233 Справа № 233/3182/20
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
20.07.2020 м. Костянтинівка
Суддя Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області Мартиненко В. С. , розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Ін-тайм , Товариства з обмеженою відповідальністю Електрум пеймент сістем про захист прав споживачів, -
В С Т А Н О В И Л А:
До Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області з вказаним позовом звернулася ОСОБА_1 , в якому просила стягнути солідарно з Товариства з обмеженою відповідальністю Ін-тайм , Товариства з обмеженою відповідальністю Електрум пеймент сістем на її користь грошові кошти у розмірі 6320,00 грн. В обґрунтування вказаних посилалася на те, що 03 лютого 2020 року у відділенні № 1 ТОВ Ін-тайм , що знаходиться в м. Костянтинівка Донецької області по вул. Бурденка, 22, після сплати товару (одяг та взуття) в сумі 6245,00 грн та вартості наданих послуг з перевезення в сумі 75,00 грн отримала вантаж від Товариства з обмеженою відповідальністю Еллен груп . Проте вказані кошти відправник вантажу не отримав, в зв`язку з чим вважає, що відповідачами порушені її майнові права.
Проте позовна заява підлягає залишенню без руху з таких підстав.
Відповідно до п.п. 4-6 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити, в тому числі зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини. Згідно з ч. 5 ст. 177 ЦПК України позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги.
В порушення зазначених вимог позивачем не викладений спосіб захисту прав або інтересів, передбачений законом, а саме: які права споживача, передбачені законом, були порушені відповідачами. Крім того в позовній заяві не викладені відомості про особу одержувача грошових коштів, перерахованих позивачем. Також в позовній заяві не зазначені та відповідно до неї не додані докази щодо перерахування чи передачі грошових коштів позивачем та не зарахування їх на рахунок одержувача, а у разі неможливості самостійно надати докази, не подано клопотання про витребування доказів судом відповідно до ст. 83-84 ЦПК України.
Згідно із ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, в якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
За наведених обставин позовну заяву належить залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення вищевказаних недоліків. Роз`яснити позивачу, що в іншому разі позовна заява буде вважатися неподаною та йому повернута.
Керуючись ст.ст. 175, 177, 185, 260, 261, 353, п.п.15.5 розділу ХІІІ Перехідних положень ЦПК України,-
У Х В А Л И Л А:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Ін-тайм , Товариства з обмеженою відповідальністю Електрум пеймент сістем про захист прав споживачів - залишити без руху, надавши позивачу для виправлення недоліків строк 10 днів з дня отримання копії ухвали.
В разі неусунення недоліків у зазначений строк позовна заява буде вважатися неподаною і повернута позивачу.
Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), суд за заявою учасників справи та осіб, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, інтереси та (або) обов`язки (у разі наявності у них права на вчинення відповідних процесуальних дій, передбачених цим Кодексом), поновлює процесуальні строки, встановлені нормами ЦПК України, якщо визнає причини їх пропуску поважними і такими, що зумовлені обмеженнями, впровадженими у зв`язку з карантином. Суд може поновити відповідний строк як до, так і після його закінчення.
Суддя
Суд | Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 20.07.2020 |
Оприлюднено | 21.07.2020 |
Номер документу | 90470265 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
Мартиненко В. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні