Справа № 761/11924/20
Провадження № 1-кп/761/2242/2020
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 липня 2020 року колегія суддів Шевченківського районного суду м. Києва у складі: головуючого судді ОСОБА_1 , суддів ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , за участю секретаря ОСОБА_4 , прокурора ОСОБА_5 , захисника ОСОБА_6 , обвинуваченого ОСОБА_7 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду кримінальне провадження № 120201001000035 52 відносно обвинувачення:
ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Германівка, Обухівського району Київської області, громадянина України, з середньою спеціальною освітою, не одруженого, не працюючого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.185 КК України,
ВСТАНОВИВ:
Шевченківським районним судом м. Києва здійснюється розгляд кримінального провадження за обвинуваченням ОСОБА_7 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.185 КК України.
У відповідності до ч.3 ст.331 КПК України судом поставлено на обговорення питання щодо доцільності подальшого застосування відносно обвинуваченого ОСОБА_8 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Прокурор просив продовжити строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно обвинуваченого, посилаючись на наявність ризиків його неналежної процесуальної поведінки, оскільки останній може ухилитися від суду, а також вчинити інше кримінальне правопорушення.
Захисник та обвинувачений заперечували проти продовження застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою, просили застосувати інший запобіжний захід не пов`язаний з ізоляцією від суспільства вважаючи відсутніми ризики на які посилався прокурор.
Суд, заслухавши сторін, дослідивши наявні матеріали кримінального провадження, дійшов наступного висновку.
Відповідно до ч.3 ст.331 КПК України, суд зобов`язаний повторно розглянути питання доцільності продовження тримання обвинуваченого під вартою, якщо судове провадження не було завершене до його спливу.
Вирішуючи питання про продовження дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно обвинуваченого, судом враховано наступне.
Так, ОСОБА_7 обвинувачується у вчиненні особливо тяжкого кримінального правопорушення, при цьому ризик переховування від суду на який посилався прокурор не може оцінюватися виключно на підставі суворості можливого застосування покарання та під впливом можливого тягаря призначення такого покарання у майбутньому.
Аналізуючи наведене вище, а також враховуючи дані про особу обвинуваченого, який раніше не судимою, має родину, постійне місце проживання, а також з урахуванням, що обвинувачений тривалий час перебуває в умовах несвободи, а тому суд дійшов висновку, що зі спливом часу ризики, визначені ст.177 КПК України значно зменшились, отже існують підстави для зміни запобіжного заходу щодо обвинуваченого з тримання під вартою на домашній арешт з забороною покидати фактичне місце проживання у певний період доби, з покладенням ряду обов`язків у відповідності до ст.194 КПК України.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.177, 178, 183, 331, 323, 372 КПК України, суд,
УХВАЛИВ:
Змінити запобіжний захід щодо обвинуваченого ОСОБА_7 з тримання під вартою на домашній арешт, заборонивши останньому у період доби з 22 год. до 06 год. наступного дня залишати місце свого проживання, що за адресою: АДРЕСА_1 .
Покласти обов`язки на обвинуваченого ОСОБА_7 :
-прибувати до суду за першою вимогою;
-повідомляти суд про зміну свого місця проживання чи роботи.
Звільнити ОСОБА_7 з-під варти в залі суду негайно.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали проголошено 27.07.2020 об 11 год.
Судді:
ОСОБА_1 ОСОБА_2 ОСОБА_3
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 23.07.2020 |
Оприлюднено | 09.02.2023 |
Номер документу | 90639722 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Шевченківський районний суд міста Києва
Мєлєшак О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні