ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

УХВАЛА

465/3464/20

2/465/2613/20

Ухвала

про прийняття позовної заяви до розгляду

та відкриття провадження у справі

26.06.2020 року м. Львів

Суддя Франківського районного суду м. Львова Кузь В.Я., розглянувши матеріали позовної заяви:

Позивач 1: ОСОБА_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ;

Позивач 2: ОСОБА_2 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ;

Відповідач 1: Служба автомобільних доріг у Львівській області, юридична адреса: м. Львів, вул. Володимира Великого 54 (код ЄДРПОУ 25253009);

Відповідач 2: Товариство з обмеженою відповідальністю Автомагістраль - Південь , юридична адреса: м. Одеса, вул. Листопадового Чину 14/1 (код ЄДРПОУ 34252469);

Суть позову: про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо - транспортної пригоди, -

встановив:

Позивачі звернулися в суд з позовною заявою про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо - транспортної пригоди.

Форма і зміст позовної заяви відповідає вимогам ст. ст. 175, 177 ЦПК України, та підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 27 ЦПК України, справа підсудна Франківському районному суду м. Львова.

Вивчивши матеріали позовної заяви, з яких вбачаються цивільно-правові відносини між сторонами, вважаю, що є достатньо підстав для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття по них провадження.

На підставі викладеного, керуючись ст. 187 ЦПК України, -

постановив:

Прийняти до розгляду позовну заяву та відкрити провадження у цивільній справі №465/3464/20.

Розгляд справи відповідно до вимог ч. 4 ст. 19 ЦПК України, здійснювати за правилами загального позовного провадження.

Справу призначити до підготовчого судового розгляду в залі Франківського районного суду м. Львова на 03 листопада 2020 року об 16 год. 00 хв., з урахуванням завантаженості та відпустки судді.

Роз`яснити позивача та відповідачам, що вони мають право укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу, та мають право - позивачі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідачі мають право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу; позивачі вправі збільшити або зменшити розмір позовних вимог, змінити предмет або підстави позову шляхом подання письмової заяви до початку судового засідання; відповідачі мають право подати зустрічний позов у строки, встановлені для подання відзиву на позов.

Відповідачі мають право надіслати суду: - відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази(які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову; позивачам, іншим відповідачам, а також третім особам - копію відзиву та доданих до нього документів. У разі ненадання відповідачами відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи. Надати відповідачам строк для подання відзиву на позов , який не може бути меншим 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

Зобов`язати сторін до початку розгляду справи по суті, повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору. Подати свої докази суду, або клопотання про витребування доказів, у випадку, якщо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі із долученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто або іншою особою, яка бере участь у справі.

Копію ухвали разом з копією позовної заяви та додатками до неї, направити відповідачам.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному веб порталі Судова влада України за веб-адресою: http://fk.lv.court.gov.ua/sud1326/.

Дана ухвала оскарженню не підлягає, за виключенням випадку, передбаченого п.8 ч.1 ст. 353 ЦПК України.

Суддя В. Кузь

Зареєстровано 01.07.2020
Оприлюднено 01.07.2020
Дата набрання законної сили 26.06.2020

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону