Кредитор - Приватне підприємство "Найд Плюс", код ЄДРПОУ 36415841 (вул. Лозановича, 20, м. Слов`янськ, Донецька область, 84122; адреса для листування: а/с 38, м. Запоріжжя, 69001)

Боржник - Товариство з обмеженою відповідальністю "Галтаун", код ЄДРПОУ 41202280 (вул. Олександрівська, 114, м. Запоріжжя, 69095; адреса для листування; а/с 1374, м. Запоріжжя, 69001)

Суддя Юлдашев О.О.

Без виклику представників сторін

УСТАНОВИВ:

Ухвалою Господарського суду Запорізької області від 07.04.2020 відкрито провадження у справі № 908/783/20 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Галтаун", введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та процедуру розпорядження майном боржника. Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Лукашука М.В. Встановлено арбітражному керуючому Лукашуку М.В. грошову винагороду за виконання повноважень розпорядника майна в розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень, за рахунок коштів авансування заявником (боржником), на депозитний рахунок Господарського суду Запорізької області, який розглядає справу.

До господарського суду 01.06.2020 надійшло клопотання розпорядника майна, арбітражного керуючого Лукашука М.В. з вимогою здійснити за рахунок коштів, авансованих Товариством з обмеженою відповідальністю "Галтаун", сплату основної винагороди арбітражному керуючому Лукашуку М.В. в сумі 25 504,20 грн за виконання в період з 07.04.2020 по 01.06.2020 повноважень розпорядника майна у справі №908/783/20 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Галтаун" із депозитного рахунку Господарського суду Запорізької області на рахунок UA НОМЕР_3, МФО 300528 в ПАТ ПУМБ , ІПН: НОМЕР_2 одержувач: арбітражний керуючий Лукашук Микола Васильович. У цьому ж клопотанні просить суд затвердити звіти про нарахування основної грошової винагороди за час виконання повноважень розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Галтаун" за період з 07.04.2020 по 01.06.2020 у розмірі 25 504,20 грн та про понесені та невідшкодовані витрати у розмірі 1 853,80 грн.

Зазначений звіт схвалений комітетом кредиторів про що, свідчить протокол №1 від 01.06.2020.

Розглядаючи вказане клопотання арбітражного керуючого Лукашука М.В. господарський суд вважає за необхідне зазначити таке.

За абз. 5 ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства - право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень.

Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відновлення відкриття провадження у справі. (абз. 6 ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства ).

Враховуючи викладені обставини та розрахунок суми основної грошової винагороди за виконання в період з 07.04.2020 по 01.06.2020 повноважень розпорядника майна арбітражним керуючим Лукашуком М.В., господарський суд дійшов висновку про наявність правових підстав для задоволення вимог розпорядника майна, арбітражного керуючого Лукашука М.В., що містяться в клопотанні від 01.06.2020. та затвердження звітів.

Керуючись ст. 2 , 30 Кодексу України з процедур банкрутства , ст. 3 , 12 , 234-235 Господарського процесуального кодексу України , господарський суд

УХВАЛИВ:

Вимоги розпорядника майна, арбітражного керуючого Лукашука М.В., що містяться в клопотанні від 01.06.2020, задовольнити.

Затвердити звіти про нарахування основної грошової винагороди арбітражного керуючого Лукашука М.В. за час виконання повноважень розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Галтаун" за період з 07.04.2020 по 01.06.2020 у розмірі 25 504,20 грн та про понесені та невідшкодовані витрати у розмірі 1 853,80 грн.

Здійснити за рахунок коштів, авансованих Товариством з обмеженою відповідальністю "Галтаун", сплату основної винагороди арбітражному керуючому Лукашуку М.В. в сумі 25 504,20 грн за виконання в період з 07.04.2020 по 01.06.2020 повноважень розпорядника майна у справі №908/783/20 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Галтаун" із депозитного рахунку Господарського суду Запорізької області на рахунок UA НОМЕР_3, МФО 300528 в ПАТ ПУМБ , ІПН: НОМЕР_2 одержувач: арбітражний керуючий Лукашук Микола Васильович.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею - 24.06.2020.

Ухвала може бути оскаржена до Центрального апеляційного господарського суду в порядку, встановленому Господарським процесуальним кодексом України , з урахуванням особливостей, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства .

Копії ухвали направити: кредитору, розпоряднику майна, боржнику.