Ухвала
від 25.06.2020 по справі 705/187/19
УМАНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №705/187/19

2/705/600/20

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

25 червня 2020 року м. Умань

Уманський міськрайонний суд Черкаської області в складі:

головуючого судді Гудзенко В.Л.

при секретарі Юрченко А.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Умань цивільну справу за позовом сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю СТЕП-2000 до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним,

В С Т А Н О В И В:

У провадженні Уманського міськрайонного суду Черкаської області знаходиться цивільна справа за позовом сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю СТЕП-2000 до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним.

В судове засідання сторони не з`явилися, проте від представника позивача - адвоката Пєнязькової О.О. на адресу суду надійшла заява про залишення позову сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю СТЕП-2000 без розгляду.

Відповідно до п. 5 ч.1 ст. 257 ЦПК України , суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду у разі подання позивачем відповідної заяви.

З урахуванням вищевикладеного, суд вбачає підстави для задоволення заяви представника позивача адвоката Пєнязькової О.О. про залишення позовної заяви сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю СТЕП-2000 без розгляду.

Керуючись п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України ,

У Х В А Л И В :

Позовну заявусільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю СТЕП-2000 до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним - залишити без розгляду.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвалу суду не було вручено у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження , якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Головуючий суддя В.Л. Гудзенко

СудУманський міськрайонний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення25.06.2020
Оприлюднено26.06.2020
Номер документу90044461
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —705/187/19

Ухвала від 25.06.2020

Цивільне

Уманський міськрайонний суд Черкаської області

Гудзенко В. Л.

Ухвала від 08.10.2019

Цивільне

Уманський міськрайонний суд Черкаської області

Гудзенко В. Л.

Ухвала від 11.03.2019

Цивільне

Уманський міськрайонний суд Черкаської області

Гудзенко В. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні