Рішення
від 07.07.2020 по справі 361/8937/19
БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 361/8937/19

Провадження № 2/361/1503/20

07.07.2020

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

07 липня 2020 року Броварський міськрайонний суд Київської області в складі:

судді - Сердинського В.С.

при секретарі - Мищенко С.Л.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Бровари цивільну справу за позовом органу опіки і піклування виконавчого комітету Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, в інтересах ОСОБА_1 , до ОСОБА_2 , третя особа: Комунальний заклад Броварської районної ради Київської області Дитячий будинок Надія для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,

установив:

Орган опіки і піклування виконавчого комітету Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, в інтересах ОСОБА_1 , звернувся з позовом до ОСОБА_2 , третя особа: КЗ БРР Київської області Дитячий будинок Надія для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

Позов обґрунтовано тим, що відповідач ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , є матір`ю неповнолітньої дитини - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Відповідно до витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126, 133, 135 Сімейного кодексу України, дитина зареєстрована відповідно до статті 135 Сімейного кодексу України.

Відповідач зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА_1 .

Відповідно до довідки - характеристики від 13.12.2019 р. №205, наданої Жердівським старостинським округом, відповідач ОСОБА_2 характеризуються негативно, не працює, лінива, батьківських обов`язків не виконує, що виражається у невідвідуванні дитиною дитячого садочка, самовільним тіканням з дому, агресивності дитини (кидання по рідним ножами, побиттям телевізора).

На підставі акту про негайне відібрання дитини у батьків або осіб, які їх замінюють від 10.12.2019 р. та відповідно до рішення виконавчого комітету Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області від 10.12.2019 р. №316 Про негайне відібрання малолітньої дитини у матері , з метою соціально-правового захисту дитини, у зв`язку з загрозою життю та здоров`ю, було негайно відібрано малолітню ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , у матері та направлено до центру Дитяча лікарня комунального некомерційного підприємства Броварська багатопрофільна клінічна лікарня Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області для проходження обстеження та за потребою лікування.

Рішенням органу опіки і піклування, виконавчого комітету Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області від 10.12.2019 р. №317 Про влаштування малолітньої дитини до КЗ Броварської районної ради Київської області дитячий будинок Надія малолітню ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , влаштовано до вищевказаного закладу.

Органом опіки та піклування виконавчого комітету Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, врахувавши рішення комісії з питань захисту прав дитини, прийнято висновок від 12.12.2019 р. №3 про доцільність позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів.

ОСОБА_2 неодноразово була попереджена про наслідки невиконання нею батьківських обов`язків відносно малолітньої доньки. Проте, своє відношення, на даний час, до виховання не змінила. Багаточисленні бесіди, які були проведені з відповідачем на її відношення до виконання батьківських обов`язків не вплинули.

Зазначені факти, як кожен окремо, так і в сукупності, можна розцінювати, як ухилення матері від виховання дитини, свідомого нехтування своїми обов`язками.

Посилаючись на викладене, просили суд позбавити батьківських прав ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , відносно малолітньої доньки ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , зареєстрованої та проживаючої: АДРЕСА_1 , на користь Комунального закладу Броварської районної ради Київської області Дитячий будинок Надія , для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування ( АДРЕСА_2 ) аліменти на утримання дитини: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , у розмірі 50 % прожиткового мінімуму встановленого на дитину відповідного віку, щомісяця, починаючи з дня звернення до суду з позовом і до досягнення дитиною повноліття.

В судовому засіданні представник позивача Леоненко О.А. позовні вимоги підтримала, просила про їх задоволення в повному обсязі.

В судовому засіданні відповідач ОСОБА_2 позовні вимоги визнала, не заперечувала проти їх задоволення.

В судове засідання представник третьої особи КЗ БРР Київської області Дитячий будинок Надія для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування не з`явився, про місце та час розгляду справи повідомлялися належним чином.

Судом встановлено, що відповідач ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , є матір`ю неповнолітньої дитини - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (а.с.10).

Відповідно до витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126, 133, 135 Сімейного кодексу України, дитина зареєстрована відповідно до статті 135 Сімейного кодексу України (а.с.11).

Відповідач зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА_1 .

Рішенням Броварського міськрайонного суду Київської області від 29.05.2017 р. малолітню ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , відібрано у матері без позбавлення її батьківських прав (а.с.31-33).

Згідно рішення Броварського міськрайонного суду Київської області від 11.10.2018 р., ОСОБА_2 повернуто її малолітню дитину ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (а.с.34-36).

З травня 2018 року родина ОСОБА_2 , яка має на утриманні малолітню дитину ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , перебуває на обліку у відділі соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім`ї та молоді виконавчого комітету Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, як така, що опинилася у складних життєвих обставинах (неналежне виконання батьківських обов`язків).

Відповідно до актів про відвідування сім`ї/особи від 28.01.2019 р. №4, 27.02.2019 р. №29, 02.04.2019 р. №49, складених спеціалістом відділу соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім`ї та молоді в будинку незадовільні умови проживання. В кімнатах антисанітарія, підлога брудна, на кухні брудний посуд, відсутні продукти харчування, порушений режим харчування дитини. Кожного разу мама дівчинки запевняла, що всі зауваження комісії усуне та займеться вихованням дитини (а.с.12-14).

Працівниками відділу соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім`ї та молоді спільно із старостою с. Жердова Зубко Т.П. , інспектором ювенальної превенції Броварського ВП ГУ НП в Київській області Мироненко Т.М., 06.11.2019 р. було здійснено візит у родину ОСОБА_1 з метою перевірки умов проживання малолітньої дитини. У будинку сиро та холодно, в кімнатах антисанітарія, підлога брудна, постільна білизна відсутня, на кухні брудний посуд, відсутні продукти харчування, прибудинкова територія занедбана про що було складено акт про відвідування сім`ї/особи від 06.11.2019 р. №116 (а.с.15).

06.11.2019 р. працівниками Броварського відділу поліції ГУ НП в Київській області було складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 184 КУпАП відносно ОСОБА_2 . На момент подачі даного позову до суду рішення по справі прийнято не було.

Згідно доповідних директора Тарасівського навчально-виховного об`єднання Заклад загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області від 03.12.2019 р. та 09.12.2019 р., ОСОБА_1 , 2013 року народження, не відвідує дитячий садок без поважних причин. Крім того, під час відвідування даної родини 03.12.2019 р. соціальним педагогом НВО було виявлено, що умови для проживання дитини незадовільні: в кімнаті не прибрано, дитина не мита, одягнена в брудний одяг, окремого дитячого місця для відпочинку та занять немає, а мама та бабуся зайняті своїми справами, уваги дитині не приділяють (а.с.29,30).

З метою перевірки вищезазначеної інформації 10.12.2019 р., за адресою проживання родини, було здійснено черговий виїзд у складі: спеціалістів відділу соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім`ї та молоді, які є представниками органу опіки і піклування Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області Хачатрян Л.М. та Леоненко О.А. , старостою с. Жердова Зубко Т.П. та виявлено, що в будинку сиро та холодно, в кімнатах антисанітарія, підлога брудна, на кухні брудний посуд, дитина немає власного спального місця та місця для навчання. ОСОБА_2 чоловік ОСОБА_3 , донька ОСОБА_1 спали в одному брудному ліжку без постільної білизни. Мати полінувалася відвести дитину до дитячого садочка. Станом на 10 год. 30 хв. дівчинка ще не снідала, приготовленого сніданку не було, та і взагалі будь які продукти харчування в будинку були відсутні, що загрожувало життю та здоров`ю дитини. У зв`язку з чим спеціалістами було складено акт обстеження умов проживання в„–35 та акт про негайне відібрання дитини у батьків або осіб, що їх замінюють (а.с.16).

В ході розмови з відповідачем стало відомо, що остання не водить дівчинку до дитячого садочка у зв`язку з тим, що дитина відмовляєтья рано прокидатися. Крім того, повідомила, що вона не справляється з вихованням дитини та виконанням батьківських обов`язків, оскільки дівчинка її взагалі не слухається. ОСОБА_2 та її мати ніде не працюють, чоловік ОСОБА_2 приїжджає дуже рідко, коштів взагалі не дає. Родина проживає на кошти, які ОСОБА_2 отримує як інвалід з дитинства. Соціальної допомоги, як мати одиначка не отримує, оскільки за браком часу не оформила документи.

Керуючись ст. 170 Сімейного Кодексу України, п. 8 Порядку провадження органами опіки і піклування діяльності, пов`язаної із захистом прав дитини , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. №866, на підставі акту про негайне відібрання дитини у батьків або осіб, які їх замінюють від 10.12.2019 р. та відповідно до рішення виконавчого комітету Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області від 10.12.2019 р. №316 Про негайне відібрання малолітньої дитини у матері , з метою соціально-правового захисту дитини, у зв`язку з загрозою життю та здоров`ю, було негайно відібрано малолітню ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , у матері та направлено до центру Дитяча лікарня комунального некомерційного підприємства Броварська багатопрофільна клінічна лікарня Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області для проходження обстеження та за потребою лікування (а.с.17-22).

Рішенням органу опіки і піклування виконавчого комітету Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області від 10.12.2019 р. №317 Про влаштування малолітньої дитини до КЗ Броварської районної ради Київської області дитячий будинок Надія малолітню ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , влаштовано до вищевказаного закладу (а.с.23).

До органу опіки і піклування виконавчого комітету Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області надійшла службова записка відділу соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім`ї та молоді від 10.12.2019 р. №45, в якій порушено питання щодо надання висновку до суду про доцільності позбавлення ОСОБА_2 батьківських прав відносно малолітньої ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 .

Позачерговим засіданням комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області 10.12.2019 р. (протокол №8) розглянуто та вивчено документи щодо доцільності позбавлення батьківських прав ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (а.с.24).

На засідання комісії ОСОБА_2 не з`явилися, хоча про день, час та місце була повідомлена в телефонному режимі.

Органом опіки та піклування виконавчого комітету Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, врахувавши рішення комісії з питань захисту прав дитини, прийнято висновок від 12.12.2019 р. №3 про доцільність позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів (а.с.25-27).

Відповідно до довідки - характеристики від 13.12.2019 р. №205, наданої Жердівським старостинським округом, відповідач ОСОБА_2 характеризуються негативно, не працює, лінива, батьківських обов`язків не виконує, що виражається у невідвідуванні дитиною дитячого садочка, самовільним тіканням з дому, агресивності дитини (кидання по рідним ножами, побиттям телевізора) (а.с.28).

Згідно акту про відвідування батьками вихованців дитячого будинку Надія №61/20 від 01 червня 2020 року, відповідач ОСОБА_2 за час перебування дитини ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , в закладі з 10.12.2019 р. та по теперішній час не відвідала її жодного разу, по телефону не зв`язується, здоров`ям та вихованням дитини не цікавиться.

Згідно статті 150 Сімейного кодексу України, батьки зобов`язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім`ї та родини, свого народу, своєї Батьківщини. Батьки зобов`язані піклуватися про здоров`я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток. Батьки зобов`язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя. Батьки зобов`язані поважати дитину. Передача дитини на виховання іншим особам не звільняє батьків від обов`язку батьківського піклування щодо неї. Забороняються будь-які види експлуатації батьками своєї дитини. Забороняються фізичні покарання дитини батьками, а також застосування ними інших видів покарань, які принижують людську гідність дитини.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 164 Сімейного кодексу України, мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він ухиляються від виконання своїх обов`язків по вихованню дитини.

Статтею 12 Закону України Про охорону дитини передбачено, що на кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Батьки, або особи, які їх замінюють, мають право і зобов`язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров`я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.

Пленум Верховного Суду України в п. п. 15, 16 постанови від 30 березня 2007 року № 3 Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про усиновлення і про позбавлення та поновлення батьківських прав роз`яснив, що позбавлення батьківських прав (тобто прав на виховання дитини, захист її інтересів, на відібрання дитини в інших осіб, які незаконно їх утримують, та інше), що надані батькам до досягнення дитиною повноліття і ґрунтуються на факті спорідненості з нею, є крайнім заходом впливу на осіб, які не виконують батьківських обов`язків, а тому питання про його застосування слід вирішувати лише після повного, всебічного, об`єктивного з`ясування обставин справи, зокрема ставлення батьків до дітей.

Відповідно до п. 16 Постанови Пленуму Верховного Суду України №3 Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про усиновлення і про позбавлення та поновлення батьківських прав від 30.03.2007 р., особи можуть бути позбавлені батьківських прав лише щодо дитини, яка не досягла вісімнадцяти років, і тільки з підстав, передбачених ст. 164 СК України.

У відповідності до Принципу 6 Міжнародної Декларації прав дитини проголошеної Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1959 року - дитина для повного і гармонійного розвитку її особи потребує любові і розуміння. Вона має, якщо це можливо, зростати під опікою і відповідальністю своїх батьків і, в усякому разі, в атмосфері любові і моральної та матеріальної забезпеченості. Ухилення батьків від виконання своїх обов`язків має місце, коли вони не піклуються про фізичний і духовний розвиток дитини, її навчання, підготовку до самостійного життя, зокрема: не забезпечують необхідного харчування, медичного догляду, лікування дитини, що негативно впливає на її фізичний розвиток як складову виховання; не спілкуються з дитиною в обсязі, необхідному для її нормального самоусвідомлення; не надають дитині доступу до культурних та інших духовних цінностей; не сприяють засвоєнню нею загальновизнаних норм моралі; не виявляють інтересу до її внутрішнього світу; не створюють умов для отримання нею освіти.

Зазначені фактори, як кожен окремо, так і в сукупності, можна розцінювати як ухилення від виховання дитини лише за умови винної поведінки батьків, свідомого нехтування ними своїх обов`язків.

З вище наведених фактів вбачається, що відповідач ОСОБА_2 ухиляється від виконання своїх обов`язків по вихованню неповнолітньої дочки: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , а саме: не займається вихованням дитини, фізичним, духовним розвитком та матеріально не забезпечує, і взагалі ставиться до дитини байдуже.

З огляду на викладене, суд дійшов висновку про задоволення позову в частині позбавлення відповідача ОСОБА_2 батьківських прав відносно її неповнолітньої дочки: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 .

Щодо стягнення аліментів суд зазначає наступне.

Матеріалами справи встановлено, що аліменти із відповідача за рішенням суду не стягувалися та між сторонами відсутня домовленість про добровільну сплату відповідачем аліментів.

У відповідності до статті 3 Конвенції про права дитини від 20 листопада 1989 року (далі Конвенція) в усіх діях щодо дітей, незалежно від того, здійснюються вони державними чи приватними установами, що займаються питаннями соціального забезпечення, судами, адміністративними чи законодавчими органами, першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини.

Статтею 18 Конвенції передбачено, що батьки несуть основну відповідальність за виховання дитини. Найкращі інтереси дитини є предметом їх основного піклування.

Як передбачено ч. 2 та ч. 3 ст. 166 СК України особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов`язку щодо утримання дитини. При задоволенні позову щодо позбавлення батьківських прав суд одночасно приймає рішення про стягнення аліментів на дитину. У разі якщо мати, батько або інші законні представники дитини відмовляються отримувати аліменти від особи, позбавленої батьківських прав, суд приймає рішення про перерахування аліментів на особистий рахунок дитини у відділенні Державного ощадного банку України та зобов`язує матір, батька або інших законних представників дитини відкрити зазначений особистий рахунок у місячний строк з дня набрання законної сили рішенням суду.

Відповідно до вимог ст. 180 та ч. 1 ст. 183 СК України, батьки зобов`язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Згідно із ч. ч. 1,2,3 ст. 181 СК України, способи виконання батьками обов`язку утримувати дитину визначаються за домовленістю між ними. За домовленістю між батьками дитини той із них, хто проживає окремо від дитини, може брати участь у її утриманні в грошовій і (або) натуральній формі. За рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька або у твердій грошовій сумі за вибором того з батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина.

За змістом ст. ст. 181,182 СК України, кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються за рішенням суду у частці від доходу її матері, батька або у твердій грошовій сумі за вибором того з батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина. При визначені розміру аліментів суд, враховує: 1) стан здоров`я та матеріальне становище дитини; 2) стан здоров`я та матеріальне становище платника аліментів; 3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина; 3-1) наявність рухомого та нерухомого майна, грошових коштів; 3-2) доведені стягувачем аліментів витрати платника аліментів, у тому числі на придбання нерухомого або рухомого майна, сума яких перевищує десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатної особи, якщо платником аліментів не доведено джерело походження коштів; 4) інші обставини, що мають істотне значення.

Відповідно до ч. ч. 2 та 3 ст. 182 СК України, розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини. Мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Мінімальний рекомендований розмір аліментів на одну дитину становить розмір прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку і може бути присуджений судом у разі достатності заробітку (доходу) платника аліментів. Суд не обмежується розміром заробітку (доходу) платника аліментів у разі встановлення наявності у нього витрат, що перевищують його заробіток (дохід), і щодо яких таким платником аліментів не доведено джерело походження коштів для їх оплати.

У відповідності до ст. 7 Закону України Про Державний бюджет України на 2020 рік , прожитковий мінімум на дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2020 року - 2218 гривень, з 1 липня - 2318 гривень, з 1 грудня - 2395 гривень.

Як передбачено ч. 1 ст. 184 СК України, суд за заявою одержувача визначає розмір аліментів у твердій грошовій сумі.

Відповідно до ст. 191 СК України аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред`явлення позову.

З огляду на вищевказані норми чинного законодавства, які регулюють дані правовідносини, суд вважає за необхідне стягнути із відповідача аліменти на утримання неповнолітньої дочки: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , у твердій грошовій сумі у розмірі по 1159 грн., який відповідає розміру 50% від одного прожиткового мінімуму для дитини даного віку. У відповідність до вимог ст. 191 СК України, аліменти підлягають стягненню щомісячно, починаючи з дня пред`явлення позову і до досягнення дитиною повноліття.

Згідно із ст. 430 ЦПК України, суд допускає негайне виконання рішень, зокрема, у справах про стягнення аліментів.

З огляду на викладені обставини, позовні вимоги органу опіки і піклування виконавчого комітету Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області підлягають задоволенню в повному обсязі.

Відповідно до ч.6 ст.141 ЦПК України, якщо сторону, на користь якої ухвалено рішення, звільнено від сплати судових витрат, з другої сторони стягуються судові витрати на користь осіб, які їх понесли, пропорційно до задоволеної чи відхиленої частини вимог, таким чином суд вважає необхідним стягнути із відповідача на користь держави судовий збір в розмірі 1536,80 грн. (задоволення позовних вимог про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів).

Керуючись Законом України Про охорону дитини , ст.ст. 150, 164, 180-185, 191 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 3, 4, 76, 80, 81, 141, 206, 258-259, 263-265, 350, 354 ЦПК України, суд

в и р і ш и в :

Позов задовольнити.

Позбавити ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , батьківських прав відносно неповнолітньої дочки ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Стягнути із ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , яка народилася в місті Бровари Київської області, зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , непрацюючої, аліменти у твердій грошовій сумі в розмірі 1159 (одна тисяча сто п`ятдесят дев`ять) грн., але не менше 50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, щомісячно з відповідною індексацією згідно закону, на утримання неповнолітньої дитини: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , починаючи з дня пред`явлення позову 18 грудня 2019 року і до досягнення дитиною повноліття ІНФОРМАЦІЯ_6 , на користь - Комунального закладу Броварської районної ради Київської області Дитячий будинок Надія , для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування (ідентифікаційний код 25823932, 07425, Київська область, Броварський район, с. Мокрець, вул. Центральна, 27).

Стягнути із ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , на користь держави судовий збір у розмірі 1536 (одна тисяча п`ятсот тридцять шість) грн. 80 коп .

Рішення в частині стягнення аліментів за один місяць підлягає негайному виконанню

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Київського апеляційного суду через Броварський міськрайонний суд Київської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Учасники справи, які не були присутні у судовому засіданні під час ухвалення судового рішення, мають право подати апеляційну скаргу протягом тридцяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Суддя В. С. Сердинський

СудБроварський міськрайонний суд Київської області
Дата ухвалення рішення07.07.2020
Оприлюднено09.07.2020
Номер документу90285554
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —361/8937/19

Рішення від 07.07.2020

Цивільне

Броварський міськрайонний суд Київської області

Сердинський В. С.

Ухвала від 08.04.2020

Цивільне

Броварський міськрайонний суд Київської області

Сердинський В. С.

Ухвала від 27.01.2020

Цивільне

Броварський міськрайонний суд Київської області

Сердинський В. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні