ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
12.08.2020 Справа № 920/333/20 Господарський суд Сумської області у складі головуючого судді Яковенка В.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу № 920/333/20 від 15.04.2020 у справі
за заявою товариства з обмеженою відповідальністю Сервіс-Дім (40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 10, код ЄДРПОУ 33698976)
до фізичної особи-підприємця Джарішнелової Олени Володимирівни ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 )
про видачу судового наказу,
ВСТАНОВИВ:
15.04.2020 за заявою товариства з обмеженою відповідальністю Сервіс-Дім господарським судом Сумської області було видано судовий наказ за вимогою про стягнення з фізичної особи-підприємця Джарішнелової Олени Володимирівни 7696,95 грн. заборгованості з оплати послуг за договором про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій від 01.08.2016 та 210,20 грн.
Копію судового наказу від 15.04.2020 по справі № 920/333/20, копію заяви про видачу судового наказу з доданими до неї документами, господарським судом Сумської області надіслано боржнику 02.07.2020 та отримано останнім 11.07.2020.
10.08.2020 ОСОБА_1 до господарського суду Сумської області подано заяву про скасування судового наказу № 920/333/20 від 15.04.2020.
Розглянувши подану заяву, суд зазначає наступне.
Згідно зі ст. 157 Господарського процесуального кодексу України(далі ГПК України) боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі. Заява про скасування судового наказу має містити: 1) найменування суду, до якого подається заява; 2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника для фізичних осіб громадян України; 3) ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) представника боржника, якщо заява подається представником, його місце проживання або місцезнаходження; 4) наказ, що оспорюється; 5) зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача. Заява підписується боржником або його представником. До заяви про скасування судового наказу додаються: 1) документ, що підтверджує сплату судового збору; 2) документ, що підтверджує повноваження представника боржника, якщо заява подається таким представником; 3) клопотання про поновлення пропущеного строку, якщо заява подається після спливу строку, передбаченого частиною першою цієї статті. У разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення не пізніше двох днів з дня її надходження до суду.
Згідно з п. 4 розділу Х Прикінцеві положення під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), суд за заявою учасників справи та осіб, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, інтереси та (або) обов`язки (у разі наявності у них права на вчинення відповідних процесуальних дій, передбачених цим Кодексом), поновлює процесуальні строки, встановлені нормами цього Кодексу, якщо визнає причини їх пропуску поважними і такими, що зумовлені обмеженнями, впровадженими у зв`язку з карантином. Суд може поновити відповідний строк як до, так і після його закінчення. Суд за заявою особи продовжує процесуальний строк, встановлений судом, якщо неможливість вчинення відповідної процесуальної дії у визначений строк зумовлена обмеженнями, впровадженими у зв`язку з карантином.
Як вбачається з матеріалів справи, заява про скасування судового наказу подана боржником після закінчення строку, встановленого частиною першою статті 157 ГПК України.
Відповідно до ч. 2 ст. 158 ГПК України заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого частиною першою статті 157 цього Кодексу, повертається, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви.
Суд, дослідивши матеріали заяви про скасування судового наказу, встановив, що заявником не подано клопотання про поновлення пропущеного строку.
За таких обставин суд вважає за необхідне повернути заяву про скасування судового наказу.
Керуючись ст.ст. 157, 158, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд,
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу (вх. №2490к від 10.08.2020 по справі №920/333/20) повернути заявнику.
Ухвала набрала законної сили в день прийняття та може бути оскаржена в порядку ст.ст. 255, 256 Господарського процесуального кодексу України.
Додаток заявнику: заява з додатками на 8-ми аркушах; поштовий конверт.
Суддя В.В. Яковенко
Суд | Господарський суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 12.08.2020 |
Оприлюднено | 12.08.2020 |
Номер документу | 90909689 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Сумської області
Яковенко Василь Володимирович
Господарське
Господарський суд Сумської області
Жерьобкіна Євгенія Анатоліївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні