Справа № 591/5826/17
Провадження № 2/591/19/20
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
14 липня 2020 року Зарічний районний суду м. Суми в складі:
головуючого - судді Сидоренко А.П.
з участю секретаря судового засідання - Слабко Ю.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , до Товариства з обмеженою відповідальністю Сумитеплоенерго , треті особи, які заявляють самостійні вимоги щодо предмету спору: ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , треті особи, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмету спору: Громадська організація Спілка ветеранів АТО та учасників бойових дій , Інспекція з питань захисту прав споживачів у Сумській області, Громадська організація Об`єднані будинкові комітети , ОСОБА_10 , про встановлення факту нечесної підприємницької діяльності на підставі Закону України Про захист прав споживачів , -
в с т а н о в и в :
Позивачі звернулися до суду з даним позовом до ТОВ Сумитеплоенерго , в якому просять встановити факт нечесної підприємницької діяльності на підставі Закону України Про захист прав споживачів .
В судове засідання учасники справи не з`явилися, про час і місце судового розгляду повідомлялись належним чином.
В зв`язку з неявкою в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, не здійснювалось.
Відповідно до статті 55 ЦПК України у разі смерті фізичної особи, припинення юридичної особи, заміни кредитора чи боржника у зобов`язанні, а також в інших випадках заміни особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд залучає до участі у справі правонаступника відповідної сторони або третьої особи на будь-якій стадії судового процесу.
Усі дії, вчинені в цивільному процесі до вступу правонаступника, обов`язкові для нього так само, як вони були обов`язкові для особи, яку він замінив.
Процесуальне правонаступництво - це заміна сторони або третьої особи (правопопередника) іншою особою (правонаступником) у зв`язку з вибуттям із процесу суб`єкта спірного або встановленого рішенням суду правовідношення, за якої до правонаступника переходять усі процесуальні права та обов`язки правопопередника і він продовжує в цивільному судочинстві участь останнього.
На підставі постанови КМУ № 1092 від 16 грудня 2015 року Про утворення територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Інспекція з питань захисту прав споживачів у Сумській області реорганізовано на Головне управління Держпродспоживслужби у Сумській області.
За таких обставин суд вважає за необхідне залучити Головне управління Держпродспоживслужби у Сумській області, як процесуального правонаступника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Сумській області .
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 55, 260, 353 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Залучити до участі у справі № № 591/5826/17 за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , до Товариства з обмеженою відповідальністю Сумитеплоенерго , треті особи, які заявляють самостійні вимоги щодо предмету спору: ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , треті особи, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмету спору: Громадська організація Спілка ветеранів АТО та учасників бойових дій , Інспекція з питань захисту прав споживачів у Сумській області, Громадська організація Об`єднані будинкові комітети , ОСОБА_10 , про встановлення факту нечесної підприємницької діяльності на підставі Закону України Про захист прав споживачів як процесуального правонаступника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Сумській області - Головне управління Держпродспоживслужби у Сумській області .
Роз`яснити третій особі право надіслання (надання) копії письмових пояснень щодо позову або відзиву та доданих до них документів у строк, не пізніше 5 днів з дня отримання зазначеної ухвали з одночасним надісланням (наданням) письмових пояснень з доданими документами до суду.
Ухвала суду може бути оскаржена безпосередньо до Сумського апеляційного суду шляхом подачі протягом п`ятнадцяти днів з моменту її складання апеляційної скарги.
Відповідно до п. 3 розділу XII Прикінцеві положення ЦПК України під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), строки щодо апеляційного оскарження продовжуються на строк дії такого карантину.
До початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга подається учасниками справи через Зарічний районний суд м. Суми.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя А.П.Сидоренко
Суд | Зарічний районний суд м.Сум |
Дата ухвалення рішення | 14.07.2020 |
Оприлюднено | 15.07.2020 |
Номер документу | 90373248 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Зарічний районний суд м.Сум
Сидоренко А. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні