ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"20" липня 2020 р. м. Київ Справа № 911/1580/20
Суддя Конюх О.В., при секретарі судового засідання Гомі А.С., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження справу:
за позовом приватного акціонерного товариства Київобленерго , м. Вишневе Києво-Святошинського району
до відповідача гаражного кооперативу "Молодіжний , м. Біла Церква
про стягнення 17 146,28 грн.
з участю представників учасників справи:
від позивача: Кричевський В.В., адвокат, довіреність від 15.08.2019 №405;
від відповідача: не з`явився;
СУТЬ СПОРУ:
позивач - приватне акціонерне товариство Київобленерго , м. Вишневе Києво-Святошинського району Київської області (далі по тексту - ПрАТ Київобленерго ) звернувся до господарського суду Київської області з позовом від 27.05.2020 до відповідача - гаражного кооператива Молодіжний , м. Біла Церква (далі по тексту ГК Молодіжний ), в якому просить суд стягнути з відповідача вартість недооблікованої електроенергії внаслідок порушення споживачем Правил роздрібного ринку електричної енергії (ПРРЕЕ) в сумі 17146,28 грн. відповідно до рішення комісії від 06.03.2019 по розгляду Акту про порушення №К035103 від 24.01.2019, оформленого протоколом №275.
Позов обґрунтований тим, що відповідно до договору про постачання електроенергії №1063 від 29.12.2008 відповідач є споживачем електроенергії. 02.03.2018 під час перевірки дотримання споживачем ПРРЕЕ було виявлено безоблікове приєднання, вчинене шляхом підключення електропроводки, виконане алюмінієвими фазним та нульовим проводом перерізом 10 кв.мм, поза розрахунковим засобом обліку, про що складено Акт про порушення №К035103. Рішенням комісії по розгляду Акту про порушення №К035103, оформленим протоколом №275 від 06.03.2019, споживачу донараховано до сплати вартість не облікованої електроенергії згідно пункту 2.1.7 Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами Правил користування електричною енергією, затвердженої постановою НКРЕ від 04.05.2006 №562 (далі по тексту Методика №562) за 15 днів з 10.01.2019 по 24.01.2019 в сумі 17 146,28 грн.
Оскільки вказана сума споживачем не оплачена, позивач просить суд стягнути з відповідача заборгованість в судовому порядку.
Ухвалою господарського суду Київської області від 02.06.2020 відкрито провадження у справі № 911/1580/20, постановлено справу розглядати в порядку спрощеного позовного провадження в судовому засіданні, розгляд справи призначено на 30.06.2020.
В судове засідання 30.06.2020 з`явився представник позивача. Відповідач відзив на позов не подав, представника в судове засідання не направив. Ухвалою від 30.06.2020 розгляд справи було відкладено на 20.07.2020.
В судове засідання 20.07.2020 з`явився представник позивача. Представник відповідача в судове засідання повторно не з`явився.
Рекомендоване поштове відправлення, яким суд належним чином направляв відповідачу на адресу, зазначену у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, копію ухвали від 02.06.2020 про відкриття провадження у справі, було повернуто на адресу суду із довідкою підприємства зв`язку від 01.07.2020 про відсутність адресата за вказаною адресою. Рекомендоване поштове відправлення із копією ухвали від 30.06.2020 на адресу суду не повернуте.
Відповідно до частини 3 ст. 120 ГПК України виклики і повідомлення здійснюються шляхом вручення ухвали у порядку, передбаченому цим Кодексом для вручення судових рішень. Згідно до пункту 5 частини 6 ст. 242 ГПК України днем вручення судового рішення є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.
Згідно до частин 1, 3 ст. 202 ГПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час та місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті. Якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника у разі повторної неявки в судове засідання учасника справи (його представника) незалежно від причин неявки.
Примірники повідомлень про вручення рекомендованої кореспонденції, повернуті органами зв`язку з позначками адресат вибув , адресат відсутній і т.п. з урахуванням конкретних обставин справи можуть вважатися належними доказами виконання господарським судом обов`язку щодо повідомлення учасників судового процесу про вчинення цим судом певних процесуальних дій (висновок зазначено у постанові Верховного Суду від 07.06.2019 у справі №910/17797/17).
Місцезнаходження юридичної особи при здійсненні держаної реєстрації, відповідно до Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань вноситься до відомостей про цю юридичну особу. За змістом частини 4 ст. 17 вказаного Закону, державній реєстрації підлягають зміни до відомостей про юридичну особу, що містяться у Єдиному державному реєстрі, тобто і зміна місцезнаходження, про що юридична особа має звернутись із відповідною заявою. Не вживши заходів для внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про зміну свого місцезнаходження (в разі такої зміни), юридична особа повинна передбачати або свідомо допускати можливість настання певних негативних ризиків (зокрема щодо неотримання поштової кореспонденції). Якщо ж юридична особа не отримує поштову кореспонденцію, яка надходить за адресою її фактичного місцезнаходження, суд враховує позицію Верховного Суду, викладену у постанові від 23.04.2018 у справі № 916/3188/16, відповідно до якої сам лише факт не отримання стороною справи кореспонденції, якою суд, з дотриманням вимог процесуального закону, надсилав копії судових рішень за належною адресою та яка повернулася в суд у зв`язку з її неотриманням адресатом, не може вважатися поважною причиною неявки в судові засідання, оскільки зумовлений не об`єктивними причинами, а суб`єктивною поведінкою сторони щодо отримання кореспонденції, яка надходила на його адресу.
Розглянувши позов ПрАТ Київобленерго , до відповідача - ГК Молодіжний , вислухавши пояснення представників позивача, всебічно та повно вивчивши наявні у матеріалах справи докази, господарський суд
ВСТАНОВИВ:
відповідно до частини першої ст. 11 ЦК України, цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, зокрема, з правочинів.
29.12.2008 між ГК Молодіжний (споживач) та правопопередником позивача ЗАТ А.Е.С. Київобленерго (постачальник) було укладено Договір про постачання електричної енергії № 1063 (далі - Договір), згідно якого постачальник продає електричну енергію споживачу, а споживач оплачує вартість використаної (купленої) ним електроенергії та здійснює інші платежі згідно з умовами договору. За умовами Договору:
- Споживач зобов`язується забезпечувати безперешкодний доступ уповноважених представників постачальника за пред`явленням службового посвідчення до розрахункових засобів (систем) обліку електроенергії, вимірювання потужності та контролю показників якості електроенергії, до пристроїв релейного захисту, автоматики та зв`язку, до електричних установок для проведення технічної перевірки засобів обліку, контролю за рівнем споживання електричної енергії, контрольного огляду електричних мереж від межі балансової належності до точки обліку, для виконання відключення та обмеження споживання у будь-який час доби (пункт 2.3.5 Договору);
- Постачальник має право доступу до належних споживачу засобів (систем) обліку електричної енергії для зняття показів, проведення їх технічної перевірки, повірки, заміни, ремонту, модернізації, переносу, інших робіт з експлуатації засобів обліку, до пристроїв релейного захисту, автоматики, зв`язку, які забезпечують регулювання навантаження, до пристроїв, які забезпечують вимірювання потужності, показників якості електроенергії, пристроїв комутації, що забезпечують можливість припинення чи обмеження постачання електроенергії, пристроїв компенсації реактивної потужності, електромереж та охоронних зон електромереж постачальника електроенергії, електроустановок споживача для встановлення засобів обліку вимірювання потужності, контролю показників якості електроенергії для контролю дотримання встановлених режимів споживання електроенергії (пункт 3.1.5 Договору);
- Споживач сплачує постачальнику вартість недоврахованої електроенергії, розраховану виходячи із приєднаної потужності струмоприймачів та кількості годин їх використання відповідно до Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами Правил користування електричною енергією (далі - Методика), за тарифами, що діяли протягом споживання електроенергії з порушенням, у разі таких дій споживача: самовільного внесення змін у схеми обліку електроенергії; пошкодження засобів обліку, втручання в їх роботу, зняття пломб, споживання електроенергії поза засобами обліку, інших умов, визначених Методикою (пункт 4.2.3 Договору)
- У разі виявлення однією із сторін порушень умов договору іншою стороною, за які законодавством передбачене застосування санкцій, чи які тягнуть за собою збитки, недоотриману продукцію або вигоду тощо, на місці оформлюється двосторонній акт порушень. Акт складається у присутності представників обох сторін Договору в двох примірниках. Сторона, дії або бездіяльність якої стала причиною складання акта, має право внести до акту свої зауваження. Сторона, яка виявила порушення своїх прав, зобов`язана попередити іншу сторону про необхідність складання акту. Інша сторона не може без поважних причин відмовитись від складення та підписання акта. У разі відмови відповідальної сторони від підписання акта в акті робиться запис про відмову. У цьому разі акт вважається дійсним, якщо його на місці складання підписали не менше трьох уповноважених представників сторони договору, що складала акт (пункт 4.4 Договору);
- Всі зміни та доповнення до цього договору оформлюються письмово, підписуються уповноваженими особами та скріплюються печатками обох сторін (пункт 9.1).
Пунктом 13 постанови НКРЕКП від 14.03.2018 №312 Про затвердження Правил роздрібного ринку електроенергії визначено, що постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні - газеті "Урядовий кур`єр", крім пунктів 1 та 12, які набирають чинності з 11 червня 2018 року.
Пунктом 1 зазначеної постанови від 14.03.2018 №312 затверджено Правила роздрібного ринку електричної енергії. Пунктом 12 зазначеної постанови визнано такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 31 липня 1996 року N 28 "Про затвердження Правил користування електричною енергією".
Відповідно до ст. 58 Конституції України Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом`якшують або скасовують відповідальність особи. Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення.
Офіційне тлумачення зазначеної норми Основного Закону надав Конституційний Суд України у рішенні від 09.02.1999, № 1-рп/99 "У справі за конституційним зверненням Національного банку України щодо офіційного тлумачення положення частини першої статті 58 Конституції України (справа про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів)".
У зазначеному Рішенні вказано, що за загальновизнаним принципом права закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі. Цей принцип закріплений у частині першій статті 58 Конституції України, за якою дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання цим актом чинності і припиняється з втратою ним чинності, тобто до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце .
Відтак станом на січень 2019 відносини сторін регулювалися ПРРЕЕ, тому, вирішуючи справу, суд керується саме цим нормативним документом.
09.01.2019 працівниками ПрАТ Київобленерго було здійснено зняття показів з засобу обліку ГК Молодіжний та відповідно огляд засобу обліку.
Відповідно до пункту 2.3.3 Розділу ІІ ПРРЕЕ електроустановки споживачів мають бути забезпечені необхідними розрахунковими засобами вимірювальної техніки для розрахунків за спожиту електричну енергію, технічними засобами контролю і управління споживанням електричної енергії та величини потужності, а також (за бажанням споживача) суміщеними з лічильником електричної енергії або окремими засобами вимірювальної техніки для контролю якості електричної енергії.
Підключення електроустановки споживача, яка не забезпечена розрахунковими засобами (засобом) вимірювальної техніки, технічними засобами контролю і управління споживанням електричної енергії та величини потужності, забороняється, за винятком випадків, передбачених цими Правилами.
24.01.2019 під час технічної перевірки електроустановок ГК Молодіжний працівниками ПрАТ Київобленерго було виявлено безоблікове приєднання шляхом підключення електропроводки, виконане алюмінієвими фазним та нульовим проводом перерізом 10 кв.мм, поза розрахунковим засобом обліку.
Відповідно до пункту 8.2.5 ПРРЕЕ у разі виявлення під час контрольного огляду або технічної перевірки уповноваженим представником оператора системи, від якого споживач одержує електричну енергію, порушень цих Правил, у тому числі фактів безоблікового споживання електричної енергії, на місці виявлення порушення у присутності споживача (представника споживача) або іншої особи, яка допустила представників оператора системи на об`єкт (територію) споживача для проведення перевірки (за умови посвідчення цієї особи), оформлюється акт про порушення згідно з формою, наведеною в додатку 8 до цих Правил.
Акт про порушення складається представниками оператора системи, які мають таке право згідно з посадовою інструкцією, пройшли відповідне навчання та інструктаж, після пред`явлення ними службових посвідчень.
В акті про порушення мають бути зазначені зміст виявленого порушення з посиланням на відповідні пункти цих Правил та всі необхідні для визначення обсягу та вартості необлікованої електричної енергії параметри, що характеризують електроустановку споживача, схему підключення електроустановки споживача та її графічне зображення із зазначенням:
меж балансової належності;
перерізів та матеріалу всіх проводів (кабелів), наявних у схемі підключення;
номінальної сили струму спрацювання комутаційних апаратів, задіяних у схемі підключення;
фазування лічильника на дату оформлення акта про порушення.
Споживачі, представники оператора системи, інші особи, присутні при перевірці, під час здійснення перевірки електроустановок мають право здійснювати фото- та відеозйомку для фіксації виявлених порушень та/або відмови споживача (представника споживача або іншої особи, яка допустила представників оператора системи на об`єкт (територію) споживача для проведення перевірки) підписувати акт про порушення, про що зазначається в акті про порушення.
В акті про порушення заповнюються всі графи та рядки без пропусків. Виправлення чи підчищення не допускаються. Текст повинен бути однозначним, без можливості подвійного тлумачення.
В акті зазначаються заходи, яких було вжито або яких необхідно вжити для усунення допущених порушень.
Акт про порушення складається у двох примірниках, один з яких передається або надсилається споживачеві.
Акт про порушення підписується представником (представниками) оператора системи, який (які) брали участь у перевірці, та споживачем (представником споживача) або іншою особою, яка допустила представників оператора системи на об`єкт (територію) споживача для проведення перевірки (за умови посвідчення цієї особи).
У разі відмови споживача (представника споживача або іншої особи, яка допустила представників оператора системи на об`єкт (територію) споживача для проведення перевірки) підписати акт про порушення, в ньому робиться запис про відмову. У цьому разі акт про порушення вважається дійсним, якщо його підписали більше одного уповноваженого представника оператора системи та незаінтересована особа (представник житлово-експлуатаційної організації, балансоутримувача або управителя будинку, виборна особа будинкового, вуличного, квартального чи іншого органу самоорганізації населення або представник органу місцевого самоврядування, інший споживач тощо) за умови посвідчення цієї особи або більше одного уповноваженого представника оператора системи, а відмова споживача (представника споживача або іншої особи, яка допустила представників оператора системи на об`єкт (територію) споживача для проведення перевірки) підписувати акт про порушення підтверджується відеозйомкою.
До акта про порушення сторонами можуть бути додані пояснення, зауваження та докази, перелік яких (за наявності) зазначається в цьому акті.
Представники оператора системи перед складанням акта про порушення зобов`язані повідомити споживача про його право внести пояснення та зауваження до акта, викласти мотиви своєї відмови від його підписання або підписати його без зауважень.
Відповідно до вищенаведених норм, на місці був оформлений Акт про порушення №К035103 від 24.01.2019, до якого додано матеріали фотофіксації порушення.
В акті вказано, що при проведенні перевірки був присутній голова кооперативу ОСОБА_1 ., який відмовився від підписання акту, у зв`язку з чим акт підписано чотирма представниками постачальника та двома свідками.
В акті наведена, серед іншого схема електропостачання споживача, із позначенням місць безоблікового підключення, наведено тип та переріз проводів, також вказано про повний демонтаж безоблікового підключення (усунення порушення).
Відповідно до пункту 8.2.6 розділу VIII ПРРЕЕ на підставі акта про порушення уповноваженими представниками оператора системи під час засідань комісії з розгляду актів про порушення визначаються обсяг необлікованої електричної енергії та сума завданих споживачем збитків.
Комісія з розгляду актів про порушення створюється оператором системи і має складатися не менше ніж з 3 уповноважених представників оператора системи.
Споживач має право бути присутнім на засіданні комісії з розгляду актів про порушення.
Споживач має бути повідомлений оператором системи про місце, час і дату засідання комісії не пізніше ніж за 7 календарних днів до призначеної дати засідання.
У разі відмови споживача або представника споживача від отримання акта про порушення, у якому визначено місце, час та дату проведення засідання комісії, або окремого повідомлення про місце, час і дату засідання комісії оператор системи направляє споживачу таке повідомлення рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення на адресу, визначену в даних щодо споживача, наявних в оператора системи. У такому разі оператор системи має право розглянути акт про порушення на засіданні комісії, яке має відбутися по закінченню 30 календарних днів від дати направлення споживачу такого повідомлення. За зверненням споживача оператор системи може розглянути акт про порушення на засіданні комісії раніше указаного терміну.
Рішення комісії оформлюється протоколом, копія якого видається споживачу.
У разі причетності споживача до порушення цих Правил у протоколі зазначаються відомості щодо обсягу та вартості необлікованої електричної енергії. В такому разі разом з протоколом споживачу надаються розрахунок обсягу та вартості необлікованої електричної енергії з посиланням на відповідні пункти глави 8.4 цього розділу та розрахункові документи для оплати необлікованої електричної енергії та/або збитків.
У відповідності до вказаних норм ПрАТ Київобленерго повідомило споживача ГК Молодіжний про засідання комісії по розгляду Акту про порушення ПРРЕЕ №К035103 від 24.01.2019, призначене на 06.03.2019 о 10:30, листом від 30.01.2019 №06/280/625, який був направлений на належну адресу ГК Молодіжний рекомендованим листом з повідомленням, який повернувся відправнику (копія листа, конверта, рекомендованого повідомлення про вручення №0413605714725 залучені до матеріалів справи).
Відтак, позивач вжив всіх можливих залежних від нього заходів до належного повідомлення споживача про розгляд Акту комісією 06.03.2019.
Відповідно до підпункту 5 пункту 8.4.2 розділу VIII ПРРЕЕ визначення обсягу та вартості необлікованої електричної енергії здійснюється оператором системи на підставі акта про порушення, складеного у порядку, визначеному цими Правилами, у разі виявлення таких порушень, як самовільне підключення електроустановок, струмоприймачів або електропроводки до електричної мережі без порушення схеми обліку.
Рішенням комісії по розгляду Акту №К035103 від 24.01.2019, оформленим протоколом від 06.03.2019 №275, постачальником за Договором ПрАТ Київобленерго визначено споживачу за Договором ГК Молодіжний до сплати вартість недоврахованої електричної енергії згідно пункту 2.1.7 Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією, затвердженою постановою НКРЕ від 04.05.2006 № 562 (Методика), за період 15 днів з 10.01.2019 (з наступного дня з дати останнього огляду та зняття показів) по 24.01.2019 (дата усунення порушення) за перерізом проводу, який було здійснено безоблікове підключення, в сумі 17 146,28 грн.
Позивач твердить, що протокол комісії по розгляду акту №275 від 06.03.2019, розрахунок недооблікованої електричної енергії по Акту та рахунок на оплату були скеровані позивачем відповідачу на належну адресу із супровідним листом від 10.05.2019 №03/800/3456, разом із тим, доказів направлення або вручення вказаного листа суду не подано.
Однак суд встановив, що вказані документи із супровідним листом від 11.12.2019 №03/400/100/10372 були направлені відповідачу на належну адресу рекомендованим листом з повідомленням №0413605980220 (докази залучені до матеріалів справи).
Відтак позивач вжив всіх залежних від нього належних заходів для повідомлення споживача про результати розгляду та прийняте рішення.
Суд перевірив нарахування заявленої до стягнення суми та зазначає таке.
Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією, затвердженою постановою НКРЕ від 04.05.2006 № 562 станом на час проведення перевірки, засідання комісії та здійснення розрахунків була чинною (втратила чинність згідно з постановою НКРЕКП від 18 липня 2019 року N 1525), відтак, її застосування до спірних відносин є правомірним.
Відповідно до підпункту 7 пункту 2.1 вказаної Методики, Методика застосовується на підставі акта про порушення, складеного в порядку, установленому цією Методикою, з урахуванням вимог ПКЕЕ та в разі виявлення таких порушень ПКЕЕ, як підключення до електричної мережі, що не є власністю енергопостачальника, електроустановок, струмоприймачів або електропроводки поза розрахунковими приладами обліку електричної енергії без порушення схеми обліку.
Відповідно до пункту 2.9 Методики, для визначення суми до сплати у разі виявлення у споживача порушень, зазначених у підпункті 7 пункту 2.1 цієї Методики, розрахунковий добовий обсяг споживання електричної енергії через проводи (кабелі), якими здійснене самовільне підключення ( W доб.с.п. , кВт·год), розраховується за формулою (2.7) Методики, а кількість днів у періоді, за який здійснюється перерахунок, визначається за формулою (2.6) Методики.
Відтак, здійснивши перевірку правильності застосування позивачем формул Методики та правильності здійснення позивачем розрахунку, суд дійшов висновку, що розрахунок здійснено вірно відповідно до чинного законодавства.
Крім того, в порядку ст.ст. 235, 236, 237 ГК України у споживача було наявне право звернутися до суду з вимогою про скасування застосованої санкції, разом із тим, доказів подання відповідного позову та скасування рішення, оформленого протоколом №275 від 06.03.2019 засідання комісії по розгляду Акту К035103 від 24.01.2019, суду не подано.
Відповідно до ч. 4 ст. 13 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних з вчиненням чи не вчиненням нею процесуальних дій.
За таких обставин, повно та ґрунтовно дослідивши матеріали справи, перевіривши на відповідність закону та дійсним обставинам справи розрахунок заборгованості, наданий позивачем, суд задовольняє позов приватного акціонерного товариства Київобленерго повністю, приймає рішення про стягнення з гаражного кооперативу Молодіжний вартості електричної енергії, недооблікованої внаслідок порушення, згідно рішення комісії по розгляду акту про порушення № К035103 від 24.01.2019, оформленого протоколом №275 від 06.03.2019 в розмірі 17 146,28 грн.
Також в порядку ст. 129 ГПК України з відповідача на користь позивача належить до стягнення судовий збір у мінімальному законом встановленому розмірі 2102,00 грн.
Керуючись ст. ст. 4, 12, 73-92, 129, 236, 238, 240, 242 ГПК України, суд
ВИРІШИВ:
1. Позов приватного акціонерного товариства Київобленерго задовольнити повністю.
2. Стягнути з гаражного кооперативу Молодіжний (09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Молодіжна, буд. 20-А, код 23571870)
на користь Приватного акціонерного товариства Київобленерго (08132, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Київська, буд 2-Б, код 23243188)
17146,28 грн. (сімнадцять тисяч сто сорок шість гривень двадцять вісім копійок) вартості електричної енергії, недооблікованої внаслідок порушення, згідно рішення комісії по розгляду акту про порушення № К035103 від 24.01.2019, оформленого протоколом №275 від 06.03.2019 ,
2102,00 грн. (дві тисячі сто дві гривні нуль копійок) судового збору .
Наказ видати після набрання рішенням законної сили.
Дане рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. Апеляційна скарга може бути подана протягом двадцяти днів з дня складення повного тексту рішення відповідно до ст. ст. 240-241 Господарського процесуального кодексу України .
Дата підписання повного тексту рішення 07.08.2020.
Суддя О.В. Конюх
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 20.07.2020 |
Оприлюднено | 07.08.2020 |
Номер документу | 90826178 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Київської області
Конюх О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні