Справа №639/5014/20
Провадження №2/639/1581/20
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про залишення позовної заяви без руху
14 серпня 2020 року Жовтневий районний суд м. Харкова у складі судді Баркової Н.В., розглянувши матеріали позову ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Джерело-3 про усунення перешкод у користуванні власністю, -
ВСТАНОВИВ:
12.08.2020 року позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ТОВ Джерело-3 , в якому просить суд усунути перешкоди у користуванні належним їй по праву власності нерухомим майном за адресою АДРЕСА_1 , які чиняться відповідачем, шляхом скасування запису в ЄДР, пов`язаного із зміною місцезнаходження, а саме: запис №1 480 120 0000 000204 від 02.08.2004 року, пов`язаного зі зміною місцезнаходження ТОВ Джерело-3 (код ЄДРПОУ 21225200) з м. Харків, вул. Кривомазівська, буд. 10, кв. 156 на адресу засновника ТОВ Джерело-3 ОСОБА_2 , а саме АДРЕСА_2 .
Суд, дослідивши матеріали позовної заяви, вважає її такою, що підлягає залишенню без руху, виходячи з наступного.
Цивільні справи розглядаються судом виключно в порядку, встановленому ЦПК України, яким в тому числі встановлено вимоги до форми та змісту заяви, з якою особа має право звернутись до суду.
Відповідно до п.4 ч.3 ст.175 ЦПК України позовна заява повинна містити: зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них.
Також згідно з ч.5 ст.177 ЦПК України позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).
В порушення вказаних вимог ЦПК України позивач ОСОБА_1 зазначила позовні вимоги, з яких не зрозуміло який саме спосіб захисту обрано позивачем, а саме: в якому саме ЄДР позивач просить скасувати запис або змінити місцезнаходження відповідача в ЄДР і яким чином адреса - АДРЕСА_1 стосується порушення права власності позивача на нерухоме майно за адресою: АДРЕСА_3 . Крім того позивачем не додано докази, на підтвердження наявності запису в ЄДР, якого стосуються позовні вимоги.
Разом з тим, частинами 2, 4, 5 ст. 95 ЦПК України передбачено, що письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.
Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який заходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
Надані до позову позивачемОСОБА_1 письмові докази не відповідають вимогам ст. 95 ЦПК України.
Відповідно до ч.1 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 та 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Згідно з ч.2 ст. 185 ЦПК України в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
З огляду на викладене, позивачу необхідно усунути недоліки позовної заяви, зазначені вище, а саме: уточнити зміст позовних вимог, обраний спосіб захисту, надати належним чином засвідчені докази на підтвердження зазначених у позові обставин.
У разі не усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, заява буде вважатись неподаною та підлягає поверненню позивачу.
Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. 27, 28, 95, 175, 177, 185, 260, 261, 353 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Позов ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Джерело-3 про усунення перешкод у користуванні власністю - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви протягом 10 днів з дня отримання копії даної ухвали.
Роз`яснити позивачу, що у разі не усунення ним недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, заява буде вважатись неподаною та підлягає поверненню позивачу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.В. Баркова
Суд | Жовтневий районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 14.08.2020 |
Оприлюднено | 17.08.2020 |
Номер документу | 90979623 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Жовтневий районний суд м.Харкова
Баркова Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні