Західний апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
УХВАЛА
"09" липня 2020 р. Справа №914/2096/17
Західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючої судді Орищин Г.В.
суддів Галушко Н.А.
Желіка М.Б.
секретар судового засідання Федорів Н.В.
розглядає апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю Спектргаз від 24.03.2020
на рішення Господарського суду Львівської області від 13.02.2020 (повний текст рішення складено 02.03.2020, суддя Морозюк А.Я.)
у справі № 914/2096/17
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Спектргаз , м. Львів
до відповідача Акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Львівгаз , м. Львів
про стягнення 11 074 859 грн. 91 коп.,
представники сторін не з`явились,
Ухвалою Західного апеляційного господарського суду від 14.05.2020 Товариству з обмеженою відповідальністю Спектргаз поновлено строк на подання апеляційної скарги на рішення Господарського суду Львівської області від 13.02.2020 у справі №914/2096/17, відкрито апеляційне провадження за вказаною апеляційною скаргою та витребувано матеріали справи № 914/2096/17 з місцевого господарського суду.
Після надходження матеріалів справи, ухвалою суду від 25.05.2020 розгляд апеляційної скарги ТзОВ Спектргаз на рішення Господарського суду Львівської області від 13.02.2020 у справі № 914/2096/17 призначено на 09.07.2020.
22 червня 2020 через канцелярію Західного апеляційного господарського суду від відповідача надійшов відзив на апеляційну скаргу та заява з процесуальних питань.
8 липня 2020 представником відповідача через канцелярію суду подано клопотання про відкладення розгляду справи, у зв`язку із продовженням карантинних заходів з метою недопущення поширення гострих респіраторних захворювань та корона вірусу COVID-19
Скаржник участі уповноваженого представника в дане судове засідання не забезпечив.
Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 22 травня 2020 р. до 22 червня 2020 р. встановлено карантин, продовживши на всій території України дію карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» .
На засіданні Кабінету Міністрів України 17.06.2020, через зростання кількості хворих, Уряд подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року.
З огляду на наведене, розглянувши клопотання представника відповідача, колегія суддів ухвала розгляд справи відкласти.
При цьому, судова колегія звертає увагу сторін на те, що Господарський процесуальний кодекс України наділяє учасників справи правом брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.(ст. 197 ГПК України).
Разом з тим, суд зазначає, що постановою Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 за № 343 (набрала чинності 11.05.2020 ) внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» , щодо послаблення карантинних обмежень, зокрема, п. 8 Постанови № 211 доповнено абзацом, який дозволяє діяльність адвокатів, нотаріусів, аудиторів та психологів.
Керуючись ст. ст. 207, 216, 234, 270 Господарського процесуального кодексу України, Західний апеляційний господарський суд
У Х В А Л И В :
1. Відкласти розгляд апеляційної скарги ТзОВ Спектргаз у справі №914/2096/17 на 27.08.2020 об 11 год. 00 хв. у приміщенні Західного апеляційного господарського суду за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 81 в залі судових засідань.
2. Явка представників сторін в судове засідання на власний розсуд.
3. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуюча суддя Г.В. Орищин
суддя Н.А. Галушко
суддя М.Б. Желік
Суд | Західний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 09.07.2020 |
Оприлюднено | 15.07.2020 |
Номер документу | 90347503 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Орищин Ганна Василівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні