Ухвала
від 31.07.2020 по справі 308/1247/19
УЖГОРОДСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 308/1247/19

1-кс/308/2483/20

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

31 липня 2020 року м. Ужгород

Слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участі слідчого ОСОБА_3 , прокурора ОСОБА_4 , директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Адреналін Макс Плюс» ОСОБА_5 , адвокатів ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, скаргу адвокатів ОСОБА_7 , ОСОБА_6 подану в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «Адреналін Макс Плюс» на бездіяльність органу досудового розслідування (слідчого, прокурора) щодо неповернення тимчасово вилученого майна у кримінальному провадженні №3201907000000001,

встановив:

01.06.2020 заявники звернулися до суду з вищевказаною скаргою, за якою просять, зокрема, визнати протиправноюбездіяльність органудосудового розслідування СУФР ГУДФС вЗакарпатській області(слідчого/прокурора),що полягаєу неповерненні тимчасововилученого майнапід часпроведення обшукув періодз 18.02.2020 по 20.02.2020, вилученого за адресою м. Ужгород, вул. Болгарська, 3, літ. «Д»; зобов`язати орган досудового розслідування СУ ФР ГУ ДФС у Закарпатській області (слідчого/прокурора) негайно повернути тимчасово вилучене майно власнику Товариству з обмеженою відповідальністю «Адреналін Макс Плюс» або уповноваженій ним особі з правом володіння та користування цим майном, а саме лікеро-горілчані вироби та компоненти, що в період з 18.02.2020 по 20.02.2020 були вилучені під час обшуку за адресою м. Ужгород, вул. Болгарська, 3, літ. «Д».

Клопотання обґрунтоване тим, що після проведення вищевказаного обшуку з вилученням алкогольної продукції орган досудового розслідування не звертався до слідчого судді з клопотанням про арешт вилученого майна. При цьому звернення представників ТОВ «Адреналін Макс Плюс» адвокатів ОСОБА_6 , ОСОБА_7 від 28.05.2020 з вимогою про негайне повернення тимчасово вилученого майна власнику, органом досудового розслідування виконане не було.

В судовому засіданні представники ТОВ «Адреналін Макс Плюс» адвокати ОСОБА_6 , ОСОБА_7 підтримали подане клопотання з підстав викладених у ньому, вказали, що вилучені під час обшуку лікеро-горілчанівироби такомпоненти значаться як тимчасово вилучені, у зв`язку з відсутністю відповідного рішення слідчого судді про їх арешт, а тому підлягають поверненню власнику ТОВ «Адреналін Макс Плюс». На підтвердження законності набуття таких до скарги додано копії видаткових накладних, ТТН, податкових накладних, документів, що підтверджують право на знак для товарів і послуг, а також звіт суб`єкта оціночної діяльності ТОВ «Меркурій Партнерс» від 23.07.2020.

Директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Адреналін Макс Плюс» ОСОБА_5 підтримав позицію адвокатів ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та просив повернути вилучену продукцію.

В свою чергу, слідчий СУ ФР ГУ ДФС у Закарпатській області ОСОБА_3 та прокурор ОСОБА_4 заперечував щодо задоволення розглядуваної скарги, вказав, що майно вилучене під час обшуку, проведеного за ухвалою слідчого судді, в якій передбачена можливість вилучення незаконно виготовлених алкогольних та коньячних напоїв та їх компонентів (тари, у тому числі і пустої, етикеток, контр-етикеток, корків, закруток, спирту та спиртових сумішів, у тому числі і тару, в яких вони зберігаються чи зберігались, тощо). Зазначив, що частина вилученої алкогольної продукції відноситься до предметів, які вилучені законом з обігу, а тому звернення до слідчого судді з клопотання про накладення арешту не потребується.

Дослідивши зміст поданої скарги та доданих письмових матеріалів, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Згідно з п. 1 ч. 1 ст.303КПК України на досудовому провадженні можуть бути оскаржено бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у неповернення тимчасово вилученого майна, згідно з вимогами статті 169 цього Кодексу, - заявником, потерпілим, його представником чи законним представником, підозрюваним, його захисником чи законним представником, володільцем тимчасово вилученого майна.

Відповідно до ст. 304 КПК України передбачає, що скарги на рішення, дії чи бездіяльність слідчого чи прокурора, передбачені ч. 1 ст. 303 цього Кодексу, можуть бути подані особою протягом десяти днів з моменту прийняття рішення, вчинення дії або бездіяльності.

28.05.2020 представники ТОВ «Адреналін Макс Плюс» адвокати ОСОБА_6 , ОСОБА_7 звернулися до старшого слідчого в ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Закарпатській області ОСОБА_8 з заявою (вимогою) про негайне повернення тимчасово вилученого майна (алкогольної продукції) власнику, надіславши таку на електронну адресу ГУ ДФС у Закарпатській області.

01.06.2020 у зв`язку з неповернення вищевказаного майна представники ТОВ «Адреналін Макс Плюс» адвокати ОСОБА_6 , ОСОБА_7 звернулися зі скаргою на допущену слідчим бездіяльність.

Так, слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС в Закарпатській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за №32019070000000001 від 11.01.2020 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1ст.204 КК України.

В рамках вказаного кримінального провадження постановлено ухвалу слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду від 18.02.2020, згідно з якою слідчим СУ ФР ГУ ДФС у Закарпатській області надано дозвіл на проведення обшуку за адресою: м. Ужгород, вул. Болгарська, 3, літ. «Д» з метою виявлення та вилучення, зокрема п.2 незаконно виготовлених алкогольних та коньячних напоїв та їх компонентів (тари, у тому числі і пустої, етикеток, контр-етикеток, корків, закруток, спирту та спиртових сумішів, у тому числі і тару, в яких вони зберігаються чи зберігались, тощо); п.3 підроблених марок акцизного податку України, обладнання для їх виготовлення та наклеювання на пляшки.

Так, за протоколом обшуку від 18.02.2020, проведеним на підставі вищевказаної ухвали слідчого судді, в період з 18.02.2020 по 20.02.2020 за адресою: м. Ужгород, вул. Болгарська, 3, літ. «Д» було вилучено незаконно виготовлені алкогольні вироби, документацію, яка пов`язана із реалізацією незаконно виготовлених алкогольних виробів, лікеро-горілчані вироби з марками акцизного збору, які містять ознаки підробки з зазначенням відповідного переліку таких та кількості вилученого.

24.02.2020 вищевказане вилучене майно за постановою слідчого визнане речовими доказами.

Заявлене представниками ТОВ «Адреналін Макс Плюс» адвокатами ОСОБА_6 , ОСОБА_7 в розглядуваній скарзі прохання, зокрема про зобов`язання органу досудового розслідування СУ ФР ГУ ДФС у Закарпатській області (слідчого/прокурора) негайно повернути тимчасово вилучене майно власнику Товариству з обмеженою відповідальністю «Адреналін Макс Плюс» або уповноваженій ним особі з правом володіння та користування цим майном, а саме лікеро-горілчані вироби та компоненти, що в період з 18.02.2020 по 20.02.2020 були вилучені під час обшуку за адресою м. Ужгород, вул. Болгарська, 3, літ. «Д», вже було предметом розгляду слідчим суддею.

Так, за ухвалою слідчого судді від 13.04.2020 представників Товариства з обмеженою відповідальністю «Адреналін Макс Плюс» адвокатів ОСОБА_7 , ОСОБА_6 , подану 27.03.2020 на бездіяльність органу досудового розслідування (слідчого, прокурора) щодо неповернення тимчасово вилученого майна у кримінальному провадженні №3201907000000001 задоволено частково: зобов`язано слідчого ОСОБА_8 або іншу уповноважену особу СУ ФР ГУ ДФС у Закарпатській області повернути власнику Товариству з обмеженою відповідальністю «Адреналін Макс Плюс», або його представнику за дорученням частину майна, тимчасово вилученого під час проведення обшуку 18.02.2020 за адресою: м. Ужгород, вул. Болгарська, 3, літ. «Д», а в іншій частині відмовлено.

При цьому слідчим суддею у вищевказаній ухвалі було висловлено позицію, за якою відмовлено в поверненні частини майна. Зазначено, що частина вилученого під час обшуку від 18.02.2020 за адресою: м. Ужгород, вул. Болгарська, 3, літ. «Д» майна підпадає під критерії, визначені ухвалою слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду від 18.02.2020, на підставі якої працівниками органу досудового розслідування проведено обшук, а також згідно зі звітом суб`єкта оціночної діяльності ТОВ «Меркурій Партнерс» містить беззаперечні ознаки фальсифікації, а тому значаться як вилучені з обігу і не підлягає поверненню, принаймні до закінчення проведення усіх необхідних експертиз вилученої продукції.

На підтвердження позиції правомірності володіння ТОВ «Адреналін Макс Плюс» майном, директор Товаристваз обмеженоювідповідальністю «АдреналінМакс Плюс» ОСОБА_5 додав документи, які підтверджують правомірність придбання майна, а також зазначено, що неповернення органом досудового розслідування тимчасово вилученого майна незаконно позбавляє особу права власності.

Так, 30.07.2020 подав клопотання про долучення до матеріалів скарги Звіту ТОВ «Меркурій Партнерс» про експертизу оригінальності та унікальності акцизних марок алкогольної продукції.

Згідно з вказаним Звітом про експертизу оригінальності та унікальності акцизних марок алкогольної продукції відповідно до переліку замовника від 23.07.2020 (суб`єкт оціночної діяльності ТОВ «Меркурій Партнерс» алкогольна продукція (з зазначенням переліку такої) може бути оригіналом, брак оформлення акцизних марок у межах допустимих 1-3%.

Слідчий суддя приймає до уваги Звіт від 23.07.2020, наданий директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Адреналін Макс Плюс» ОСОБА_5 , який на відміну від Звіту, що фігурував в ухвалі суду від 18.02.2020, надає чітку однозначну відповідь про відповідність акцизних марок на досліджуваній алкогольній продукції встановленим державним зразкам, етикетки ідентичні продукції аналогічним виробам цих виробників, є факти неякісної закупорки, але така кількість браку (1-3%) можлива при офіційному виробництві.

Разом з тим, слідчий суддя звертає увагу на те, що вказаний Звіт висновку щодо оригінальності чи не оригінальності горілки марки «Львівська Правдива», ємністю 0,5 л в кількості 2200 пляшок не містить.

Відповідно до абзац. 2 ч. 5 ст. 171 КПК України у разі тимчасового вилучення майна під час обшуку, огляду, здійснюваних на підставі ухвали слідчого судді, передбаченоїстаттею 235цього Кодексу, клопотання про арешт такого майна повинно бути подано слідчим, прокурором протягом 48 годин після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, в якої його було вилучено.

Відповідно дост.236КПК України вилучені речі та документи, які не входять до переліку, щодо якого прямо надано дозвіл на відшукування в ухвалі про дозвіл на проведення обшуку, та не відносяться до предметів які вилучені законом з обігу, вважаються тимчасово вилученим майном.

Статтями 7, 16 КПК України встановлено, що загальною засадою кримінального провадження є недоторканість права власності. Позбавлення або обмеження права власності під час кримінального провадження здійснюється лише на підставі вмотивованого судового рішення, ухваленого в порядку, передбаченим цим Кодексом.

Слідчий суддя при вирішенні даної скарги, враховує, приписи статті 1 Протоколу № 1 доКонвенції про захист прав людини і основоположних свобод, якою передбачено, що кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Ніхто не може бути позбавлений своєї власності інакше як в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом і загальними принципами міжнародного права.

Частиною 5статті 9 КПК України, передбачено, що кримінальне процесуальне законодавство України застосовується з урахуванням практики Європейського суду з прав людини (далі - ЄСПЛ).

ЄСПЛ наголошує на тому, що перша та найбільш важлива вимога статті 1 Першого протоколу до Конвенції полягає у тому, що будь-яке втручання державного органу у право на мирне володіння майном повинно бути законним (див. рішення у справі «Іатрідіс проти Греції» (Iatridis v. Greece) [ВП], заява № 31107/96, п. 58, ECHR 1999-II). Вимога щодо законності у розумінні Конвенції вимагає дотримання відповідних положень національного законодавства та відповідності принципові верховенства права, що включає свободу від свавілля (див. рішення у справі «Антріш проти Франції», від 22 вересня 1994 року, Series А № 296-А, п. 42, та «Кушоглу проти Болгарії» (Kushoglu v. Bulgaria), заява № 48191/99, пп. 49-62, від 10 травня 2007 року).

У своєму рішенні від 23.01.2014 у справі «East/West Alliance Limited» проти України» (Заява № 19336/04) ЄСПЛ також нагадує, що будь-яке втручання державного органу у право на мирне володіння майном повинно забезпечити «справедливий баланс» між загальним інтересом суспільства та вимогами захисту основоположних прав конкретної особи. Необхідність досягнення такого балансу відображена в цілому в структурі статті 1 Першого протоколу. Необхідного балансу не вдасться досягти, якщо на відповідну особу буде покладено індивідуальний та надмірний тягар (див., серед інших джерел, рішення від 23 вересня 1982 року у справі «Спорронг та Льон рот проти Швеції» (Sporrong and Lonnroth v. Sweden), пп. 69 і 73, Series A № 52). Іншими словами, має існувати обґрунтоване пропорційне співвідношення між засобами, які застосовуються, та метою, яку прагнуть досягти (див., наприклад, рішення від 21 лютого 1986 року у справі «Джеймс та інші проти Сполученого Королівства» (James and Others v. the United Kingdom), п. 50, Series A № 98).

З огляду на вищевказаний висновок суб`єкта оціночної діяльності ТОВ «Меркурій Партнерс» від 23.07.2020, яким встановлено ймовірну оригінальність алкогольної продукції, а відтак спростовано твердження органу досудового розслідування, що алкогольна продукція, вилучена під час обшуку в період з 18.02.2020 по 20.02.2020, є незаконно виготовленою та містить підроблені марки акцизного податку, слідчий суддя приходить до висновку, що майно, яке є предметом розгляду в межах даної скарги, вилучене відповідно до ухвали про обшук від 18.02.2020, підлягає поверненню власнику такого.

Щодо вимогизаявників визнатипротиправною бездіяльністьоргану досудовогорозслідування СУ ФРГУ ДФСв Закарпатськійобласті (слідчого/прокурора),що полягаєу неповерненні тимчасововилученого майнапід часпроведення обшукув періодз 18.02.2020 по 20.02.2020, вилученого за адресою м. Ужгород, вул. Болгарська, 3, літ. «Д» слідчий суддя зазначає наступне.

За правилами ч. 2 ст. 307 КПК України ухвала слідчого судді за результатами розгляду скарги на рішення, дії чи бездіяльність під час досудового розслідування може бути про: скасування рішенняслідчого чипрокурора; скасування повідомленняпро підозру; зобов`язанняприпинити дію; зобов`язаннявчинити певнудію; відмову у задоволенні скарги.

Відтак КПК України не наділяє суд правом визнавати дію чи бездіяльність органу досудового розслідування як протиправну, а тому вказана вимога заявників до задоволення не підлягає.

Тож, з огляду на викладене, скаргу представників Товариства з обмеженою відповідальністю «Адреналін Макс Плюс» адвокатів ОСОБА_7 , ОСОБА_6 , подану на бездіяльність органу досудового розслідування (слідчого, прокурора) щодо неповернення тимчасово вилученого майна у кримінальному провадженні №3201907000000001 слід задовольнити частково.

Керуючись ст.ст. 167-169, 171, 236, 303, 306, 307, 309, 376 КПК України,слідчий суддя

постановив:

Скаргу представників Товариства з обмеженою відповідальністю «Адреналін Макс Плюс» адвокатів ОСОБА_7 , ОСОБА_6 , подану на бездіяльність органу досудового розслідування (слідчого, прокурора) щодо неповернення тимчасово вилученого майна у кримінальному провадженні №3201907000000001, задовольнити частково.

Зобов`язати СУ ФР ГУ ДФС у Закарпатській області повернути власнику Товариству з обмеженою відповідальністю «Адреналін Макс Плюс», або уповноваженій ним особі з правом володіння та користування таким майном, тимчасове вилучене майно під час проведення обшуку в період з 18.02.2020 по 20.02.2020 за адресою: м. Ужгород, вул. Болгарська, 3, літ. «Д», а саме:

-горілка марки «Absolute прозора», ємністю 0,5 л в кількості 17000 пляшок.

-віскі марки «Блек Джек», ємністю 0,7 л в кількості 2376 пляшок.

-віскі марки «Блек Джек», ємністю 0,5 л в кількості 3844 пляшок.

-віскі марки «Блек Джек», ємністю 0,1 л в кількості 1240 пляшок.

-віскі марки «Блек Джек Вишня», ємністю 0,5 л в кількості 741 пляшок.

-віскі марки «Блек Джек Яблуко», ємністю 0,5 л в кількості 700 пляшок.

-лікер марки «Найт Львов чорний», ємністю 0,5 л в кількості 1954 пляшок.

-горілка марки «Абсолют золото», ємністю 0,5 л в кількості 2001 пляшок.

-лікер марки «Найт Львов синій», ємністю 0,5 л в кількості 707 пляшок.

-горілка марки «Франков Платіна», ємністю 0,5 л в кількості 1872 пляшок.

-горілка марки «Франков Оригінал», ємністю 0,5 л в кількості 1695 пляшок.

-горілка марки «Франков Лакшері», ємністю 0,5 л в кількості 732 пляшок.

-горілка марки «Франков Золото», ємністю 0,5 л в кількості 1888 пляшок.

-горілка марки «Франков Сільвер», ємністю 0,5 л в кількості 4330 пляшок.

-горілка марки «Львівська Шляхетна», ємністю 0,5 л в кількості 880 пляшок.

-горілка марки «Львівська Холодна», ємністю 0,5 л в кількості 920 пляшок.

-горілка марки «Володар», ємністю 0,7 л в кількості 112 пляшок.

-горілка марки «Володар», ємністю 0,25 л в кількості 251 пляшок.

-горілка марки «Слава», ємністю 0,5 л в кількості 274 пляшок.

-горілка марки «Слава», ємністю 0,7 л в кількості 30 пляшок.

-горілка марки «Столова», ємністю 0,5 л в кількості 137 пляшок.

-горілка марки «Слава», ємністю 0,25 л в кількості 22 пляшок.

-горілка марки «Володар», ємністю 0,5 л в кількості 460 пляшок.

-коньяк марки «Закарпатський», ємністю 0,5 л в кількості 6648 пляшок.

-коньяк марки «Три зірки», ємністю 0,5 л в кількості 4265 пляшок.

-коньяк марки «П`ять зірок», ємністю 0,5 л в кількості 93 пляшок.

-коньяк марки «Закарпатський», ємністю 0,25 л в кількості 216 пляшок.

-коньяк марки «Три зірки», ємністю 0,25 л в кількості 216 пляшок.

-коньяк марки «Ужгород», ємністю 0,5 л в кількості 54 пляшок.

-вино марки «Carpatia Old Шардоне, біле напівсолодке», ємністю 0,75 л в кількості 5569 пляшок.

-горілка марки «Лемберг», ємністю 0,5 л в кількості 371 пляшок.

-коньяк марки «Потьомкін Шале Граль чотири зірки», ємністю 0,5 л в кількості 72 пляшок.

-коньяк марки «Потьомкін Шале Граль п`ять зірок», ємністю 0,5 л в кількості 60 пляшок.

-коньяк марки «Потьомкін Орденар три зірки», ємністю 0,5 л в кількості 216 пляшок.

-коньяк марки «Потьомкін Орденар чотири зірки», ємністю 0,5 л в кількості 247 пляшок.

-коньяк марки «Потьомкін Кераміка п`ять зірок», ємністю 0,5 л в кількості 165 пляшок.

-коньяк марки «Потьомкін Ексклюзив п`ять зірок», ємністю 0,5 л в кількості 120 пляшок.

-коньяк марки «Потьомкін Преміум чотири зірки», ємністю 0,5 л в кількості 240 пляшок.

-горілка марки «Львів», ємністю 0,5 л в кількості 336 пляшок.

-горілка марки «Львівська», ємністю 0,7 л в кількості 308 пляшок.

-горілка марки «Львівська, Давня Легенда», ємністю 0,7 л в кількості 228 пляшок.

-горілка марки «Львівська, Давня Легенда», ємністю 0,5 л в кількості 123 пляшок.

-горілка марки «Преміум Львів Золото», ємністю 0,7 л в кількості 177 пляшок.

-горілка марки «Преміум Львів Платина», ємністю 0,7 л в кількості 219 пляшок.

-горілка марки «Преміум Львів Преміум», ємністю 0,7 л в кількості 132 пляшок.

-горілка марки «Слава», ємністю 0,05 л в кількості 600 пляшок.

-горілка марки «Володар», ємністю 0,05 л в кількості 136 пляшок.

-горілка марки «Львівська Горілка Холодна», ємністю 0,100 л в кількості 337 пляшок.

-горілка марки «Львівська Горілка Шляхетна», ємністю 0,100 л в кількості 320 пляшок.

-лікер марки «Львівська Лікер Старий Ринок Вишня», ємністю 0,5 л в кількості 237 пляшок.

-лікер марки «Львівська Лікер Старий Ринок Лимон», ємністю 0,5 л в кількості 84 пляшок.

-лікер марки «Львівська Лікер Старий Ринок Шоколад», ємністю 0,5 л в кількості 139 пляшок.

-лікер марки «Львівська Лікер Старий Ринок Кава», ємністю 0,5 л в кількості 276 пляшок.

-лікер марки «Львівська Лікер Старий Ринок», ємністю 0,5 л в кількості 111 пляшок.

-бальзам марки «Львівський Бальзам Дністер», ємністю 0,5 л в кількості 145 пляшок.

-горілка марки «Львівська шляхетна», ємністю 0,7 л. в кількості 55 пляшок.

-горілка марки «Львівська Холодна», ємністю 0,25 л. в кількості 90 пляшок;

-горілка марки «Львівська Шляхетна», ємністю 0,25 л. в кількості 180 пляшок.

-горілка марки «Львівська Правдива», ємністю 0,25 л. в кількості 85 пляшок.

-горілка марки «Абсолют Стандарт», ємністю 0.75 л. в кількості 120 пляшок.

-горілка марки «Абсолют Стандарт Платіна», ємністю 0,75 л. в кількості 108 пляшок.

-горілка марки «Абсолют Стандарт Преміум Матовий», ємністю 0,75 л. в кількості 24 пляшок.

-горілка марки «Абсолют Стандарт Преміум», ємністю 0,75 л. в кількості 395 пляшок.

-горілка марки «Абсолют Стандарт блек», ємністю 0,5 л. в кількості 1030 пляшок.

-горілка марки «Абсолют Стандарт матова», ємністю 0,5 л. в кількості 485 пляшок.

-горілка марки «Абсолют Стандарт золото», ємністю 0,5 л. в кількості 127 пляшок.

-горілка марки «Володар з перцем», ємністю 0,25 л. в кількості 67 пляшок.

-горілка марки «Абсолют стандарт сільвер», ємністю 0,5 л. в кількості 930 пляшок.

-горілка марки «Абсолют стандарт», ємністю 0,2 л. в кількості 380 пляшок.

-горілка марки «Абсолют стандарт преміум», ємністю 0,7 л. в кількості 566 пляшок.

-вино марки «OLD CARPATIA Кабарне», ємністю 0,75 л. в кількості 4777 пляшки.

-горілка марки «Хлібна Сльоза на Зерні», ємністю 0.5 л. в кількості 67 пляшок.

-горілка марки «Хлібна Сльоза Журавлина», ємністю 0,5 л. в кількості 72 пляшки.

-горілка марки «Хлібна Сльоза на Меду», ємністю 0,5 л. в кількості 18 пляшок.

-горілка марки «Хлібна Сльоза Самогон», ємністю 0,5 л. в кількості 1 пляшка.

-горілка марки «Хлібна Сльоза на Меду», ємністю 1 л. в кількості 8 пляшок.

-горілка марки «Хлібна Сльоза Особлива», ємністю 1 л. в кількості 3 пляшки.

-набір «Львівський Сувенір» (до набору входять 1 пляшка горілки «Шляхетна, 1 пляшка горілки «Холодна» ємністю 0,5 л. та 3 рюмки) в кількості 70 набори.

-набір «Львівський Сувенір» (до набору входять 1 пляшка горілки «Платина», ємністю 0,7 л. та 2 стакани) в кількості 210 набори.

-горілка марки «Львівська, Ліга чемпіонів», ємністю 0,75 л. в кількості 24 пляшки.

-горілка марки «Львівська, Слава-Преміум», ємністю 0,75 л в кількості 10 пляшок.

-коньяк марки «Потьомкін Преміум короб 4 зірок», ємністю 0,5 л. в кількості 32 пляшки.

-коньяк марки «Потьомкін Преміум короб 5 зірок», ємністю 0,5 л. в кількості 5 пляшок

В іншій частині скарги відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Ужгородського

міськрайонного суду ОСОБА_1

СудУжгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення31.07.2020
Оприлюднено13.02.2023
Номер документу90832822
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за скаргами на дії та рішення правоохоронних органів, на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового розслідування бездіяльність слідчого, прокурора

Судовий реєстр по справі —308/1247/19

Ухвала від 19.03.2021

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Іванов А. П.

Ухвала від 29.12.2020

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Іванов А. П.

Ухвала від 29.12.2020

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Іванов А. П.

Ухвала від 22.10.2020

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Іванов А. П.

Ухвала від 04.06.2020

Кримінальне

Закарпатський апеляційний суд

Стан І. В.

Ухвала від 09.09.2020

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Іванов А. П.

Ухвала від 31.07.2020

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Іванов А. П.

Ухвала від 31.07.2020

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Іванов А. П.

Ухвала від 27.07.2020

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Іванов А. П.

Ухвала від 27.07.2020

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Іванов А. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні