Справа № 761/25961/15-ц
Провадження № 6/761/650/2020
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 травня 2020 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Юзькова О.Л., вивчивши матеріали заяви ОСОБА_1 про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню по цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства Радикал Банк до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ТОВ Шарм-Авто про стягнення заборгованості,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулась до Шевченківського районного суду міста Києва з заявою про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню по цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства Радикал Банк до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ТОВ Шарм-Авто про стягнення заборгованості.
Вивчивши матеріали поданої до суду заяви, суддя дійшов наступних висновків.
За змістом положень частини 3 статті 3 Цивільного процесуального кодексу України визначено, що провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.
Відповідно частини 1,2 статті 442 Цивільного процесуального кодексу України, суд, У разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником. Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець.
Загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення викладені у статті 183 Цивільного процесуального кодексу України.
Згідно положень ч. 1 ст. 183 Цивільного процесуального кодексу України із змінами від 15.01.2020 року, будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити: повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України);
Суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої та другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
Зважаючи на норми чинного ЦПК України, суд приходить до висновку про наявність підстав для повернення заяви про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню без розгляду, оскільки при зверненні до суду ОСОБА_1 в заяві не зазначено повне найменування (прізвище, ім`я та по батькові) та місце проживання, місцезнаходження інших учасників справи.
Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 183, 184, 260, 353, 354 Цивільного процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню по цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства Радикал Банк до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ТОВ Шарм-Авто про стягнення заборгованості - повернути заявнику без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Київського апеляційного суду через Шевченківський районний суд м. Києва протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Заявник має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення заявникові даної ухвали суду.
Суддя:
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 28.05.2020 |
Оприлюднено | 19.06.2020 |
Номер документу | 89908784 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Юзькова О. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні