Ухвала
від 03.07.2020 по справі 607/10370/20
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

03.07.2020 Справа №607/10370/20

Номер провадження 1-кс/607/4623/2020

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у судовому засіданні в залі суду, в місті Тернополі клопотання старшого слідчого з ОВС 1-го відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Тернопільській області ОСОБА_3 про арешт майна,

ВСТАНОВИВ:

Старший слідчий з ОВС 1-го відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Тернопільській області ОСОБА_3 , за погодженням прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури Тернопільської області ОСОБА_4 звернувся до слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області в рамках кримінального провадження №32020210000000003 від 23.01.2020 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України, з клопотанням про накладення арешту на речі та предмети, які вилучені за результатами проведення обшуку в адміністративних, офісних, складських, житлових, нежитлових та інших приміщень комплексу ТОВ «Цегольня Фортеця», за адресою: Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Оліїв, вул. Закорчма, 1, , а саме:

-накладні ТОВ «Цегольна Фортеця» та ПП «Оліївський цегельний завод» за період травень, червень, липень 2017 року, та квітень, травень, червень 2020 року, всього документів на 283 арк., які сформовано у підшивку та опечатано биркою №1 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області;

-накладні, видаткові накладні, рахунок, чорнові записи за період квітень-листопад 2019 року, всього документів на 126 арк., які сформовано у підшивку та опечатано биркою №2 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області;

-рахунки, банківські чеки, квитанції, договора купівлі-продажу, попередження, звіти, розрахунки, товарно-транспортні накладні, копії витягів, копії паспорта ОСОБА_5 , копія протоколу, копія наказу, копія статуту ТОВ «Цегольна фортеця», посвідчення про відрядження, відомості, план розрахунків, чорнові записи ТОВ «Цегольна Фортеця» та ПП «Оліївський цегельний завод» за період 2017-2020 роки, всього документів на 241 арк., які сформовано у підшивку та опечатано биркою №3 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області;

- акти, цивільно-правові договра, копії паспортів, рахунок на оплату, копії видаткових накладних, копія протоколів, бланки документів, копії листів держстат, копії виписок, копія статуту ТОВ «Цегольна фортеця», копія рахунок фактура, трудові договра, заяви, ТОВ «Цегольна Фортеця» за період 2019-2020 роки, всього документів на 404 арк., які сформовано у підшивку та опечатано биркою №4 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області;

-акти, цивільно-правові договра, копії паспортів, накладні, товарні чеки, видатко накладні ТОВ «Цегольна Фортеця» за період 2019-2020 роки, всього документів на 140 арк., я сформовано у підшивку та опечатано биркою №5 з пояснювальними написами, підписам понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області;

-касова книга ТОВ «Цигольна фортеця» за 2019-2020 pp. на 56 арк., головна книі ТОВ «Цигольна фортеця» за 2020 рік на 50 арк., один зошит із обкладинкою з написо «INTERIOR» та «Прихід» із рукописними (чорновими) записами на 96 арк., один зошит обкладинкою з написом «IDEAS» та «Журнал виробітку» із рукописними (чорновими) записами на 96 арк., один зошит із обкладинкою з написом «NATURAL STONE» із рукописними (чорновимі записами на 96 арк., один блокнот із обкладинкою з написом «Україна» із рукописним (чорновими) записами на 58 арк., один блокнот із обкладинкою з написом «will you life event yes із рукописними (чорновими) записами на 59 арк., один блокнот із обкладинкою з написом «NEW YORK» із рукописними (чорновими) записами на 34 арк., які поміщено у поліетиленовий паке чорного кольору, який опечатано биркою №6 з пояснювальними написами, підписами понятю учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області, як знаряддята засобивчинення кримінальногоправопорушення,шляхом забороникористування розпорядження тавідчуження вказанихречей,предметів тадокументів, мотивуючи тим, що для досягнення повноти та всебічності розслідування вищезазначеного кримінального провадження, а також з метою запобігання приховування, чи знищення вилучених документів, речей, а також з врахуванням того, що вилучені документи підлягають дослідженню в рамках кримінального провадження, є речовими доказами у даному кримінальному провадженні, виникла необхідність в накладені арешту на майно.

В судове засідання слідчий не з`явився, подано заяву про розгляд клопотання у його відсутності.

Представник директора ТОВ «Цегольня фортеця ОСОБА_5 ОСОБА_6 в судове засідання не зявився подав суду заяву про розгляд клопотання у його відсутності. Попередньо в залы суду в задоволенні клопотання просив відмовити з тих підстав, що під час обшуку була вилучена документація, яка не має відношення до розслідування кримінального провадження і не може бути визнана доказом у кримінальному провадженні.

Вивчивши клопотання та додані до нього копії документів, якими обґрунтовується клопотання, вважаю, що дане клопотання підлягає до задоволення частково, з наступних підстав.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Тернопільській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №№32020210000000003 від 23.01.2020 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України.

Як зазначено у клопотанні, в ході досудового розслідування встановлено, що фізична особа-підприємець ОСОБА_7 (РНОКПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) та громадянин ОСОБА_8 (РНОКПП НОМЕР_2 , АДРЕСА_2 ), здійснюючи підприємницьку діяльність, протягом 2017-2020 років, не відображали реальні обсяги отриманих доходів, ухилились від сплати податків в особливо великих розмірах.

Так, громадянин ОСОБА_9 , який діє на підставі наданих доручень, від імені ФОП ОСОБА_7 , згідно договорів будівельного підряду організував проведення будівництва понад 120 житлових будинків (котеджів) площею від 95 м2 до 190 м2 кожний, на території Тернопільського р-ну, зокрема здійснює керівництво будівництвом, займається організацією оформлення дозвільних документів, документів на право власності на земельні ділянки та об`єкти будівництва, проектної документації, договорів підряду, актів виконаних робіт від імені підрядника - ФОП ОСОБА_7 , договорів на реалізацію, розстрочку (відтермінування), дольову участь, актів прийому-передачі і т.д.. Безпосередньо будівельні роботи при будівництві житлових будинків (котеджів) виконують неофіційно наймані працівники (будівельники, водії, різноробочі), оплата праці яких проводиться готівковими коштами без укладання трудових угод та відповідно без утримання і сплати податкових та страхових відрахувань. Придбання будматеріалів, необхідних для будівництва, також відбувається за грошові готівкові кошти без будь-якого відображення в бухгалтерському обліку та податковій звітності.

Продаж житлових будинків (котеджів) здійснює безпосередньо гр. ОСОБА_9 за готівкові кошти без будь-якого відображення в бухгалтерському обліку та податковій звітності як суб`єкта підприємницької діяльності чи фізичної особи. Розрахунок здійснюється, в тому числі, в іноземній валюті по ціні від 35 до 60 тис. дол. CШA за один котедж (в залежності від площі та розташування) в розмірі від 8000 грн. за 1 м2 по курсу ПАТ КБ «Приватбанк» станом на дату проведення розрахунку чи (або) на дату заключення договору, що підтверджується наявною інформацією в інтернетресурсі (www.milena.te.ua).

Згідно висновку проведеного аналітичного дослідження оперативно-аналітичного сектору ОУ ГУ ДФС у Тернопільській області від 16.01.2020 року №42/19-00-21-08, загальний обсяг отриманих готівкових коштів прихованих від оподаткування за все будівництво складам близько 5,5

млн. доларів США (еквівалент близько 140 млн. грн.), при цьому дохід становить близько 50%, що складає біля 70 млн. грн.. Ймовірна сума податків, яка не сплачені до державного бюджету становить понад 7 млн. грн.

Також слідчий зазначає, що одними із основних суб`єктів господарювання, які постачають ТМЦ для ФОП ОСОБА_7 та ОСОБА_10 спрямовані на будівництво вище вказаних комплексів житлової нерухомості є ТОВ «Цегольня Фортеця» (код ЄДРПОУ 42926656, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Оліїв, вул. Закорчма. 1) та ПП «Оліївський цегельний завод» (код ЄДРПОУ 37943512, Тернопільська обл., Зборівський р-н, вул. Закорчма, 1) які здійснюють постачання цегли за готівкові кошти без відображення в бухгалтерському обліку та податковій звітності.

Ухвалою Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 25.05.2020 року надано дозвіл на проведення обшуку в адміністративних, офісних, складських, житлових, нежитлових та інших приміщень комплексу за адресою: Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Оліїв, вул. Закорчма, 1, які зареєстровані на праві приватної власності за ТОВ «Цегольня Фортеця» (код ЄДРПОУ 42926656) з метою виявлення, відшукання та вилучення документів фінансово-господарської діяльності ТОВ «Цегольня Фортеця» (код ЄДРПОУ 42926656) та ПП «Оліївський цегельний завод»(код ЄДРПОУ 37943512) за період з 01.01.2017 по даний час, носіїв інформації, що мають значення для всебічного повного та неупередженого дослідження обставин кримінального провадження, а саме:

- реєстраційних документів ТОВ «Цегольня Фортеця» (код ЄДРПОУ 42926656) та ПП «Оліївський цегельний завод»(код ЄДРПОУ 37943512) книги обліку доходів та витрат, не облікованих готівкові кошти від незаконної підприємницької діяльності, банківські картки, документи щодо зняття та розпорядження готівковими коштами, квитанції, договори, угоди, розписки, доручення, чорнові записи та відповідні документи щодо стану розрахунків з клієнтами;

- первинних і зведених фінансово-господарських, бухгалтерських та звітних документів, договорів (угод) і контрактів з додатками, журналів реєстрації договорів, податкових та видаткових накладних; рахунків-фактур; актів-прийому передачі; товарно-транспортних накладних (подорожніх, шляхових листів); виписок банку; квитанцій до прибуткових касових ордерів; доручень на отримання матеріальних цінностей, товарів (послуг); журналів реєстрації доручень (довіреностей); документів, які підтверджують якість (безпечність), походження товарів (сертифікатів відповідності, якісних посвідчень тощо), гарантійних талонів;

- документів (журналів, облікових реєстрів та інших), щодо господарської діяльності, які підтверджують придбання та реалізацію товарів, робіт та послуг в адресу фізичних або юридичних осіб, в тому числі облікових реєстрів, журналів ордерів 201, 203, 205, 207, 209, 22, 231, 271, 272, 26, 28, 37, 15, 361, 39, 68, 631, 701, 702, 703, 901, 902, 903, 79 на паперових носіях та в електронній формі;

- документів (журналів, реєстрів) складського обліку і руху товарно-матеріальних цінностей; журналів та реєстрів в`їзду-виїзду автотранспорту; актів зустрічних звірок з контрагентами, документів проведених інвентаризацій;

- чекових книжок, квитанцій, заяв про видачу та переказ готівкових коштів; документів, речей та предметів, які свідчать про обсяги виручки від реалізації товарно-матеріальних цінностей, їх передачу, транспортування, оприбуткування (отримання) і використання;

- документів, відомостей та інших платіжних засобів, які могли використовуватись для розрахункових операцій, не відображених в обліку платника податків і з яких не сплачувались податки;

- документів про переписку (листування) із суб`єктами господарювання, установами, організаціями, поштової кореспонденції, журналів вхідної та вихідної кореспонденції;

- податкової та фінансової звітності, у тому числі декларацій з податку на додану вартість (з додатками), уточнюючих розрахунків до декларацій з ПДВ, декларації з податку на прибуток, звітності (розрахунків) про суми нарахованих та виплачених доходів фізичним особам, приватним підприємцям;

- копій наказів про прийняття на роботу, про відрядження, про відпустки та звільнення працівників, посадових інструкцій (функціональних обов`язків) працівників, авансових звітів, табелів робочого часу працівників, ідентифікуючих документів (копій паспортів) вказаних працівників, штатного розпису;

- відомостей (інформації) в електронному вигляді, в тому числі електронного листування (переписки по електронній пошті), що стосуються господарської діяльності та фінансових операцій, з комп`ютерної техніки та інших апаратно-програмних засобів (ноутбуків, серверів, планшетів, пристроїв мобільного зв`язку, CD/DVD-дисків, SSD/HDD накопичувачів інформації, USB флеш-накопичувачів, карт пам`яті, смарт-карток, вінчестерів тощо) щодо придбання та реалізації ТМЦ, обліку (в тому числі спеціального програмного забезпечення) проведених операцій вищенаведених суб`єктів господарювання, в тому числі щодо встановлення IP-адрес, а в разі неможливості зняття такої інформації чи подолання системи логічного захисту інформації на таких засобах, вилучення вказаної техніки, на електронних носіях якої містяться сформовані в електронному вигляді вищевказані документи;

- носіїв неофіційної інформації (записів, обліків і реєстрів), що стосуються діяльності вказаних суб`єктів підприємницької діяльності, зв`язків службових осіб та їх неправомірних дій, направлених на порушення податкового та іншого законодавства, а також документів, які містять вільні зразки почерку та підпису службових осіб та працівників вказаних СПД, що стосуються проведених операцій, пов`язаних із здійсненням господарської діяльності;

- чорнових записів та документів, які засвідчують факт ведення обліку (журнали, щоденники, зошити, записники, блокноти, аркуші паперу, тощо) придбання та реалізацію товарів, робіт, послуг, житлових та нежитлових приміщень, аркушів з відбитками печаток, штампів, факсимільних підписів, бланків незаповнених первинних бухгалтерських документів з проставленими підписами чи відбитками печаток

- документів, які були та є знаряддями вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди, або відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються, в тому числі предметів, що були об`єктом кримінально протиправних дій, що мають значення для всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження №32020210000000003.

На підставі зазначеної ухвали, 22.06.2020року року за адресою: Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Оліїв, вул. Закорчма, 1, проведено обшук адміністративних, офісних, складських, житлових, нежитлових та інших приміщень комплексу ТОВ «Цегольня Фортеця», за результатами якого виявлено та вилучено:

-накладні ТОВ «Цегельна Фортеця» та ПП «Оліївський цегельний завод» за період травень, червень, липень 2017 року, та квітень, травень, червень 2020 року, всього документів на 283 арк., які сформовано у підшивку та опечатано биркою №1 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області;

-накладні, видаткові накладні, рахунок, чорнові записи за період квітень-листопад 2019 року, всього документів на 126 арк., які сформовано у підшивку та опечатано биркою №2 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області;

-рахунки, банківські чеки, квитанції, договора купівлі-продажу, попередження, звіти, розрахунки, товарно-транспортні накладні, копії витягів, копії паспорта ОСОБА_5 , копія протоколу, копія наказу, копія статуту ТОВ «Цегельна фортеця», посвідчення про відрядження, відомості, план розрахунків, чорнові записи ТОВ «Цегельна Фортеця» та ПП «Оліївський цегельний завод» за період 2017-2020 роки, всього документів на 241 арк., які сформовано у підшивку та опечатано биркою №3 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області;

-акти, цивільно-правові договра, копії паспортів, рахунок на оплату, копії видаткових накладних, копія протоколів, бланки документів, копії листів держстат, копії виписок, копія статуту ТОВ «Цегельна фортеця», копія рахунок фактура, трудові договра, заяви, ТОВ «Цегельна Фортеця» за період 2019-2020 роки, всього документів на 404 арк., які сформовано у підшивку та опечатано биркою №4 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області;

-акти, цивільно-правові договра, копії паспортів, накладні, товарні чеки, видаткові накладні,ТОВ «Цегельна Фортеця» за період 2019-2020 роки, всього документів на 140 арк., які сформовано у підшивку та опечатано биркою №5 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області;

-касова книга ТОВ «Цигольна фортеця» за 2019-2020 pp. на 56 арк., головна книга ТОВ «Цигольна фортеця» за 2020 рік на 50 арк., один зошит із обкладинкою з написом «INTERIOR» та «Прихід» із рукописними (чорновими) записами на 96 арк., один зошит із обкладинкою з написом «IDEAS» та «Журнал виробітку» із рукописними (чорновими) записами на 96 арк., один зошит із обкладинкою з написом «NATURAL STONE» із рукописними (чорновими) записами на 96 арк., один блокнот із обкладинкою з написом «Україна» із рукописними (чорновими) записами на 58 арк., один блокнот із обкладинкою з написом «will you life event yes» із рукописними (чорновими) записами на 59 арк., один блокнот із обкладинкою з написом «NEW YORK» із рукописними (чорновими) записами на 34 арк., які поміщено у поліетиленовий пакет чорного кольору, який опечатано биркою №6 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області.

Вищевказані речі підлягають дослідженню в кримінальному провадженні та є підстави вважати, що вони можуть мати значення речових доказів відповідно до ст.98, ч.2 ст.167 КПК України.

Постановою від 22.06.2020 року вищевказані речі та предмети визнано речовими доказами по даному кримінальному проваджені №32020210000000003.

Відповідно до ст. 2 КПК України, завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.

Згідно вимог ст.170 КПК України, арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження і такий допускається зметою забезпечення: збереженняречових доказів; спеціальноїконфіскації; конфіскаціїмайна яквиду покаранняабо заходукримінально-правовогохарактеру щодоюридичної особи; відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.

З урахуванням положень ч. 2, 3 ст. 170 КПК України, задля збереження речових доказів арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у ст. 98КПК України є матеріальними об`єктами, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предметами, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

Згідно ч.1 ст.173 КПК України слідчий суддя, відмовляє у задоволенні клопотання про арешт майна, якщо особа, що його подала, не доведе необхідність такого арешту, а також наявність ризиків, передбачених абзацом другим частини першої статті 170 цього Кодексу.

Відповідно до ч.2 ст.173 КПК України, при вирішенні питання про арешт майна слідчий суддя, суд повинен враховувати:

1) правову підставу для арешту майна;

2) можливість використання майна як доказу у кримінальному провадженні (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої статті 170 цього Кодексу);

3) наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення або суспільно небезпечного діяння, що підпадає під ознаки діяння, передбаченого законом України про кримінальну відповідальність (якщо арешт майна накладається у випадках, передбачених пунктами 3, 4 частини другої статті 170 цього Кодексу);

3-1) можливість спеціальної конфіскації майна (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 2 частини другої статті 170 цього Кодексу);

4) розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 4 частини другої статті 170 цього Кодексу);

5) розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження;

6) наслідки арешту майна для підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб.

У рішенні Європейського суду з прав людини від 07 червня 2007 року у справі «Смирнов проти України» було висловлено правову позицію про те, що при вирішенні питання про можливість утримання державою майна у кримінальному провадженні належить забезпечувати справедливу рівновагу між, з одного боку, суспільним інтересом та правомірною метою, а з іншого боку - вимагати охорони фундаментальних прав особи. Для утримання речей (майна) державою у кожному випадку має існувати очевидна істотна причина.

Як зазначено в клопотанні, одними із основних суб`єктів господарювання, які постачають ТМЦ для ФОП ОСОБА_7 та ОСОБА_10 спрямовані на будівництво комплексів житлової нерухомості є ТОВ «Цегольня Фортеця» (код ЄДРПОУ 42926656, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Оліїв, вул. Закорчма. 1) та ПП «Оліївський цегельний завод» (код ЄДРПОУ 37943512, Тернопільська обл., Зборівський р-н, вул. Закорчма, 1) які здійснюють постачання цегли за готівкові кошти без відображення в бухгалтерському обліку та податковій звітності.

Суд зауважує, що окрім документів та речей, щодо яких прямо надано дозвіл на відшукання, в ухвалі слідчим суддеею Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 25.05.2020 року, в ході обшуку були вилучені документи, зокрема: накладні, видаткові накладні, рахунок, чорнові записи за період квітень-листопад 2019 року, всього документів на 126 арк., які сформовано у підшивку та опечатано биркою №2 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області, без жодного зазначення якого товариства чи підприємства стосується зазначена документація, конкретизації індивідуальними чи родовими ознакми документації та посилання на те, яке значення для всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження №32020210000000003 від 23.01.2020 року має вилучена документація.

З урахуванням встановлених обставин та вищевказаних норм, слідчий суддя приходить до переконання, що клопотання підлягає, до часткового задоволення, шляхом накладення арешту на документацію, ТОВ «Цегольня Фортеця» (код ЄДРПОУ 42926656) та ПП «Оліївський цегельний завод»(код ЄДРПОУ 37943512) за період з 01.01.2017 по час проведення обшуку, що стосується взаємовідносин із ФОП ОСОБА_7 , та вилучена за результатими обшуку, проведеного на підставі ухвали Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 25.05.2020 року про надання дозволу на проведення обшуку в адміністративних, офісних, складських, житлових, нежитлових та інших приміщень комплексу за адресою: Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Оліїв, вул. Закорчма, 1, які зареєстровані на праві приватної власності за ТОВ «Цегольня Фортеця» (код ЄДРПОУ 42926656).

Не підлягаютьдо задоволенняі вимогипро накладенняарешту накопії паспорта ОСОБА_5 ,копію протоколу,копію наказу,посвідчення провідрядження,які містяться у вилученихдокументах, сформованиху підшивкута опечатанобиркою №3з пояснювальниминаписами,підписами понятих,учасників,слідчого тавідтиском печаткиСУФР ГУДФС вТернопільській області;копії паспортів,трудових договорів,заяв,які містяться у вилученихдокументах, сформованиху підшивкута опечатанобиркою №4з пояснювальниминаписами,підписами понятих,учасників,слідчого тавідтиском печаткиСУФР ГУДФС вТернопільській області;копії паспортів,які містяться у вилученихдокументах, сформованиху підшивкута опечатанобиркою №5з пояснювальниминаписами,підписами понятих,учасників,слідчого тавідтиском печаткиСУФР ГУДФС вТернопільській області,так якслідчим не обґрунтовано, яке доказове значення вони можуть мати для досудового розслідування даного кримінального провадження.

Одночасно роз`яснюю, що згідно ст. 174 КПК України, підозрюваний, обвинувачений, їх захисник, законний представник, інший власник або володілець майна, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково. Арешт майна також може бути скасовано повністю чи частково, якщо буде доведено, що в подальшому застосуванні цього заходу відпала потреба або арешт накладено необґрунтовано.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 167, 170, 172, 173, 263, 309 КПК України, слідчий суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання старшого слідчого з ОВС 1-го відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Тернопільській області ОСОБА_3 про арешт майна задовольнити частково.

Накласти арешт документи та речі ТОВ «Цегольня Фортеця» (код ЄДРПОУ 42926656) та ПП «Оліївський цегельний завод»(код ЄДРПОУ 37943512) за період з 01.01.2017р. по час проведення обшуку, що стосується взаємовідносин із ФОП ОСОБА_7 , виявлені та вилучені в ході проведеного обшуку 22.06.2020року за адресою: АДРЕСА_3 , по кримінальному провадженні №32020210000000003 від 23.01.2020 року , а саме:

-накладні ТОВ «Цегельна Фортеця» та ПП «Оліївський цегельний завод» за період травень, червень, липень 2017 року, та квітень, травень, червень 2020 року, які сформовано у підшивку та опечатано биркою №1 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області;

-рахунки, банківські чеки, квитанції, договора купівлі-продажу, попередження, звіти, розрахунки, товарно-транспортні накладні, копії витягів, копія статуту ТОВ «Цегельна фортеця», відомості, план розрахунків, чорнові записи ТОВ «Цегельна Фортеця» та ПП «Оліївський цегельний завод» за період 2017-2020 роки, які сформовано у підшивку та опечатано биркою №3 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області;

-акти, цивільно-правові договра, рахунок на оплату, копії видаткових накладних, копія протоколів, бланки документів, копії листів держстат, копії виписок, копія статуту ТОВ «Цегельна фортеця», копія рахунок фактура, заяви, ТОВ «Цегельна Фортеця» за період 2019-2020 роки, які сформовано у підшивку та опечатано биркою №4 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області;

-акти, цивільно-правові договра, копії паспортів, накладні, товарні чеки, видаткові накладні,ТОВ «Цегельна Фортеця» за період 2019-2020 роки, які сформовано у підшивку та опечатано биркою №5 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області;

-касова книга ТОВ «Цигольна фортеця» за 2019-2020 pp. на 56 арк., головна книга ТОВ «Цигольна фортеця» за 2020 рік на 50 арк., один зошит із обкладинкою з написом «INTERIOR» та «Прихід» із рукописними (чорновими) записами на 96 арк., один зошит із обкладинкою з написом «IDEAS» та «Журнал виробітку» із рукописними (чорновими) записами на 96 арк., один зошит із обкладинкою з написом «NATURAL STONE» із рукописними (чорновими) записами на 96 арк., один блокнот із обкладинкою з написом «Україна» із рукописними (чорновими) записами на 58 арк., один блокнот із обкладинкою з написом «will you life event yes» із рукописними (чорновими) записами на 59 арк., один блокнот із обкладинкою з написом «NEW YORK» із рукописними (чорновими) записами на 34 арк., які поміщено у поліетиленовий пакет чорного кольору, який опечатано биркою №6 з пояснювальними написами, підписами понятих, учасників, слідчого та відтиском печатки СУФР ГУ ДФС в Тернопільській області,

В задоволенні решти вимог клопотання відмовити.

Контроль за виконанням даної ухвали покласти на старшого слідчого з ОВС 1-го відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Тернопільській області ОСОБА_3 та зобов`язати його повідомити заінтересованих осіб про накладення арешту.

Апеляційна скарга на ухвалу слідчого судді може бути подана безпосередньо до Тернопільського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення, а особою, яка не була присутньою при оголошенні ухвали протягом п`яти днів з дня отримання копії ухвали.

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_1

СудТернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення03.07.2020
Оприлюднено05.06.2024
Номер документу90272839
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна

Судовий реєстр по справі —607/10370/20

Ухвала від 03.07.2020

Кримінальне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Братасюк В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні