Справа № 466/5742/20
У Х В А Л А
04 серпня 2020 року м. Львів
Слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Львова ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчого слідчого відділу Шевченківського ВП ГУНП в Львівській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором Львівської місцевої прокуратури №2 ОСОБА_4 про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні, в якому особі не повідомлено про підозру, за матеріалами досудового розслідування, внесеного 03.08.2019 до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019140090002632, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України, -
в с т а н о в и л а:
30.07.2020р. слідчий слідчого відділу Шевченківського ВП ГУНП в Львівській області ОСОБА_3 звернувся в суд з клопотанням, яке погоджене прокурором Львівської місцевої прокуратури №2 ОСОБА_4 про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні, в якому особі не повідомлено про підозру, за матеріалами досудового розслідування, внесеного 03.08.2019 до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019140090002632, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України.
В обґрунтування клопотання покликається на те, що Слідчим відділом Шевченківського ВП ГУНП в Львівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №12019140090002632 відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 03.08.2019 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України.
Встановлено, що 03.08.2019 до Шевченківського ВП ГУНП у Львівський області надійшла ухвала слідчого судді Галицького районного суду м.Львова №461/5239/19 від 19.07.2019 про зобов`язання внести відомості до ЄРДР за заявою ОСОБА_5 за ст. 367 КК України.
У ході досудового розслідування слідчим неодноразово здійснювались виклики відносно ОСОБА_5 , з метою допиту останнього в якості свідка, у даному кримінальному провадженні, однак останній на допити не з`являвся та будь-яких додаткових документів що підтверджують чи спростовують вищевказані обставини до матеріалів кримінального провадження не долучав.
17.07.2020 сформовано витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо об`єкта нерухомого майна № 216727227 відповідно до якого земельна ділянка реєстраційний номер 469013746101, кадастровий номер: 4610166300:01:001:0037, 21.12.2018 приватним нотаріусом ОСОБА_6 на підставі договору купівлі-продажу земельної ділянки, серія та номер: 4926, було зареєстровано право приватної власності за ОСОБА_7 .
20.07.2020 начальнику Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (місто Львів), скеровано вимогу про проведення камеральної перевірки, у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, державного реєстратора приватного нотаріуса Львівського міського нотаріального округу ОСОБА_6 .
20.07.2020 слідчим скеровано повістку ОСОБА_5 , та надано доручення у СКР Шевченківського ВП ГУНП у Л/о, з метою встановлення місця знаходження ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_7 .
Згідно п.1 ч.2 ст.219 КПК України, строк досудового розслідування у кримінальних провадженнях щодо нетяжких злочинів становить дванадцять місяців з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Відповідно до ст.12 КК України, зазначений злочин відноситься до категорії нетяжких злочинів.
Відомості про кримінальне правопорушення за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 03.08.2019, внаслідок чого встановлений законом строк у 12 місяців спливає 03.08.2020.
Закінчити досудове розслідування у передбачений ч.2 ст.219 КПК України строк не виявилося можливим, оскільки для прийняття законного та обґрунтованого рішення за вказаними матеріалами досудового розслідування необхідно виконати наступне: допитати свідків ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 надати доручення в порядку ст.40 КПК України оперативному підрозділу Шевченківського ВП ГУ НП у Львівській області з метою вжиття заходів необхідних для розкриття даного злочину, виконати інші слідчі (розшукові дії), необхідність яких може виникнути в ході проведення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні.
Для проведення вищевказаних слідчих (розшукових) та інших процесуальних дій та завершення досудового розслідування, необхідний строк 6 (шість) місяців.
Разом з тим, оскільки строк досудового розслідування у кримінальному провадженні №12019140090002632 від 03.08.2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України, спливає 03.08.2020, завершити досудове розслідування до вказаного строку не можливо з об`єктивних причин.
Слідчий ОСОБА_3 подав заяву про розгляд справи у його відсутності, у якій також зазначає, що клопотання підтримує в повному обсязі та просить його задовольнити.
Слідчим суддею встановлено, що в провадженні СВ Шевченківського ВП ГУНП в Львівській області перебуває кримінальне провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019140090002632 від 03.08.2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України.
. У ході досудового розслідування проведено ряд необхідних слідчих дій, проте, осіб, причетних до скоєння злочину, не встановлено.
Строк досудового розслідування завершується 03.08.2020р. Закінчити досудове розслідування у передбачений ч.1 ст.219 КПК України строк неможливо.
Згідно ч.1 ст.295-1 КПК України, випадках, передбачених ст.294 цього Кодексу, продовження строку досудового розслідування здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, постановленої за відповідним клопотанням прокурора або слідчого.
Відповідно до ч.1 ст.294 КПК України, якщо досудове розслідування злочину або кримінального проступку до моменту повідомлення особі про підозру неможливо закінчити у строк, зазначений в абзаці другому частини першої статті 219 цього Кодексу, вказаний строк може бути неодноразово продовжений слідчим суддею за клопотанням прокурора або слідчого, погодженого з прокурором, на строк, встановлений пунктами 1-3 частини другої статті 219 цього Кодексу.
Так, згідно ч.2 ст.219 КПК України, строк досудового розслідування може бути продовжений у порядку, передбаченому цим Кодексом. При цьому загальний строк досудового розслідування не може перевищувати: 1) двох місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального проступку; 2) шести місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину невеликої або середньої тяжкості; 3) дванадцяти місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого злочину.
Згідно ч.5 ст.294 КПК України, клопотання про продовження строку досудового розслідування подається не пізніше п`яти днів до спливу строку досудового розслідування.
Судом встановлено, що клопотання подано у встановлений законодавством строк, у даному кримінальному провадженні слід провести ряд вказаних у клопотанні слідчих (розшукових) та інших процесуальних дій, без яких неможливо завершити досудове розслідування, тому клопотання слід задовольнити.
Керуючись ст.ст.110, 294-295 КПК України, слідча суддя, -
П О С Т А Н О В И Л А :
Клопотання задовольнити.
Продовжити строк досудового розслідування кримінального провадження №12019140090002632 від 03.08.2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України до 6 (шести) місяців, тобто до 03 лютого 2021 року.
Контроль за виконанням даної ухвали покласти на прокурора Львівської місцевої прокуратури №2 ОСОБА_4 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Шевченківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 04.08.2020 |
Оприлюднено | 09.02.2023 |
Номер документу | 90789488 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про продовження строку досудового розслідування |
Кримінальне
Шевченківський районний суд м.Львова
Білінська Г. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні