Постанова
від 11.06.2020 по справі 923/1092/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРCОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.Театральна,18, м. Херсон, 73000,

тел./0552/26-47-84, 49-31-78, факс 49-31-78, веб сторінка: ks.arbitr.gov.ua/sud5024/


П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

11 червня 2020 року Справа № 923/1092/16

Господарський суд Херсонської області у складі судді Сулімовської М. Б., за участю секретаря судового засідання Мальцевої О.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за заявою: Херсонської ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонській області

до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма "Тагіт", м. Херсон

про банкрутство

за участю представників сторін:

від кредитора: ГУ ДПС у Херсонській області, АР Крим та м.Севастополі - Кромп О.П. (посвідчення ХС № 000059 від 05.02.2020р.), начальник відділу, довіреність № 185/9/21-22-10-03-04 від 05.09.2019р.,

розпорядник майна: арбітражний керуючий Косенко С.Г. (посвідчення № 645 від 26.03.2013р.)

в с т а н о в и в:

Провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма "Тагіт", м.Херсон порушено ухвалою господарського суду від 16.11.2016р.; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, введено процедуру розпорядження майном боржника, призначено розпорядника майна.

Оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма "Тагіт", м.Херсон оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України 18.11.2016р.

Ухвалою господарського суду від 16.05.2017р. затверджено реєстр вимог кредиторів.

У зв`язку з оскарженням ухвали господарського суду від 16.05.2017р. та невиконанням розпорядником майна арбітражним керуючим Каленчук О.І. вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та суду розгляд справи неодноразово відкладався.

Ухвалами від 25.02.2020р. відсторонено арбітражного керуючого Каленчук О.І. від виконання повноважень розпорядника майна та керівника Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма "Тагіт" у зв`язку із неналежним виконанням обов`язків; призначено розпорядником майна із покладенням обов`язків керівника Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма "Тагіт" арбітражного керуючого Косенка С.Г. та зобов`язано останнього вжити заходів щодо завершення процедури розпорядження майном боржника відповідно до приписів Кодексу України з процедур банкрутства; до 07.04.2020р. надати суду протокол загальних зборів кредиторів боржника, на яких вирішено питання щодо подальшої процедури банкрутства товариства, аналіз фінансового становища боржника, звіт, підтверджений належними доказами, про проведену в процедурі розпорядження майном роботу; призначено підсумкове засідання на 09.04.2020р.

У зв`язку із введенням на території України карантину та неможливістю скликання загальних зборів кредиторів для вирішення подальшої процедури банкрутства підсумкове засідання за клопотаннями кредиторів та розпорядника майна неодноразово відкладалось, про що було винесено відповідні ухвали.

Ухвалою суду від 19.05.2020р. підсумкове засідання призначено на 11.06.2020р.

27.05.2020р. та 05.06.2020р. арбітражним керуючим Косенко С.Г. подано до суду звіт про проведену в процедурі розпорядження майном роботу, матеріали проведеної інвентаризації, Аналіз фінансово-господарського стану ТОВ Фірма "Тагіт", клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, протокол зборів кредиторів від 04.06.2020р., заяву на участь у справі в якості ліквідатора банкрута.

11.06.2020р. до початку судового засідання від кредитора Товариства з обмеженою відповідальністю "ФК "Поліс" надійшло клопотання про визнання ТОВ Фірма "Тагіт" банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатором арбітражного керуючого Косенка С.Г.

В судове засідання з`явились представник ініціюючого кредитора та розпорядник майна.

Решта кредиторів та боржник, належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, явку уповноважених представників в судове засідання не забезпечили, про поважність причин неявки суд не повідомили.

В судовому засіданні розпорядником майна повідомлено про проведену в ході процедури розпорядження майном роботу, скликання та проведення зборів кредиторів.

Представником ініціюючого кредитора підтримано клопотання про припинення процедури розпорядження майном боржника, визнання ТОВ Фірма "Тагіт" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, призначення ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Косенка С.Г.

Заслухавши представника кредитора, розпорядника майна, розглянувши матеріали справи, оцінивши докази в їх сукупності, суд вважає клопотання кредиторів та розпорядника майна такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до положень ст.49 Кодексу України з процедур банкрутства, у підсумковому засіданні суду у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації) або закривається провадження у справі.

До закінчення процедури розпорядження майном боржника збори кредиторів приймають одне з таких рішень: схвалити план санації та подати до господарського суду клопотання про введення процедури санації і затвердження плану санації; подати до господарського суду клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

У підсумковому засіданні господарський суд ухвалює одне з таких судових рішень: ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном у межах граничних строків, визначених цим Кодексом; ухвалу про введення процедури санації та затвердження плану санації у разі схвалення плану санації боржника зборами кредиторів та погодження його забезпеченими кредиторами в порядку, встановленому цим Кодексом; постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство.

За приписами ч.5 ст.48 Кодексу України з процедур банкрутства, прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство належить до компетенції зборів кредиторів.

Як слідує з матеріалів справи, 04.06.2020р. відбулись збори кредиторів (протокол - т.14 а.с.6-9), на яких заслухано звіт розпорядника майна про хід проведення процедури розпорядження майном боржника, розглянуто аналіз фінансового становища боржника та вирішено звернутись до суду із клопотанням про відкриття ліквідаційної процедури ТОВ Фірма "Тагіт" та призначення ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Косенка С.Г.

Присутній в судовому засіданні представник ініціюючого кредитора підтримав рішення зборів кредиторів, посилаючись на можливість погашення боргу не інакше як через застосування по відношенню до боржника ліквідаційної процедури.

Як слідує з матеріалів справи, розпорядником майна відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства було проведено Аналіз фінансово-господарського стану Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма "Тагіт".

Відповідно до проведеного аналізу фінансово-господарського стану підприємства боржника встановлено, що Товариство з обмеженою відповідальністю Фірма "Тагіт" має ознаки надкритичної неплатоспроможності; підприємство не вело та багато років не подавало встановленої звітності; реалізувавши заставне рухоме майно не розрахувалося по отриманим банківським кредитам та іншій кредиторській заборгованості, та, фактично, припинило свою діяльність.

Розпорядником майна зазначено, що через шахрайські дії, некомпетентність та свідому умисність, невжиття необхідних своєчасних заходів по виведенню підприємства з надкритичного стану, органом, уповноваженим управляти боржником (керівником), а також власником (засновником) товариства, останнє доведено до банкрутства, чим завдано збитки його кредиторам.

Наразі у підприємства відсутня можливість погасити у повному обсязі кредиторську заборгованість за рахунок майна і грошових коштів, активи підприємства дорівнюють "0", при цьому пасив (кредиторська заборгованість) значно перевищує його актив.

В судовому засіданні розпорядник майна зазначив, що протягом всієї стадії розпорядження майном, виявлення кредиторів, пропозицій щодо санації боржника, в тому числі заяв від інвесторів та інших осіб, бажаючих прийняти участь у санації боржника з метою поліпшення фінансового стану боржника, в передбачений законом строк не надходило, внаслідок чого підстави для відновлення платоспроможності боржника відсутні.

Таким чином, як підкреслив розпорядник майна, за результатами проведеного аналізу фінансово-господарського стану боржника ним зроблено висновок, що відновлення платоспроможності боржника за рахунок власних активів неможливо, внаслідок чого є доцільним та економічно обґрунтованим задоволення вимог кредиторів шляхом застосування відносно Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма "Тагіт" ліквідаційної процедури згідно положень Кодексу України з процедур банкрутства.

В березні 2020 року розпорядником майна проведено інвентаризацію майна боржника, за результатами якої жодних активів не виявлено.

Як зазначив розпорядник майна ТОВ Фірма "Тагіт", оскільки господарська діяльність підприємства не здійснюється, пропозицій про проведення санації не надходило, кредиторські вимоги боржником не погашені, майнові активи у боржника відсутні, провести процедуру санації та відновити платоспроможність боржника наразі неможливо.

Так при винесенні постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури в суді повинен бути доведений факт неоплатності боржника, як того вимагає ст.205 Господарського кодексу України, відповідно до положень ч.4 якої суб`єкт господарювання може бути оголошений за рішенням суду банкрутом у разі неспроможності суб`єкта господарювання через недостатність його майна задовольнити вимоги кредиторів.

В силу приписів абз.3 ст.1 Кодексу України з процедур банкрутства, суб`єкт господарської діяльності може бути визнаний банкрутом тільки в разі встановлення господарським судом його неспроможності відновити свою платоспроможність і погасити встановлені у порядку, визначеному цим Кодексом, грошові вимоги кредиторів не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.

Відтак, визнаючи боржника банкрутом, суд має встановити його неоплатність, тобто недостатність майна для задоволення вимог кредиторів.

Тому, при винесенні постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури суд в обов`язковому порядку повинен з`ясувати як актив, так і пасив боржника, розмір якого підлягає визначенню відповідно до затвердженого судом реєстру вимог кредиторів, та співставити дані обох величин.

Якщо встановлення пасиву боржника відбувається на попередньому засіданні суду, то остаточна правова оцінка активу і пасиву боржника та можливість відновлення платоспроможності боржника надається в підсумковому засіданні суду в процедурі розпорядження майном боржника.

Приписи Кодексу України з процедур банкрутства покладають на розпорядника майна обов`язок здійснення аналізу фінансової та господарської діяльності боржника та надання господарському суду і комітету кредиторів звіту про свою діяльність, відомості про фінансове становище боржника.

Відомості про фінансово-майновий стан боржника повинні бути надані зборам кредиторів та на основі яких збори кредиторів вирішують питання про введення наступної судової процедури.

Завдання підсумкового засідання суду полягає в з`ясуванні ознак банкрутства для визначення наступної судової процедури, виходячи з рішення зборів кредиторів, однак остаточна їх оцінка надається судом.

Прийняття рішення стосовно доцільності визнання боржника банкрутом, незважаючи на рішення зборів кредиторів, залишається за господарським судом, як того вимагає ст.1 Кодексу.

Як слідує з матеріалів справи, кредиторська заборгованість боржника, визнана господарським судом, складає 958049748,92 грн., майнові активи відсутні, що свідчить про надкритичну неплатоспроможність та неможливість погасити борг за рахунок власних активів.

Проаналізувавши фінансовий стан ТОВ Фірма "Тагіт" суд зауважує, що, враховуючи відсутність інвестиційних пропозицій поновити платоспроможність боржника неможливо, фінансовий стан підприємства характеризується ознаками надкритичної неплатоспроможності, а у такому разі задоволення визнаних судом вимог кредиторів можливе шляхом застосування ліквідаційної процедури.

За приписами статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства, банкрутство - визнана господарським судом неспроможність боржника відновити свою платоспроможність за допомогою процедури санації та реструктуризації і погасити встановлені у порядку, визначеному цим Кодексом, грошові вимоги кредиторів інакше, ніж через застосування ліквідаційної процедури.

За приписами ч.5 ст.48 Кодексу України з процедур банкрутства, прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство належить до компетенції зборів кредиторів.

На зборах кредиторів 04.06.2020р. одноголосно вирішено звернутись до господарського суду із клопотанням про відкриття ліквідаційної процедури відносно ТОВ Фірма "Тагіт" та призначення ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Косенка С.Г.

Згідно ст.58 Кодексу України з процедур банкрутства, у випадках, передбачених цим Кодексом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін ухвалює постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру.

Суд визначає строк, протягом якого ліквідатор зобов`язаний здійснити ліквідацію боржника. Цей строк не може перевищувати 12 місяців.

Відповідно до ст.1 Кодексу, боржник - юридична особа або фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, неспроможна виконати свої грошові зобов`язання, строк виконання яких настав.

Доказів на спростування своєї неплатоспроможності боржником не надано.

Таким чином, вище наведені обставини свідчать про відсутність господарської діяльності боржника, наявність непогашених, визнаних судом грошових вимог кредиторів, що підтверджує неспроможність боржника задовольнити вимоги кредиторів, які визнані судом і включені до реєстру вимог кредиторів, не інакше, як через застосування по відношенню до боржника ліквідаційної процедури.

Суд також враховує, що станом на день розгляду справи пропозицій від інвесторів щодо можливості відновлення платоспроможності боржника не надходило.

З огляду на викладене, враховуючи відсутність інших пропозицій по судовим процедурам банкрутства, суд вважає за необхідне подані розпорядником майна та кредитором клопотання задовольнити та визнати боржника банкрутом і відкрити щодо нього ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців, оскільки погашення вимог кредиторів, включених до реєстру вимог кредиторів, можливо не інакше, як через застосування по відношенню до боржника ліквідаційної процедури.

Для здійснення ліквідаційної процедури господарським судом призначається арбітражний керуючий - ліквідатор.

У зв`язку з необхідністю проведення ліквідаційної процедури з дотриманням вимог чинного законодавства збори кредиторів одноголосно вирішили клопотати перед господарським судом про призначення ліквідатором боржника арбітражного керуючого керуючого Косенка С.Г. (Свідоцтво №645 від 26.03.2013р.), про що 11.06.2020р. подано відповідне клопотання.

Суд задовольняє клопотання кредиторів та призначає ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма "Тагіт" арбітражного керуючого Косенка С.Г., який виконував повноваження розпорядника майна боржника в даній справі, що не протирічить приписам Кодексу України з процедур банкрутства.

Відповідно до статті 59 Кодексу України з процедур банкрутства, з дня ухвали господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури: господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу, крім укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу у процедурі ліквідації тощо; строк виконання всіх грошових зобов`язань банкрута вважається таким, що настав; у банкрута не виникає жодних додаткових зобов`язань, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов`язаних із здійсненням ліквідаційної процедури; припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута; відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю; продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Кодексом; скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається; припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, члени виконавчого органу (керівник) банкрута звільняються з роботи у зв`язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута.

Протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора відповідні посадові особи банкрута зобов`язані передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов`язків відповідні посадові особи банкрута несуть відповідальність відповідно до закону. Ліквідатор має право замовити виготовлення дублікатів печатки та штампів у разі їх втрати.

Згідно ч.ч. 3, 4 ст.59 Кодексу, з метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов`язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, господарський суд здійснює офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному веб-порталі судової влади України.

Повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури має містити: найменування та інші реквізити боржника, визнаного банкрутом; найменування господарського суду, у провадженні якого знаходиться справа про банкрутство; дату ухвалення господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; відомості про ліквідатора.

Підпунктом 17.8 п. 17 Перехідних положень ГПК України передбачено, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи оприлюднення інформації щодо справи, визначеної цією редакцією Кодексу, на офіційному веб-порталі судової влади України здійснюється в порядку, визначеному Положенням про автоматизовану систему документообігу суду. Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система починає функціонувати через 90 днів з дня опублікування Державною судовою адміністрацією України у газеті "Голос України" та на веб-порталі судової влади оголошення про створення та забезпечення функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

У газеті "Голос України" (№42 (7048) від 01.03.2019р.) опубліковано повідомлення про відкликання Державною судовою адміністрацією України оголошення, опублікованого в газеті "Голос України" (№229 (6984) від 01.12.2018) щодо створення та забезпечення функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Згідно Положення про порядок офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство, затвердженого постановою Пленуму Вищого господарського суду України №16 від 17.12.2013р., офіційному оприлюдненню підлягає, зокрема, повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Відповідно до ч. 5 розділу XIV (Надання інформації на веб-порталі) Положення про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України від 26.11.2010р. №30, на сайті Верховного Суду на веб-порталі у випадках, передбачених Законом, публікуються наступні відомості про справу про банкрутство, що підлягають офіційному оприлюдненню, або посилання на них: повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Враховуючи відкликання Державною судовою адміністрацією України оголошення щодо створення та забезпечення функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, господарський суд вважає за необхідне оприлюднити на офіційному веб-порталі Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду повідомлення про визнання боржника Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма "Тагіт" банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, текст якого додається.

Керуючись ст. 49, 58, 59, 60 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 74, 232 Господарського процесуального кодексу України, суд -

п о с т а н о в и в:

1. Припинити процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма "Тагіт" (код ЄДРПОУ 23759288, юридична адреса: 73034, м.Херсон, Миколаївське шосе, буд.25 ).

2. Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю фірма "Тагіт" банкрутом (код ЄДРПОУ 23759288, юридична адреса: 73034, м.Херсон, Миколаївське шосе, буд.25) банкрутом.

3. Відкрити ліквідаційну процедуру Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма "Тагіт" (код ЄДРПОУ 23759288, юридична адреса: 73034, м.Херсон, Миколаївське шосе, буд.25 ) строком на 12 місяців.

4. Припинити повноваження розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма "Тагіт" (код ЄДРПОУ 23759288, юридична адреса: 73034, м.Херсон, Миколаївське шосе, буд.25 ) арбітражного керуючого Косенка С.Г. (Свідоцтво №645 від 26.03.2013р.).

5. Призначити ліквідатором банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма "Тагіт" (код ЄДРПОУ 23759288, юридична адреса: 73034, м.Херсон, Миколаївське шосе, буд.25 ) арбітражного керуючого Косенка Сергія Георгійовича (Свідоцтво №645 від 26.03.2013р.; адреса: 73000, м.Херсон, проїзд Військовий, 6, каб. 209).

6. Ліквідатору здійснити ліквідаційну процедуру банкрута і забезпечити виконання вимог, передбачених ст.ст.61-67 Кодексу України з процедур банкрутства.

7. Оприлюднити на офіційному веб-порталі Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду повідомлення про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма "Тагіт" (код ЄДРПОУ 23759288, юридична адреса: 73034, м.Херсон, Миколаївське шосе, буд.25 ), текст якого додається.

8. Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном.

9. Строк виконання всіх грошових зобов`язань банкрута вважати таким, що настав.

10. Припинити з 11.06.2020р. нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута.

11. Скасувати арешт, накладений на майно боржника чи інші обмеження щодо розпорядження майном боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.

12. Виконання зобов`язань боржника, визнаного банкрутом, здійснювати у випадках і порядку, передбаченому розділом IV (Ліквідаційна процедура) Кодексу України з процедур банкрутства.

14. Ліквідатору арбітражному керуючому Косенку С.Г. по готовності надати суду документально підтверджений звіт про виконану в ході ліквідаційної процедури роботу.

15. Постанову надіслати - кредиторам, боржнику, ліквідатору арбітражному керуючому Косенку С.Г., Державному реєстратору, Головному управлінню статистики у Херсонській області, виконавчій службі, Державному органу з питань банкрутства.

Постанова набирає законної сили негайно після її оголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом чи Кодексом України з процедур банкрутства та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку та строки, встановлені статтями 254-257 Господарського процесуального кодексу України, з врахуванням продовження строку на оскарження на час дії карантину згідно положень Закону України від 30.03.2020р. "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Повний текст постанови складено і підписано 16.06.2020р.

Суддя М.Б. Сулімовська

СудГосподарський суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення11.06.2020
Оприлюднено18.06.2020
Номер документу89851285
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —923/1092/16

Ухвала від 24.09.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 05.07.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 30.04.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 29.02.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 16.01.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 23.11.2023

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 14.11.2023

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 19.09.2023

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 15.06.2023

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 16.12.2021

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Сулімовська М. Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні