ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРCОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул.Театральна,18, м. Херсон, 73000,
тел./0552/26-47-84, 49-31-78, факс 49-31-78, веб сторінка: ks.arbitr.gov.ua/sud5024/
У Х В А Л А
07 серпня 2020 року м.Херсон Справа № 923/1804/14
Господарський суд Херсонської області у складі судді Пінтеліної Т.Г. при секретарі судового засідання Кудак М.І.,розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за заявою Кредитора: Товариства з обмеженою відповідальністю "Метизний завод "Шплінт.УА" (місцезнаходження - м.Кам`янське (раніше Дніпродзержинськ), 3-й Баглійський провулок, буд. 1-Ж, код ЄДРПОУ 36826164)
про банкрутство
за участю представників:
від кредиторів:
ТОВ "Метизний завод "Шплінт.УА" - Курінний О.В. довіреність від 01.01.20, дійсна до 31.12.2020
АТ "Херсонгаз" - не прибули
ГУ ДПС у Херсонській області, АРК та м. Севастополі - не прибули
ГУ ПФУ у Херсонській області - Рибкіна Ю.Є. головний спеціаліст-юрисконсульт, довіреність № 350/08-16 від 23.06.20, дійсна до 31.12.2020
US STEEL AND TUBES CORPORATION - Кійко Г.Л. , довіреність б/н від 31.08.2019, видана строком на 3 роки
від ОСОБА_2 - не прибули
OSCEOLO HOLDINGS LTD - Кійко Г.Л., довіреність б/н від 31.08.2019, видана строком на 3 роки
ТОВ "ДІАЛОГ - ПЛЮС" - не прибули
ТОВ "ОФІС НА БАРИКАДНІЙ" - не прибули
Державний воєнізований гірничорятувальний (аварійно - рятувальний) загін Державної служби України з надзвичайних ситуацій - не прибули
ТОВ "Синтиз" - не прибули
ТОВ "Науково - виробниче об`єднання "Етна" - не прибули
від боржника - адвокат Сапіга Д.П.
розпорядник майна, арбітражний керуючий Циркунова О.О.
в с т а н о в и в:
Обставини справи викладені в попередніх судових рішеннях у справі.
Ухвалою від 24.12.2014 порушено провадження у справі № 923/1804/14 про банкрутство Акціонерного товариства Таврійська будівельна компанія .
Ухвалою від 04.09.2017 введено процедуру санації ПАТ "Таврійська будівельна компанія", керуючим санацією призначено генерального директора ПАТ "ТБК" Малоока О.В., розпорядником майна боржника - арбітражного керуючого Циркунову О.О.
Ухвалою від 22.05.2018 суд задовольнив клопотання комітету кредиторів боржника Публічного акціонерного товариства "Таврійська будівельна компанія" про продовження строку санації на 6 місяців, та продовжив строк санації Публічного акціонерного товариства "Таврійська будівельна компанія" на 6 місяців.
Ухвалою від 13.08.2018 суд задовольнив клопотання та замінив кредитора Публічне акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль" на його правонаступника - гр. ОСОБА_2 (ідентифікаційний код НОМЕР_1 ).
Ухвалою від 09.11.2018 суд затвердив план санації боржника - Публічного акціонерного товариства "Таврійська будівельна компанія" (місцезнаходження - м.Херсон, вул. Адмірала Макарова, 203, код ЄДРПОУ 32702078).
Ухвалою суду від 17.04.2019 у зв`язку із зміною найменування боржника, замінено Публічне акціонерне товариство "Таврійська будівельна компанія" на Акціонерне товариство "Таврійська будівельна компанія". Крім того, задоволено клопотання комітету кредиторів Акціонерного товариства "Таврійська будівельна компанія" про затвердження змін до Плану санації та продовження строку санації на 6 місяців; затверджено зміни до Плану санації Акціонерного товариства "Таврійська будівельна компанія" в редакції від 04.03.2019; продовжено строк санації Акціонерного товариства "Таврійська будівельна компанія" на 6 місяців.
Ухвалою від 16.09.2019р. задовольнив клопотання комітету кредиторів Акціонерного товариства "Таврійська будівельна компанія" про продовження строку санації на 6 місяців, продовжив строк санації боржника АТ "Таврійська будівельна компанія" на 6 місяців.
Ухвалою від 15.04.2020р. суд розглянув клопотання комітету кредиторів про продовження процедури санації АТ "Таврійська будівельна компанія" на 6 місяців.
Відповідно до ухвали від 15.04.2020р. суд задовольнив клопотання комітету кредиторів Акціонерного товариства Таврійська будівельна компанія про продовження строку санації на 6 місяців та продовжив строк санації Акціонерного товариства Таврійська будівельна компанія на 6 місяців.
Ухвалою від 17.06.2020р. суд задовольнив клопотання комітету кредиторів Акціонерного товариства Таврійська будівельна компанія від 15.05.2020р. про затвердження Змін до плану санації АТ " Таврійська будівельна компанія" в редакції , схваленій протоколом комітету кредиторів від 13.05.2020р. № 24.
16.07.2020р. до суду надійшло клопотання комітету кредиторів про затвердження змін до плану санації боржника в редакції від 15.07.2020р. До клопотання додано копію протоколу загальних зборів кредиторів та зборів комітету кредиторів від 15.07.2020р. (т.19, а.с.153 - 158)
Арбітражний керуючий розпорядник майна боржника подала до суду копії протоколів зборів кредиторів від 15.07.2020р. та комітету кредиторів від 15.07.2020р. та Зміни до Плану санації боржника. (т.19, а.с.159-192)
Для розгляду поданих заяв та клопотань ухвалою від 23 липня 2020р. призначено судове засідання.
Копія даної ухвали-повідомлення заздалегідь надіслана усім учасникам справи у встановленому порядку рекомендованими листами.
Заяв, клопотань, заперечень від будь-кого з учасників справи проти прийняття рішення про продовження строку санації боржника, внесення змін до плану санації станом на день розгляду справи до суду не надходило.
В судовому засіданні розпорядник майна Циркунова О.О., представник боржника підтримали та обгрунтували подані клопотання про затвердження змін до плану санації боржника.
Розглядом у судовому засіданні Змін до плану санації Акціонерного товариства Таврійська будівельна компанія ( ідентифікаційний код юридичної особи ЄДРПОУ 32702078) у справі про банкрутство № 923/1804/14, порушеній ухвалою господарського суду Херсонської області від 24.12.2014 р., судом встановлено наступні обставини.
Зазначені Зміни до плану санації розглянуто та схвалено як загальними зборами кредиторів, так у комітетом кредиторів АТ Таврійська будівельна компанія , відповідно до протоколів № 26 від 15 липня 2020р.
План санації розроблено керуючим санацією Малооком Олексієм Валерійовичем. відповідно до Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом , керуючись затвердженою наказом Міністерства юстиції України від 19.06.13, № 1223/5 типовою формою плану санації боржника у справі про банкрутство та на підставі ухвали господарського суду Херсонської області від 24.12.2017. у справі про банкрутство № 923/1804/14.
При цьому враховано, що санація - це система заходів, що здійснюються під час провадження у справі про банкрутство з метою запобігання визнання боржника банкрутом та його ліквідації, спрямована на оздоровлення фінансово-господарського стану боржника, а також задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів шляхом кредитування, реструктуризації підприємства, боргів і капіталу та (або) зміну організаційно-правової та виробничої структури боржника.
Суд зазначає, що 21.10.2019 введено в дію Кодекс України з процедур банкрутства. Згідно з п.4 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, з дня введення в дію цього Кодексу подальший розгляд справ про банкрутство здійснюється відповідно до положень цього Кодексу незалежно від дати відкриття провадження у справі про банкрутство, крім справ про банкрутство, які на день введення в дію цього Кодексу перебувають на стадії санації, провадження в яких продовжується відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Перехід до наступної судової процедури та подальше провадження у таких справах здійснюється відповідно до цього Кодексу.
У відповідності до приписів ч.7, 8 ст. 29 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом схвалений комітетом кредиторів план санації (зміни до нього) та протокол засідання комітету кредиторів про введення процедури санації подаються арбітражним керуючим до господарського суду. У разі схвалення комітетом кредиторів плану санації, який передбачає більший строк санації боржника, ніж початково встановлений, господарський суд продовжує строк санації в межах строку, встановленого частиною першою статті 28 цього Закону, якщо є підстави вважати, що продовження плану санації і виконання плану санації приведе до відновлення платоспроможності боржника. Господарський суд затверджує схвалений та погоджений план санації боржника і виносить ухвалу про затвердження плану санації.
Частиною 1 ст. 30 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом план санації протягом семи днів від дня прийняття комітетом кредиторів рішення про його схвалення затверджується всіма забезпеченими кредиторами.
Згідно з ч. 1 ст. 28 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" господарський суд за клопотанням комітету кредиторів виносить ухвалу про введення процедури санації строком на шість місяців. За вмотивованим клопотанням керівника санації чи комітету кредиторів цей строк може бути продовжено господарським судом, але не більше ніж на дванадцять місяців.
Виходячи зі змісту ст. 28 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", санація є системою заходів, що здійснюються під час провадження по справі про банкрутство з метою попередження визнання боржника банкрутом та його ліквідації, яка спрямована на оздоровлення фінансово- господарського положення боржника, а також задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів шляхом кредитування, реструктуризації підприємства, боргів та капіталу і (або) зміну організаційно-правової та виробничої структури боржника (ст. 1 Закону). Самою основною формою фінансового оздоровлення боржника є санація. Вона можлива тоді, коли у боржника є реальна можливість відновити свою платоспроможність.
Відповідно до ч.8 ст.26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його боржником" саме до компетенції комітету кредиторів належить: звернення до господарського суду з клопотанням про відкриття процедури санації, визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури у випадках, передбачених цим Законом; звернення до господарського суду з вимогою про визнання правочинів (договорів) боржника недійсними на будь-якій стадії процедури банкрутства; звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора), припинення повноважень арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора) та про призначення іншого арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора); підготовку та укладення мирової угоди; схвалення плану санації боржника, змін та доповнень до нього у випадках, передбачених цим Законом; визначення складу майна в разі продажу частини майна у процедурі санації боржника або ліквідації банкрута; внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника; інші питання, передбачені цим Законом.
З наданого до суду протоколу загальних зборів кредиторів та комітету кредиторів № 26 від 15.07.2020р. прийнято рішення схвалити Зміни до плану санації, які передбачають продаж частини активів боржника, що не задіяні у виробничій діяльності, для проведення розрахунків з кредиторами. Прийнято рішення клопотати перед господарським судом про затвердження даних змін до плану санації.
Виходячи зі змісту ст. 28 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", санація є системою заходів, що здійснюються під час провадження по справі про банкрутство з метою попередження визнання боржника банкрутом та його ліквідації, яка спрямована на оздоровлення фінансово- господарського положення боржника, а також задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів шляхом кредитування, реструктуризації підприємства, боргів та капіталу і (або) зміну організаційно-правової та виробничої структури боржника (ст. 1 Закону). Самою основною формою фінансового оздоровлення боржника є санація. Вона можлива тоді, коли у боржника є реальна можливість відновити свою платоспроможність
Тривалість процедури санації складає дванадцять місяців і може бути подовжена не більш ніж на шість місяців.
Відповідно до ч.8 ст.26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його боржником" саме до компетенції комітету кредиторів належить: звернення до господарського суду з клопотанням про відкриття процедури санації, визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури у випадках, передбачених цим Законом; звернення до господарського суду з вимогою про визнання правочинів (договорів) боржника недійсними на будь-якій стадії процедури банкрутства; звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора), припинення повноважень арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора) та про призначення іншого арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора); підготовку та укладення мирової угоди; схвалення плану санації боржника, змін та доповнень до нього у випадках, передбачених цим Законом; визначення складу майна в разі продажу частини майна у процедурі санації боржника або ліквідації банкрута; внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника; інші питання, передбачені цим Законом.
Як вбачається з матеріалів справи, саме зборами усіх кредиторів та комітетом кредиторів, враховуючи схвалення змін до плану санації загальними зборами кредиторів прийнято рішення клопотати перед господарським судом про затвердження схвалених комітетом кредиторів Змін до плану санації боржника
Відповідно до абз.1 ч.6 ст. 28 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", за вмотивованим клопотанням керівника санації чи комітету кредиторів цей строк може бути продовжено господарським судом, але не більше ніж на дванадцять місяців.
Згідно ч.7 ст.29 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі схвалення комітетом кредиторів плану санації, який передбачає більший строк санації боржника, ніж початково встановлений, господарський суд продовжує строк санації в межах строку, встановленого частиною першою статті 28 цього Закону, якщо є підстави вважати, що продовження строку санації і виконання плану санації приведе до відновлення платоспроможності боржника.
Тому, вирішуючи питання наявності (відсутності) підстав для продовження строку санації з метою виконання плану санації для відновлення платоспроможності боржника, слід враховувати конкретні обставини справи щодо можливості фінансового оздоровлення конкретного суб`єкта господарювання.
У разі прийняття рішення комітету кредиторів , яке передбачає триваліший строк санації боржника, ніж початково встановлений, господарський суд продовжує строк санації, якщо є підстави вважати, що продовження строку санації і виконання плану санації забезпечить відновлення платоспроможності боржника.
Беручи до уваги системний аналіз законодавства про банкрутство, суд зазначає, що план санації повинен містити заходи щодо відновлення платоспроможності боржника, умови участі інвесторів, за їх наявності, у повному або частковому задоволенні вимог кредиторів, зокрема шляхом переведення боргу (частини боргу) на інвестора, строк та черговість виплати боржником або інвестором боргу кредиторам та умови відповідальності інвестора за невиконання взятих згідно з планом санації зобов`язань.
Зважаючи на встановлені обставини з урахуванням вимог Закону, що застосовуються до спірних відносин, з огляду на те, що санація - це форма фінансового оздоровлення боржника, господарський суд дійшов висновку про можливість продовження строку санації до дати, коли планується повне погашення (оплата) вимог кредиторів.
Відповідно до ч. 6 ст. 12 ГПК України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку, передбаченому цим Кодексом для позовного провадження, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Провадження у даній справі здійснюється у відповідності до положень Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у редакції до набрання чинності з 19.01.2013 змін, внесених Законом України від 22.12.2011 № 4212-VI (далі - Закон про банкрутство).
Ст. 4 Закону про банкрутство визначено, що відповідно до цього Закону щодо боржника застосовуються такі судові процедури банкрутства: розпорядження майном боржника; мирова угода; санація (відновлення платоспроможності) боржника; ліквідація банкрута. Санація боржника або ліквідація банкрута здійснюється з дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції.
Відповідно до вимог ст. 1 Закону про банкрутство санація - система заходів, що здійснюються під час провадження у справі про банкрутство з метою запобігання визнання боржника банкрутом та його ліквідації, спрямована на оздоровлення фінансово-господарського становища боржника, а також задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів шляхом кредитування, реструктуризації підприємства, боргів і капіталу та (або) зміну організаційно-правової та виробничої структури боржника.
Санація є основною формою фінансового оздоровлення боржника, яка передбачає ефективні механізми відновлення його платоспроможності, спрямовані на запобігання банкрутству та знищенню господарюючого суб`єкта.
У зв`язку з чим, введення такої процедури щодо боржника є пріоритетним при здійсненні провадження у справі про банкрутство.
Згідно з ч. 1 ст. 17 Закону про банкрутство господарський суд за клопотанням комітету кредиторів у строк, що не перевищує строку дії процедури розпорядження майном, установленого відповідно до цього Закону, має право винести ухвалу про проведення санації боржника та призначення керуючого санацією. Санація вводиться на строк не більше дванадцяти місяців. За клопотанням комітету кредиторів чи керуючого санацією або інвесторів цей строк може бути продовжено ще до шести місяців або скорочено.
Відповідно до ч. ч. 1, 4 ст. 18 Закону про банкрутство протягом трьох місяців з дня винесення ухвали про санацію боржника керуючий санацією зобов`язаний подати комітету кредиторів для схвалення план санації боржника, крім випадків, передбачених цим Законом.
План санації повинен містити заходи щодо відновлення платоспроможності боржника, умови участі інвесторів, за їх наявності, у повному або частковому задоволенні вимог кредиторів, зокрема шляхом переведення боргу (частини боргу) на інвестора, строк та черговість виплати боржником або інвестором боргу кредиторам та умови відповідальності інвестора за невиконання взятих згідно з планом санації зобов`язань.
План санації повинен передбачати строк відновлення платоспроможності боржника. Платоспроможність вважається відновленою за відсутності ознак банкрутства, визначених цим Законом.
Судом встановлено, що у даній справі внесення змін до плану санації боржника відбулось на засіданні загальних зборів кредиторів та на засіданні комітету кредиторів, що відповідає приписам ч. 4 ст. 18 Закону про банкрутство. При цьому, схвалюючи зміни до плану санації боржника рішенням комітету кредиторів, вирішено питання та відповідно внесені зміни до плану санації в частині строків проведення розрахунків з кредиторами.
Продовження процедури санації можливо за наявності дійсної можливості відновлення платоспроможності боржника, що повинно бути відображено у плані санації.
Таким чином, встановивши, що подана комітетом кредиторів на затвердження суду зміни до плану санації передбачають строк відновлення платоспроможності та проведення розрахунків з кредиторами, схвалений рішенням комітет кредиторів та відповідає вимогам Закону про банкрутство, суди дійшли висновку про затвердження змін до плану санації.
Відповідно до ч. 6 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку, передбаченому цим Кодексом для позовного провадження, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Відповідно до ст. 2 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.
Частиною 3 статті 13 ГПК України встановлено, що судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.
Статтею 74 ГПК України встановлено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається, як на підставу своїх вимог та заперечень.
Відповідно до статті 77 ГПК України, обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.
За приписами ст.79 ГПК України достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування. Питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.
З огляду на викладене, дослідивши надані учасниками справи докази, оцінивши в сукупності подані до суду клопотання, суд вважає клопотання голови комітету кредиторів про продовження строку санації на 6 місяців достатньо обґрунтованим, заявленим на законних підставах, отже, таким, що підлягає задоволенню.
Судом враховуються правові позиції Верховного Суду України, викладені у Постанові Пленуму від 18.12.2009р. № 15 "Про судову практику у справах про банкрутство". Відповідно до п. 56 даної Постанови Пленуму, при проведенні процедур банкрутства інтереси всіх кредиторів у справі представляє комітет кредиторів.
З моменту утворення комітету кредиторів саме він, а не окремі кредитори, вважається стороною у справі про банкрутство у випадках, передбачених Законом. Відтак, Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його боржником" не надає права одному окремому кредитору звертатись до суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом, оскільки це віднесено виключно до компетенції комітету кредиторів.
Керуючись ст.ст.26, 28 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 234 ГПК України, суд
у х в а л и в :
1. Задовольнити клопотання комітету кредиторів Акціонерного товариства Таврійська будівельна компанія про затвердження Змін до плану санації АТ " Таврійська будівельна компанія" в редакції , схваленій протоколом комітету кредиторів від 15.07.2020р. № 26 :
І.ВСТУП (ПЕРЕДМОВА)
План санації розроблено керуючим санацією Малооком Олексієм Валерійовичем, відповідно до Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом , керуючись затвердженою наказом Міністерства юстиції України від 19.06.13, № 1223/5 типовою формою плану санації боржника у справі про банкрутство та на підставі ухвали господарського суду Херсонської області від 24.12.2017. у справі про банкрутство № 923/1804/14.
Санація - це система заходів, що здійснюються під час провадження у справі про банкрутство з метою запобігання визнання боржника банкрутом та його ліквідації, спрямована на оздоровлення фінансово-господарського стану боржника, а також задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів шляхом кредитування, реструктуризації підприємства, боргів і капіталу та (або) зміну організаційно-правової та виробничої структури боржника.
Основною метою Плану санації АТ Таврійська будівельна компанія є відновлення платоспроможності Боржника шляхом проведення комплексу заходів, що забезпечують виконання зобов`язань боржника перед кредиторами, вимоги яких визнанні ухвалою господарського суду Херсонської області від 14.04.2016 року по справі № 923/1804/14, у рамках дії норм Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" .
Найважливішою метою санації боржника є також створення передумов для збільшення кількості зайнятих у виробництві мешканців м. Херсона та с.Іванівка , Херсонської області.
Подолати фінансову кризу самостійно, без залучення зовнішнього інвестування, Боржник не в змозі. Враховуючи зазначене, на умовах, викладених у даному Плані санації, пропонується проведення низки заходів, які дозволять досягти мети санації.
Основними заходами санації є продаж частини майна боржника на конкурсі. основною умовою якого буде погашення частини боргу за рахунок коштів отриманих від продажу майна.
З урахуванням вищевикладеного, у цьому Плані санації відображені заходи щодо відновлення платоспроможності боржника, за умови участі продажу частини майна, розміри, строки та черговість виплати боргів кредиторам.
II. Загальна інформація щодо справи про банкрутство
Ухвалою господарського суду Херсонської області від 24.12.2014р. за заявою ТОВ Метизний завод Шплінт.УА порушено провадження у справі № 923/1804/14 про банкрутство ПАТ Таврійська будівельна компанія (код ЄДРПОУ 32702078); введена процедура розпорядження майном, введений мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника; розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Циркунову Олену Олександрівну.
За наслідками попереднього засідання, ухвалою від 25.04.2016р. затверджено реєстр вимог кредиторів, відповідно до якого їх загальний розмір складає 290 014 169,49грн. з яких:
-2 140 000,00грн. - вимоги Публічного акціонерного товариства Райффайзен Банк Аваль , що забезпечені заставою майна (майнового комплексу та обладнання) погашено поручителями ПАТ Таврійська будівельна компанія після затвердження реєстру кредиторів (загальна сума заборгованості складала 5 824 662,13грн., що включала заборгованість по кредиту в сумі 5268608,72грн., заборгованість по процентам -405899,39 грн., пені за невчасне повернення кредиту - 125895,66 грн., пені за несвоєчасне повернення процентів - 23958,36 грн., заборгованість зі сплати комісії - 300 грн.);
-991 444,02 грн. - погашено заборгованості по заробітній платі після затвердження реєстру, з урахуванням чого вимоги кредиторів, які підлягають погашенню згідно цього плану санації складають 286 882 725,47грн.
18.07.2016року протоколом загальних зборів кредиторів прийняте рішення створити комітет кредиторів боржника ПАТ Таврійська будівельна компанія в кількості семи кредиторів з загальною кількістю голосів (282134 - 100%), а саме:
US STEEL АND TUBES CORPORATION - 102 718, складає від загальної кількості голосів (36,407%);
OSCEOLLO HOLDINGS - 125805, складає від загальної кількості голосів (44,590%); ТОВ Метизний завод Шплінт - 816, складає від загальної кількості голосів (0,289%); Мазур В.В. -50027, складає від загальної кількості голосів (17,731%); ТОВ Синтиз - 70, складає від загальної кількості голосів (0,024%) ТОВ Офіс на Барикадній - 150, складає від загальної кількості голосів (0,053%), ТОВ Діалог Плюс - 800, складає від загальної кількості голосів (0,283%)
26.07.2017 року засідання комітету кредиторів, на якому розглянуто питання щодо подальшої процедури в справі про банкрутство боржника ПАТ „Таврійська будівельна компанія". Комітетом кредиторів прийнято рішення про введення процедури санації відносно ПАТ „Таврійська будівельна компанія" строком на 6 місяців.
16.08.2017 року питання щодо введення процедури санації відносно ПАТ „Таврійська будівельна компанія" строком на 6 місяців було розглянуто на загальних зборах кредиторів. Прийнято рішення загальними зборами про введення процедури санації відносно ПАТ „Таврійська будівельна компанія" строком на 6 місяців.
04.09.2017року господарським судом Херсонської області по справі № 923/1804/14 винесено ухвалу відкрити процедуру санації боржника публічного акціонерного товариства Таврійська будівельна компанія ; призначити керуючим санацією генерального директора ПАТ Таврійська будівельна компанія Малоока Олексія Валерійовича, розпорядником майна - арбітражного керуючого Циркунову О.О.; керуючому санацією в трьохмісячний строк розробити та подати комітету кредиторів план санації боржника, а також забезпечити виконання повноважень, передбачених ст. 17 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом .
22.05.2018р. господарським судом Херсонської області по справі № 923/1804/14 винесено ухвалу, якою задоволено клопотання комітету кредиторів публічного акціонерного товариства Таврійська будівельна компанія про продовження строку санації публічного акціонерного товариства Таврійська будівельна компанія на 6 місяців.
25.07.2018р. між акціонерним товариством Райффайзен Банк Аваль та публічним акціонерним товариством "Радабанк" укладено договір за яким всі права вимоги Банку до публічного акціонерного товариства Таврійська будівельна компанія за кредитним договором №010/Р2-01 -03-3-0/003 Про Невідновлювальна кредитна лінія для корпоративних клієнтів від 10 лютого 2014р., до Генерального договору на здійснення кредитних операцій №01/Р2-01-03-3-0/002 від 10 лютого 2014р., укладеного між Кредитором та ПАТ ТБК (код за ЄДРПОУ 32702078), разом із усіма змінами, доповненнями і додатковими угодами до нього та за договорами забезпечення переходять до публічного акціонерного товариства "Радабанк" (надалі Набувач 1):
- Генеральним договором на здійснення кредитних операцій №01/Р2-01-03-3-0/002 від 10 лютого 2014р., укладений між Кредитором та ПАТ ТБК (код за ЄДРПОУ 32702078), разом із усіма змінами, доповненнями і додатковими угодами до нього
- Кредитним договором №010/Р2-01-03-3-0/003 Про Невідновлювальна кредитна лінія для корпоративних клієнтів від 10 лютого 2014р., до Генерального договору на здійснення кредитних операцій №01 /Р2-01 -03-3-0/002 від 10 лютого 2014р., укладеного між Кредитором та ПАТ ТБК (код за ЄДРПОУ 32702078), разом із усіма змінами, доповненнями і додатковими угодами до нього.
Перелік Кредитних договорів, додатків до них наведений у Додатку №1 до цього Договору.
- Договорами поруки №12/Р2-01-03-3-0/003 (з юридичною особою) від 10 лютого 2014р., укладений між Кредитором та Товариством з обмеженою відповідальністю ТБК-Львів (код за ЄДРПОУ 37288807), в забезпечення виконання зобов`язань за Кредитним договором №010/Р2-01-03-3-0/003 Про Невідновлювальна кредитна лінія для корпоративних клієнтів від 10 лютого 2014р. до Генерального договору на здійснення кредитних операцій №01/Р2-01-03-3-0/002 від 10 лютого 2014р., разом з усіма змінами, доповненнями та додатковими угодами до них;
- договором поруки №12/Р2-01-03-3-0/004 (з юридичною особою) від 10 лютого 2014р., укладений між Кредитором та Товариством з обмеженою відповідальністю Сігма-Захист (код за ЄДРПОУ 32324253), в забезпечення виконання зобов`язань за Кредитним договором №010/Р2-01-03-3-0/003 Про Невідновлювальна кредитна лінія для корпоративних клієнтів від 10 лютого 2014р., до Генерального договору на здійснення кредитних операцій №01/Р2-01-03-3-0/002 від 10 лютого 2014р., разом з усіма змінами, доповненнями та додатковими угодами до них;
- договором поруки №12/Р2-01-03-3-0/005 (з фізичною особою) від 10 лютого 2014р., укладений між Кредитором ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_1 ), в забезпечення виконання зобов`язань за Кредитним договором №010/Р2-01-03-3-0/003 про невідновлювальна Кредитна Лінія для корпоративних клієнтів від 10 лютого 2014р., до Генерального договору на здійснення кредитних операцій №01/Р2-01-03-3-0/002 від 10 лютого 2014р., разом з усіма змінами, доповненнями та додатковими угодами до них;
- Іпотечним договором, посвідченим 11 лютого 2014р. Зоріною Н.В., приватним нотаріусом Херсонського міського нотаріального округу Херсонської області, зареєстрований в реєстрі за №176, укладений між Кредитором та ПАТ ТБК (код за ЄДРПОУ 32702078), в забезпечення виконання зобов`язань за Генеральним договором на здійснення кредитних операцій №01/Р2-01 -03-3-0/002 від 10 лютого 2014р., разом із усіма змінами, доповненнями і додатковими угодами до нього;
- договором застави основних засобів, посвідчений 11 лютого 2014р. Зоріною Н.В., приватним нотаріусом Херсонського міського нотаріального округу Херсонської області, зареєстрований в реєстрі за №178, укладений між Кредитором та ПАТ ТБК (код за ЄДРПОУ 32702078), в забезпечення виконання зобов`язань за Генеральним договором на здійснення кредитних операцій №01/Р2-01-03-3-0/002 від 10 лютого 2014р., разом із усіма змінами, доповненнями і додатковими угодами до нього.
Підставою для переходу прав вимоги за вищевказаними договорами від банку до Набувача 2, включаючи всі права грошової вимоги за кредитними договорами, є укладені між Банком та Набувачем 2: договір № б/н від 25.07.2018р., договір відступлення прав за договором іпотеки, зареєстрований в реєстрі № 823; договір відступлення прав за договором застави основних засобів, зареєстрований в реєстрі за № 824.
В той же день, 25.07.2018 р. між Публічним акціонерним товариством "Радабанк", як Кредитором та ОСОБА_2 . як Набувачем (далі Набувач - 2) укладений Договір про відступлення прав вимоги за яким ПАТ Радабанк уступив своє право вимоги за:
- Генеральним договором на здійснення кредитних операцій №01/Р2-01-03-3-0/002 від 10 лютого 2014р., укладений між Кредитором та ПАТ ТБК (код за
ЄДРГІОУ 32702078), разом із усіма змінами, доповненнями і додатковими угодами до нього;
- Кредитним договором №010/Р2-01-03-3-0/003 Про Невідновлювальна кредитна лінія для корпоративних клієнтів від 10 лютого 2014р., до Генерального договору на здійснення кредитних операцій №01/Р2-01-03-3-0/002 від 10 лютого 2014р., укладеного між Кредитором та ПАТ ТБК (код за ЄДРПОУ 32702078), разом із усіма змінами, доповненнями і додатковими угодами до нього.
Перелік Кредитних договорів, додатків до них наведений у Додатку №1 до цього Договору.
- Договорами поруки №12/Р2-01-03-3-0/003 (з юридичною особою) від 10 лютого 2014р., укладений між Кредитором та Товариством з обмеженою відповідальністю ТБК-Львів (код за ЄДРПОУ 37288807), в забезпечення виконання зобов`язань за Кредитним договором №010/Р2-01-03-3-0/003 Про Невідновлювальна кредитна лінія для корпоративних клієнтів від 10 лютого 2014р. до Генерального договору на здійснення кредитних операцій №01/Р2-01-03-3-0/002 від 10 лютого 2014р., разом з усіма змінами, доповненнями та додатковими угодами до них;
- договором поруки №12/Р2-01-03-3-0/004 (з юридичною особою) від 10 лютого 2014р., укладений між Кредитором та Товариством з обмеженою відповідальністю Сігма-Захист (код за ЄДРПОУ 32324253), в забезпечення виконання зобов`язань за Кредитним договором №010/Р2-01-03-3-0/003 Про Невідновлювальна кредитна лінія для корпоративних клієнтів від 10 лютого 2014р., до Генерального договору на здійснення кредитних операцій №01/Р2-01-03-3-0/002 від 10 лютого 2014р., разом з усіма змінами, доповненнями та додатковими угодами до них;
- договором поруки №12/Р2-01-03-3-0/005 (з фізичною особою) від 10 лютого 2014р., укладений між Кредитором ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_1 ), в забезпечення виконання зобов`язань за Кредитним договором №010/Р2-01-03-3-0/003 про невідновлювальна Кредитна Лінія для корпоративних клієнтів від 10 лютого 2014р., до Генерального договору на здійснення кредитних операцій №01/Р2-01-03-3-0/002 від 10 лютого 2014р., разом з усіма змінами, доповненнями та додатковими угодами до них;
- Іпотечним договором, посвідченим 11 лютого 2014р. Зоріною Н.В., приватним нотаріусом Херсонського міського нотаріального округу Херсонської області, зареєстрований в реєстрі за №176, укладений між Кредитором та ПАТ ТБК (код за ЄДРПОУ 32702078), в забезпечення виконання зобов`язань за Генеральним договором на здійснення кредитних операцій №01/Р2-01-03-3-0/002 від 10 лютого 2014р., разом із усіма змінами, доповненнями і додатковими угодами до нього;
- договором застави основних засобів, посвідчений 11 лютого 2014р. Зоріною Н.В., приватним нотаріусом Херсонського міського нотаріального округу Херсонської області, зареєстрований в реєстрі за №178, укладений між Кредитором та ПАТ ТБК (код за ЄДРПОУ 32702078), в забезпечення виконання зобов`язань за Генеральним договором на здійснення кредитних операцій №01/Р2-01-03-3-0/002 від 10 лютого 2014р., разом із усіма змінами, доповненнями і додатковими угодами до нього.
Відповідно до п. 2.5. Договору з Дати відступлення Прав Вимоги Кредитор перестає бути стороною Кредитних договорів, а Набувач стає виключним та єдиним кредитором за відповідними Кредитними договорами та набуває всіх прав за ними. Права Вимоги переходять до Набувача в повному обсязі, безвідзивно та без можливості зворотного відступлення на користь Кредитора (без регресу). Кредитор не приймає на себе і не несе зобов`язань зі зворотного викупу у Набувача Прав Вимоги, не задоволених Позичальником.
26.07.2018р. між Публічним акціонерним товариством "Радабанк", як Кредитором та ОСОБА_2 , як Набувачем укладений Договір про відступлення прав за договором іпотеки реєстровий № 678 та Договір про відступлення прав за договором застави основних засобів реєстровий № 679, за яким ОСОБА_2 набув статус іпотекодержателя та заставодержателя за зазначеними договорами.
Підставою для переходу прав вимоги за вищевказаними договорами від банку до Набувача 2, включаючи всі права грошової вимоги за кредитними договорами, є укладені між Банком та Набувачем 2: договір відступлення права вимоги від 25.07.2018р.; акт прийому - передачі документації від 25.07.2018р.; договір відступлення прав до договору іпотеки від 26.07.2018р.; договір відступлення прав за договором застави основних засобів від 26.07.2018р.
Статтею 21 Закону про Банкрутство встановлено що, у разі вибуття чи заміни кредитора у справі про банкрутство господарський суд за заявою правонаступника або іншої особи, яка бере участь у справі, здійснює заміну такої сторони на будь-якій стадії провадження у справі її правонаступником. Усі дії, вчинені у справі про банкрутство до вступу у справу правонаступника, обов`язкові для нього так само, як вони були обов`язкові для особи, яку правонаступник замінив.
29.08.2018р. Одеським апеляційним господарським судом ухвалою по справі № 923/1804/14 замінити у справі про банкрутство публічного акціонерного товариства Таврійська будівельна компанія (код ЄДРПОУ 32702078), кредитора публічне акціонерне товариство Райффайзен Банк Аваль його правонаступником ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ).
09 листопада 2018 року ухвалою господарського суду Херсонської області по справі № 923/1804/14 затверджено План санації боржника ПАТ Таврійська будівельна компанія . Керуючого санацією зобов`язано виконувати свої повноваження та план санації боржника з урахуванням вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності або визнання його банкрутом , щоквартально звітувати про хід виконання плану санації перед комітетом кредиторів, звіти разом з рішенням комітету, балансами боржника і іншою фінансовою звітністю невідкладно надавати суду.
14 квітня 2019 року ухвалою господарського суду Херсонської області по справі № 923/1804/14 затверджено Зміни до Плану санації в редакції від 04.03.2019 року та продовжено строк санації боржника АТ Таврійська будівельна компанія на 6 місяців.
15 квітня 2020 року ухвалою господарського суду Херсонської області по справі № 923/1804/14 продовжено строк санації АТ Таврійська будівельна компанія на 6 місяців.
16 вересня 2020 року ухвалою господарського суду Херсонської області по справі № 923/1804/14 продовжено строк санації АТ Таврійська будівельна компанія на 6 місяців.
III. Загальна характеристика боржника
Повне найменування юридичної особи та скорочене: Акціонерне товариство "Таврійська будівельна компанія ( АТ "ТБК ).
Організацій но-правова форма: акціонерне товариство
Назва юридичної особи: "Таврійська будівельна компанія"
Ідентифікаційний код юридичної особи: 32702078
Місцезнаходження юридичної особи: 73011, місто Херсон, вулиця Адмірала Макарова, 203, тел. 29-00-14 ,е-mail:tbk@tbk.ks.ua
Дані про розмір статутного капіталу: Розмір (грн,): 16 741 801,75грн.
Засновники: всього акціонерів товариства - 1994 осіб володіють 1 674 180 175 акціями
статутного капіталу товариства, що складає 100% статутного капіталу.
Види діяльності :
код КВЕД 08.12. Добування піску, гравію, глин, каоліну;
код КВЕД 23.32. Виробництво цегли , черепиці та інших будівельних виробів із випаленої
глини;
код КВЕД 23.52 виробництво вапна та гіпсових сумішей;
код КВЕД 26.61 виготовлення виробів із бетону для будівництва;
код КВЕД 08.11 добування декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди
та глинистого сланцю;
код КВЕД 46.19. діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту
код КВЕД 36.00 забір, очищення та постачання води
Відомості про органи управління: вищий орган товариства -загальні збори акціонерів.
Керівник: Малоок Олексій Валерійович - керівник з 15.08.2014р. в подальшому з 04.09.2017р. керуючий санацією.
Дата державної реєстрації: 23.12.2003р. Виконавчий комітет Дніпропетровської міської Ради № 1 224 105 0003 000245
Наявність ліцензій на право здійснення окремих видів діяльності :
- Ліцензія видана державним комітетом України з питань контролю за наркотиками на придбання, зберігання, використання прекурсорів (списку 2 таблиці IV) "Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів від 27.09.2011р.
- Дозвіл 1821 від 14.04.2006 Херсонська міська Рада, торговий патент 884748 від 29.02.2008 - громадське харчування - безтерміновий ;
- Спеціальний дозвіл на користування надрами: видобування питних підземних вод № 4371 від 12.09.2007 року Державна служба геології та надр України на 20 років;
Спеціальний дозвіл на користування надрами: видобування вапняка № 3804 від 30.12. 2005 року Державна служба геології та надр України на 12 років;
- Дозвіл № 6510136600-28 на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами виданий Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації;
Дозвіл № 6510166400-7 на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами виданий Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації;
- Дозвіл № 6520387002-3 на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами виданий Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.
Дозвіл № 6520387002-4 на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами виданий Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації. Опис діяльності підприємства : АТ Таврійська будівельна компанія
Організаційна структура підприємства
1.1 .Цех №1 - Виробництво вапна та форматних стінових виробів.
Включає шість дільниць:
- дільниця№1 виробництва вапна
- дільниця№2 Відділення помолу та приготування шламу та в`яжучого
- дільниця № 3 виробництва стінових виробів з ніздрюватого бетону,
- дільниця №4 виробництва дрібних та середньо форматних силікатних виробів,
- дільниця №5 Відділення паро приготування та автоклавної обробки продукції,
- дільниця №6 - відділення експлуатаційного обслуговування устаткування цеху №1. 1.2. Цех №2 - Виробництво керамічних стінових виробів.
Включає три дільниці:
- дільниця формування керамічних стінових виробів,
- дільниця садки та вивантажування керамічних стінових виробів.
- дільниця випалу керамічних стінових виробів.
- бригада чергових електромонтерів,
- допоміжний персонал.
1.3. Цех №3 - Тягинський кар`єр
1.4. Служба головного механіка та енергетика Включає чотири дільниці:
- дільниця ремонтних - механічних робіт ,
- дільниця з технічного обслуговування електроустаткування.
- дільниця з технічного обслуговування К В П і А
1.5. Комерційна служба
1.6.Відділ технічного контролю
1.7. Служба охорони та господарча дільниця
1.8. Дирекція - апарат управління Облікова кількість робітників -176 чоловік
АТ "ТБК" здійснює свою діяльність на підставі Статуту
Відповідно до п.2.1 Статуту підприємство створено з метою здійснення підприємницької діяльності для одержання прибутку в інтересах акціонерів, максимізації добробуту акціонерів у вигляді зростання вартості акцій товариства, а також отримання акціонерами дивідендів. Предметом діяльності підприємства є:
- виробництво, переробка, придбання та реалізація промислової продукції;
- пошук (розвідування) і експлуатація родовищ корисних копалин та ін. Відповідно до пунктів 3.1 та 3.2 Статуту підприємство є юридичною особою, яка діє згідно з Конституцією України, Цивільним та Господарським кодексами, ЗаконамиУкраїни „Про акціонерні товариства", „Про цінні папери та фондову біржу". Має самостійний баланс, рахунки в установах банків, печатку із своїм найменуванням, кутовий та інші штампи, бланки, фірмову марку, знак для товарів і послуг.
Майно товариства складають основні фонди та оборотні кошти.
Згідно п.5.2 Статуту Товариство є власником:
- майна і коштів, переданих йому засновниками та акціонерами;
- отриманих прибутків;
-іншого майна, майнових прав, нематеріальних активів і коштів, набутих на засадах, не заборонених законом.
Джерелами формування майна є (п.5.3 Статуту):
- вклади акціонерів товариства відповідно до чинного законодавства України;
- доходи, одержані від здійснення господарської діяльності;
- доходи від цінних паперів;
- капітальних вкладень.
Управління товариством здійснюють його органи: Загальні збори акціонерів, Наглядова рада, Дирекція та Ревізійна комісія товариства (п.8.1 Статуту).
АТ "ТБК" працює на умовах госпрозрахунку. Для фінансування діяльності товариство залучає кредитні кошти. Фінансова політика підприємства спрямована на своєчасне поповнення необхідних обігових коштів. Поповнення обігових коштів здійснюється за рахунок власних засобів та залучення кредитних коштів.
АТ "ТБК" складається з трьох основних цехів: цех №1 (виробництво вапна та цегли та блоків силікатних, блоків з ніздрюватого бетону), який знаходиться за адресою: м. Херсон, вул. Макарова, 203; цех №2 (виробництво цегли керамічної), який знаходиться за адресою: м.Херсон вул. Чайковського, 137, цех №3 - "Тягинський кар`єр", який знаходиться за адресою: с. Іванівка Білозерського району Херсонський області, а також допоміжних цехів та ділянок, які знаходяться за адресою: мХерсон вул.Макарова, 203.
Джерела сировини для підприємства: вапняку - Західно-Тягинське родовище вапняків, (цех №3 "Тягинський кар`єр"), глини - Комишанське родовище глини (цех №2). Основний постачальник піску - ООО "Георесурси ".
Основні види продукції підприємства: цегла та камені силікатні, блоки з ніздрюватого бетону, вапно будівельне.
Продукція підприємства використовується у будівництві. Сезонність проведення будівельних робіт сутгєво впливає на обсяги збуту продукції. Проектна потужність виробництва: цегла та камені силікатна - 60 млн.шт. умовної цегли на рік, блоки з ніздрюватого бетону -84 тис. м 3 на рік; цегла керамічна - 12 млн.шт. умовної цегли на рік.
Споживачами продукції підприємства у 2017- 2019 році були, здебільшого, Херсонської області (40%), інших регіонів (Миколаївська , Дніпропетровська та інші області) - 60%.
IV. Аналіз господарської, інвестиційної діяльності боржника
Активи боржника.
Відповідно до даних бухгалтерського обліку станом на 31.03.2020р. встановлені перебування на балансі боржника активів за переліком зазначеним відповідними додатками до плану санації:
Додаток № 1 до плану санації по рахунку 10 Основні засоби балансовою вартістю 160 533 180,02грн.
Додаток № 2 до плану санації по рахунку 11 Інші необоротні активи балансовою вартістю 263 116,80грн.
Додаток № 3 до плану санації по рахунку 12 Нематеріальні активи балансовою вартістю 24 926450.23 грн.
Додаток № 4 до плану санації по рахунку 15 Капітальні інвкстиції балансовою вартістю 15 029 144,87 грн.;
Додаток № 5 до плану санації по рахунку 20 Виробничі запаси балансовою вартістю 8 528 799,79 грн.
Додаток № 6 до плану санації по рахунку 22 Малоцінні та швидкозношувані предмети балансовою вартістю 73 677,44 грн.
Додаток № 7 до плану санації по рахунку 26 Готова продукція вартістю 7 608 049,39 грн.
Додаток № 8 до плану санації по рахунку 28 Товари вартістю 3 57749,75 грн.
Характеристика нерухомого майна
У складі активів боржника перебуває наступне нерухоме майно:
1) комплекс, що розташований за адресою: м. Херсон, вул. Адмірала Макарова,203 і належить йому на правах приватної власності, відповідно до свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 24.10.2005 року серія САА№796846 та має такі технічні характеристики:
будівля технологічної служби, загальною площею 400,0 кв.м. „А"; здравпункт „Б", загальною площею 100,7 кв.м.; „Б1" дільниця КІП, загальною площею 63,6 кв.м.; „В1,В2" клуб, загальною площею 429,6 кв.м..; "Г"- туалет ; "Д6"-гараж ;"Л" гараж ; "Д" механічний цех; ;'Д5" будівля збуту; "Е" їдальня- адмінкорпус , загальною площею 771,7 кв.м.;"Ж" прибудова до водонапірної башти; "Ж1" навіс; "Ж2" сарай; "З" магазин, загальною площею 152,6 кв.м.;"И" вхід у підвал; "К" адміністративно - побутовий корпус, загальною площею 1864,2 кв.м.;"М" будівля охорони; "МІ" склад, "М2" склад; "МЗ" навіс, "Р2" навіс, "Н" ремстройдільниця, загальною площею 404,3 кв.м.; "О" вагова; "01"-навіс; "П2" навіс;"П,Ш" насосна станція; "С" обмоточна, загальною площею 396,9, кв.м.; "Р" склад; "Р1" склад, загальною площею 669,8 КВ.М.; "ТЗ" склад; "РЗ" склад; "СІ" електроцех; "Т" склад електроцеха; "ТІ" склад електроцеха; "42" гараж; "Т2" гараж; "У" градирня; "У1" вхід до мазутосховища; "Ф" компресорна загальною площею - 280,1 кв.м.;"Ф1" трансформаторна; "X" ГРП; "ІД" мийка; "Ч" ГТЦ; "41" цех;"ЧЗ" підсобне приміщення; "З" будівля; "ШДДГ туалети;"Щ" склад ГЗМ; "Щ1" склад вапна; "ЬІ" вузол вантаження - бункер; "Е2" склад; "ЕЗ" склад; "Є" піч; "Ю" щитова; "Ю1Д02" будівля для завантаження; "ЮЗ" вхід до галереї; "Ю4" бункер приймання щебня; "Я" помольне відділення; "Я1" бункер; "Я2" дробільне відділення; "ЯЗ" адмінбудівля цеху; "Я4" прибудова;"Я7" прибудова;"Я5" підстанція; "Я6" котельня; "Я8" автоклавне відділення;"Я9,Я10,ЯН" пресове відділення; "№1а" хвіртка; "Я13,Я14" цеха; "№1,3,4,6,7,9" ворота; "№2,5,8" огорожа; "№9а" квітник;"№10" підвал; "ТП" трансформаторна; "№ 12,27а" залізниця; "№13" підвал для КІП; "№14,15" мазутосховище; "№16" сховище; "№17,24а" підземна ємність; "№19" галерея; "№20,25" бункер; "№21,22" труби; "№23" вузкоколейна залізниця; "№1" мостіння; "№26" пірс; "№27" шламовідстойник; "№28" водозабір; "Я 12" прибудова до головного корпусу; "№24" підкрановий шлях портального крану;
2) Комплекс, що розташований за адресою: м. Херсон, вул Чайковського, 236 і належить йому на правах приватної власності, відповідно до свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 24.10.2005 року серія САА № 796826 та має такі технічні характеристики: кільцева піч, літ. А, 1428,4 кв.м.; ГРП-2, літ. Б; будівля старої газової печі, В; цех сушки, Г; газова піч, Д; пресовий цех, Є; адмінбудівля, Ж, 79,9 кв.м.; механічний цех, 3; будівля печі № 2,И; механічна майстерня, К, 83,0 кв.м; трансформаторна підстанція, Л; побутові приміщення, М; будівля збуту, Н; гараж, О; ГЗМ,П; прохідна, Р; мостіння , № І; огорожа, № 1-6; ємкість ГЗМ, № 7,8, вигрібна яма, № 9. підкранові колії, № 10; труба. №11.
3) Цех № 3, що розташований за адресою: Херсонська область, Білозерський р-н, с. Іванівка, с/рада Токарівська і належить йому на правах приватної власності, відповідно до свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 15.06.2006 року серія ЯЯЯ № 650258 та має такі технічні характеристики:
Бокси, А, 195,8 кв.м.; матеріально - технічний склад, Б, 237,4 кв.м.; склад пропану, В, 83,7 кв.м; блок допоміжних цехів, Г, Г1, Г2, 682,0 кв.м.; цех фасування, Д, 189,5 кв.м; приміщення 2-го дробління, Е, 78,5 кв.м; приміщення 2- годробління, Е1, 107,4 кв.м; вагова, Ж, Ж1; приміщення нарядної, 3, 124,6 кв.м; 16- ти метровий комплекс, І; склад ПММ, К; склад, К1; навіс, К2; очисні споруди, Л; приміщення охорони, М; пункт технічного обстеження, Н; приміщення 1 - го дробління, О, 01; трансфортна підстанція, П; лабораторія, Р; огорожа, 1,2,3; ємності для палива, 6, 7; наземний транспортер, 8; причал, 10; відкритий майданчик складу вугілля та буд.матералів, 13.
4). Гуртожиток, комплекс, що розташований за адресою: м. Херсон, вул. Адмірала Макарова, 193 і належить йому на правах приватної власності, відповідно до свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 18.10.2005 року серія САА № 796825 , загальною площею 1277,1кв.м.
Інформація про наявність земельних ділянок:
-договір оренди земельної ділянки від 06.06.2013р., державна реєстрація № 040671300054 від 22.09.2009. Орендодавець - Херсонська обласна державна адміністрація. Категорія земель - (землі сільськогосподарського призначення) землі для видобування корисних копалин цегельної сировини (суглинків). Місцезнаходження - за межами населеного пункту - Комишанська селищна рада. Кадастровий номер 6510166400:06:001:0078, площа земельної ділянки - 2,4154 га (відкриті розробки та кар`єри, шахти, які експлуатують).
-договір оренди земельної ділянки від 17.10.2006, державна реєстрація № 040671300231 від 24.10.2006. Орендодавець - Херсонська міська рада. Категорія земель -землі промислового транспорту, зв`язку, енергетики, оборони та іншого призначення (землі під будівлями та спорудами по виробництву силікатної цегли; із земель постійного користування ВАТ Херсонський комбінат стінових та в`яжучих матеріалів ). Площа земельної ділянки - 3,6332 га. Місцезнаходження - в межах населеного пункту (м. Херсон, вул. Адмірала Макарова 203).
-договір оренди земельної ділянки від 17.10.2006, державна реєстрація № 040671300229 від 24.10.2006р. Орендодавець - Херсонська міська рада. Категорія земель -землі промислового транспорту, зв`язку, енергетики, оборони та іншого призначення (землі під будівлями та спорудами по виробництву силікатної цегли; із земель постійного користування ВАТ Херсонський комбінат стінових та в`яжучих матеріалів ). Площа земельної ділянки - 5,7892 га. Місцезнаходження - в межах населеного пункту (м. Херсон, вул. Адмірала Макарова 203).
-договір оренди земельної ділянки від 17.10.2006, державна реєстрація № 040671300230 від 24.10.2006. Орендодавець - Херсонська міська рада. Категорія земель -землі промислового транспорту, зв`язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Площа земельної ділянки - 3,3712 га (землі під будівлями та спорудами по виробництву цегли керамічної). Місцезнаходження - в межах населеного пункту (м. Херсон, вул. Чайковського 236).
-договір оренди земельної ділянки від 22.12.2008, державна реєстрація № 04971300024 від 30.01.2009. Орендодавець - Херсонська міська рада. Категорія земель -землі житлової та громадської забудови. Площа земельної ділянки - 0,0076 га (під трансформаторну станцію). Місцезнаходження - в межах населеного пункту ( АДРЕСА_1 ).
-договір оренди земельної ділянки від 16.05.2007, державна реєстрація №040771300144 від 05.07.2007. Орендодавець - Херсонська міська рада. Категорія земель - землі несільськогосподарського призначення, із земель запасу (під будівництво багатоповерхового житлового будинку: АДРЕСА_1 ). Площа - 0,2646 га.
-договір оренди земельної ділянки від 26.01.2010, державна реєстрація № 041071300112 від 07.05.2010. Орендодавець - Херсонська міська рада. Категорія земель -землі несільськогосподарського призначення (землі під існуючим гуртожитком). Площа земельної ділянки - 0,1678 га. Місцезнаходження - в межах населеного пункту (м. Херсон, вул. Адмірала Макарова 193).
договір оренди земельної ділянки від 29.03.2011р. державна реєстрація №651013664000196 від 15.07.2011. Орендодавець - Херсонська міська рада. Категорія земель -землі несільськогосподарського призначення, із земель запасу (під трансформаторною підстанцією: м. Херсон, вул. Адмірала Макарова 203), площа- 0,1776 га.
-договір оренди земельної ділянки від 11.06.2018р. державна реєстрація №0407671400009 від 11.09.2006р. Орендодавець - Херсонська обласна державна адміністрація. Розташування: Токарівська селищна рада, Білозерський р-н, Херсонська область. Категорія земель - землі промисловості. Загальна площа - 10,3586 га.
-договір оренди земельної ділянки від 23.08.2007р. на 20 років (до 28.08.2027), державна реєстрація №040771400048 від 28.08.2007. Орендодавець - Херсонська обласна державна адміністрація. Розташування: Токарівська селищна рада, Білозерський р-н, Херсонська область. Категорія земель - землі промисловості (майновий комплекс №2). Площа-2,9 га.
-договір оренди земельної ділянки від 23.08.2007р. на 20 років (до 28.08.2027), державна реєстрація №040771400049 від 28.08.2007. Орендодавець - Херсонська міська рада. Розташування: Токарівська селищна рада, Білозерський р-н, Херсонська область. Категорія земель - землі промисловості ( цех №3, трансформаторна підстанція). Площа -11,33 га.
-договір оренди земельної ділянки від 09.02.2007р. на 49 років (до 16.02.2056), державна реєстрація №040771400030 від 16.02.2007. Орендодавець - Херсонська обласна державна адміністрація. Розташування: Токарівська селищна рада, Білозерський р-н, Херсонська область (Заводська ,1); с.Іванівка ( Театральна,2). Категорія земель - землі промисловості ( майновий комплекс); землі житлової забудови (готель). Площа - 0,3217 га.
-договір оренди земельної ділянки від 11.02.2008р. на 10 років (до 13.02.2018), державна реєстрація №0408714000001 від 13.02.2008. Орендодавець - Херсонська обласна державна адміністрація. Розташування: Токарівська селищна рада, Білозерський р-н, Херсонська область. Категорія земель - сільськогосподарського призначення-пасовища; землі промисловості ( розміщення кар`єру Західно-Тягинське родовище вапняку). Площа -5,0 га.
-договір оренди земельної ділянки від 29.04.2013р., державна реєстрація №4226089 від 31.05.2013. Орендодавець - Херсонська обласна державна адміністрація. Розташування: Токарівська селищна рада, Білозерський р-н, Херсонська область. Категорія земель - землі промисловості ( розробка родовища вапняку). Площа - 5,0 га.
- Державний акт на право власності на земельну ділянку серія ЯЛ № 428014. Місцезнаходження земельної ділянки: АДРЕСА_2 , площа земельної ділянки 0,0761га. Цільове призначення земельної ділянки - під виробництво будівельних матеріалів.
- Державний акт на право власності на земельну ділянку ЯЛ № 428012. Місцезнаходження земельної ділянки: АДРЕСА_3 , площа земельної ділянки 6,3100га. Цільове призначення земельної ділянки - під виробничу базу із виготовлення будівельних матеріалів.
Відомості про фінансову, господарську діяльність боржника
Облікова політика підприємства здійснюється у відповідності до чинного законодавства України та на основі Національних стандартів бухгалтерського обліку.
Джерелами інформації для проведення розрахунків економічних показників і виявлення ознак неплатоспроможності чи банкрутства є показники з документів фінансової звітності підприємства.
Для формування загального уявлення та тенденцій розвитку підприємства використана інформація фінансового стану за три останні роки, яка викладена в додатку № 9 до плану санації.
V. Заходи відновлення платоспроможності
Метою санації є: збереження суб`єкті господарювання; розробка і реалізація нових перспективних напрямків діяльності; погашення вимог кредиторів; відновлення платоспроможності підприємства.
Для досягнення мети в основу санаційних заходів покладені наступні принципи:залишення цілісності інфраструктури підприємства; відчуження активів підприємства, яке не перешкоджає діяльності боржника за погодженням із комітетом кредиторів; досягнення домовленостей із кредиторами про відстрочку, розстрочку та прощення виконання зобов`язань до завершення процедури санації та її продовження до максимальних строків; звільнення активів боржника від арештів та інших обтяжень, за умови накладення нових арештів лише судом який розглядає справу про банкрутство.
Заходами з відновлення платоспроможності є такі внутрішньо - та зовнішньо -санаційні заходи.
Продаж майна, згідно кодексу України з процедур банкрутства, на аукціоні в електронній торговій системі. Порядок функціонування електронної торгової системи, організації та проведення електронних аукціонів, визначення розміру, сплати, повернення гарантійних внесків та сплати винагороди операторів електронних майданчиків затверджено КМУ.
1.Продаж частини нерухомого майна, що на теперішній час не використовується в господарській діяльності, а саме:
1.1.Комплекс, що розташований за адресою: м. Херсон, вул Чайковського, 236 і належить йому на правах приватної власності, відповідно до свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 24.10.2005 року серія САА № 796826 та має такі технічні характеристики: кільцева піч, літ. А, 1428,4 кв.м.; ГРП-2, літ. Б; будівля старої газової печі, В; цех сушки, Г; газова піч, Д; пресовий цех, Є; адмінбудівля, Ж, 79,9 кв.м.; механічний цех, 3; будівля печі № 2,И; механічна майстерня, К, 83,0 кв.м; трансформаторна підстанція, Л; побутові приміщення, М; будівля збуту, Н; гараж, О; ГЗМ,П; прохідна, Р; мостіння , № І; огорожа, № 1-6; ємкість ГЗМ, № 7,8, вигрібна яма, № 9, підкранові колії, № 10; труба, №11.
Ринкова вартість майна, згідно довідок складає 18 867 866 (вісімнадцять мільйонів вісімсот шістдесят сім тисяч вісімсот шістдесят шість гривень, 00коп).
Гранична ціна продажу 10 720 719,60 (десять мільйонів сімсот двадцять тисяч сімсот дев`ятнадцять гривень, 60коп).
1.2. Цех № 3, що розташований за адресою: Херсонська область, Білозерський р-н, с. Іванівка, с/рада Токарівська і належить йому на правах приватної власності, відповідно до свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 15.06.2006 року серія ЯЯЯ № 650258 та має такі технічні характеристики:
Бокси, А, 195,8 кв.м.; матеріально - технічний склад, Б, 237,4 кв.м.; склад пропану, В, 83,7 кв.м; блок допоміжних цехів, Г, П, Г2, 682,0 кв.м.; цех фасування, Д, 189,5 кв.м; приміщення 2-го дробління, Е, 78,5 кв.м; приміщення 2- годробління, Е1, 107,4 кв.м; вагова, Ж, Ж1; приміщення нарядної, 3, 124,6 кв.м; 16- ти метровий комплекс, І; склад ПММ, К; склад, К1; навіс, К2; очисні споруди, Л; приміщення охорони, М; пункт технічного обстеження, Н; приміщення 1 - го дробління, О, 01; трансфертна підстанція, П; лабораторія, Р; огорожа, 1,2,3; ємності для палива, 6, 7; наземний транспортер, 8; причал, 10; відкритий майданчик складу вугілля та буд.матералів, 13.
Ринкова вартість майна, згідно довідок складає 14 350 000,00 (чотирнадцять мільйонів триста п`ятдесят тисяч грн, 00коп).
Гранична ціна продажу - 8 010 000,00 (вісім мільйонів десять тисяч гривень, 00коп).
2. Продаж рухомого майна боржника, що не використовується у господарській діяльності:
1. Екскаватор, марка/модель ЕО-5111Б, рік випуску 1987року, первісна ціна продажу 450 000,00 (чотириста п`ятдесят тисяч гривен, 00коп), гранична ціна продажу 245 000,00 (двісті сорок п`ять тисяч гривень, 00коп).
2. Екскаватор, марка/модель ЕО-5124А, рік випуску 1991 року, первісна ціна продажу 450 000,00 (чотириста п`ятдесят тисяч гривен, 00коп), гранична ціна продажу 245 000,00 (двісті сорок п`ять тисяч гривень, 00коп).
3. Бульдозер, марка/модель ДЗ-110, рік випуску 1988року, первісна ціна продажу 260 000,00 (двісті шістдесят тисяч гривен, 00коп), гранична ціна продажу 140 000,00 (сто сорок тисяч гривень, 00коп).
4.Бульдозер, марка/модель ДЗ-110, рік випуску 1988року, первісна ціна продажу 240 000,00 (двісті сорок тисяч гривен, 00коп), гранична ціна продажу 130 000,00 (сто тридцять тисяч гривень, 00коп).
5. Бульдозер, марка/модель ДЗ-110, рік випуску 1989року, первісна ціна продажу 260 000,00 (двісті шістдесят тисяч гривен, 00коп), гранична ціна продажу 140 000,00 (сто сорок тисяч гривень, 00коп).
6.Бульдозер, марка/модель ДЗ-110, рік випуску 1986р оку, первісна ціна продажу 220 000,00 (двісті двадцять тисяч гривен, 00коп), гранична ціна продажу 120 000,00 (сто двадцять тисяч гривень, 00коп).
7. Навантажувач, марка/модель 408ЇМ, рік випуску 1988року, первісна ціна продажу 90 000,00 (дев`яносто тисяч гривен, 00коп), гранична ціна продажу 45 000,00 (сорок п`ять тисяч гривень, 00коп).
8. Гусенична установка для сортування крупнозернистих матеріалів, марка/модель РБехКоКо 10/2, рік випуску 2004 рік, первісна ціна продажу 17 000 000,00 (сімнадцять мільйонів гривень, 00коп), гранична ціна продажу 9 350 000,00 (дев`ять мільйонів триста п`ятдесят тисяч гривень, 00коп).
3. Припинення усіх арештів та інших обтяжень активів боржника. З метою ведення повноцінної виробничої діяльності та здійснення передбачених планом санації заходів активи боржника мають бути вільними від будь-яких обтяжень. У зв`язку із цим є необхідним зняття таких арештів та обтяжень за ухвалою суду, в провадженні якого знаходиться справа про банкрутство. Накладення нових арештів можливе виключно за рішенням суду, що розглядає справу про банкрутство.
3. Стягнення дебіторської заборгованості.
Прострочена дебіторська заборгованість - 4 083 013,00 грн. складається:
Боржник: ТОВ Славмел в розмірі 3 873 013,00грн.
Подано до господарського суду Донецької області позов про стягнення відповідної заборгованості на користь Публічного акціонерного товариства "Таврійська будівельна компанія . Розгляд справи господарським судом Донецької області відбувається у відповідності до Господарсько процесуального кодексу України.
Боржник ТОВ Дніпропетровський завод полімерних матеріалів в розмірі 210 000 грн.- Господарським судом Херсонської області видано судовий наказ про стягнення заборгованості. Інші дебітори є незначними. Стягнення відбувається в строки та в спосіб передбачений чинним законодавством України. Прогноз надходжень коштів від стягнення дебіторської заборгованості - 4 083 013,00грн.
VI. Черговість погашення вимог кредиторів
Відповідно до п.13 ст.36 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", розрахунки з кредиторами, вимоги яких включені до реєстру, проводяться керуючим санацією починаючи з дати, зазначеної у затвердженому господарським судом плані санації, в порядку черговості, установленому цим Законом.
Таким чином, розрахунки з кредиторами, вимоги яких включені до реєстру вимог кредиторів, проводяться керуючим санацією починаючи з першого числа шостого місяця від дати затвердження цього Плану санації господарським судом в порядку черговості, установленому статтею 45 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", а саме:
1) у першу чергу задовольняються:
вимоги щодо виплати заборгованості із заробітної плати перед працюючими та звільненими працівниками банкрута, грошові компенсації за всі невикористані дні щорічної відпустки та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, інші кошти, належні працівникам у зв`язку з оплачуваною відсутністю на роботі (оплата часу простою не з вини працівника, гарантії на час виконання державних або громадських обов`язків, гарантії і компенсації при службових відрядженнях, гарантії для працівників, що направляються для підвищення кваліфікації, гарантії для донорів, гарантії для працівників, що направляються на обстеження до медичного закладу, соціальні виплати у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів підприємства тощо), а також вихідної допомоги, належної працівникам у зв`язку з припиненням трудових відносин та нарахованих на ці суми страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування, у тому числі відшкодування кредиту, отриманого на ці цілі;
вимоги кредиторів за договорами страхування;
витрати, пов`язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді та роботою ліквідаційної комісії, у тому числі:
витрати на оплату судового збору;
витрати кредиторів на проведення аудиту, якщо аудит проводився за рішенням господарського суду за рахунок їхніх коштів;
витрати заявника на публікацію оголошення про порушення справи про банкрутство, введення процедури санації, визнання боржника банкрутом;
витрати на публікацію в офіційних друкованих органах інформації про порядок продажу майна банкрута;
витрати на публікацію в засобах масової інформації про поновлення провадження у справі про банкрутство у зв`язку з визнанням мирової угоди недійсною;
вимоги щодо виплати основної грошової винагороди арбітражному керуючому;
вимоги щодо відшкодування витрат арбітражного керуючого, пов`язаних з виконанням ним повноважень розпорядника майна, керуючого санацією боржника або ліквідатора банкрута;
витрати арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), пов`язані з утриманням і збереженням майнових активів банкрута;
витрати Гарантійного фонду виконання зобов`язань за складськими документами на зерно, пов`язані з набуттям ним права регресної вимоги щодо зернового складу, - у розмірі всієї виплаченої ним суми відшкодування вартості зерна;
2) у другу чергу задовольняються:
вимоги із зобов`язань, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров`ю громадян, шляхом капіталізації у ліквідаційній процедурі відповідних платежів, у тому числі до Фонду соціального страхування України за громадян, які застраховані в цьому фонді, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, зобов`язань із сплати страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування, крім вимог, задоволених позачергово, з повернення невикористаних коштів Фонду соціального страхування України, а також вимоги громадян - довірителів (вкладників) довірчих товариств або інших суб`єктів підприємницької діяльності, які залучали майно (кошти) довірителів (вкладників);
3) у третю чергу задовольняються:
вимоги щодо сплати податків і зборів (обов`язкових платежів);
вимоги центрального органу виконавчої влади, що здійснює управління державним резервом;
4) у четверту чергу задовольняються:
Вимоги кредиторів, не забезпечені заставою, у тому числі і вимоги кредиторів, що виникли із зобов`язань у процедурі розпорядження майном боржника чи в процедурі санації боржника;
5) у п`яту чергу задовольняються:
вимоги щодо повернення внесків членів трудового колективу до статутного капіталу підприємства;
вимоги щодо виплати додаткової грошової винагороди керуючому санацією або ліквідатору у частині 5 відсотків обсягу стягнутих на користь боржника активів (повернення грошових коштів, майна, майнових прав), які на дату порушення провадження у справі про банкрутство перебували у третіх осіб;
вимоги щодо виплати додаткової грошової винагороди керуючому санацією або ліквідатору у частині 3 відсотків обсягу погашених вимог конкурсних кредиторів, які підлягають позачерговому задоволенню та віднесені до конкурсних згідно з цим Законом; 6) у шосту чергу задовольняються інші вимоги.
2. Вимоги кожної наступної черги задовольняються у міру надходження на рахунок коштів від продажу майна банкрута після повного задоволення вимог попередньої черги, крім випадків, установлених цим Законом.
Ухвалою господарського суду Херсонської області від 25.04.16р. затверджено реєстр вимог кредиторів, відповідно котрого їх загальний розмір складає 290 014 169,49
Перша черга, а саме заробітна плата в сумі 991 444,02 грн.- станом на теперішній час погашена; судовий збір, що покладений на боржника - 13 398,00 грн. погашений;
Четверта черга - 282 652 866,15 грн., а саме: ТОВ "Метизний завод "Шплінт. УА" (3-й Баглійський провулок, 1 -Ж, м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область, код ЄДРПОУ 36826164) у сумі 815923,69 грн.; Товариство з обмеженою відповідальністю "ДІАЛОГ - ПЛЮС" (вул. Барикадна, буд. 11-А, м. Дніпропетровськ, код ЄДРПОУ 21921336) у сумі 800000,00грн.; УПФУ в м. Херсоні ( вул. Комкова, 76, м. Херсон, код ЄДРПОУ 37960171) у сумі 151 695,79 грн.; US STEEL AND TUBES CORPORATION поштова адреса: вул. Барикадна, 11-А, офіс 1,2, м. Дніпропетровськ) у сумі 102718450,00 грн.;OSCEOLO HOLDINGS LTD, поштова адреса: вул. Барикадна, 11-А, офіс 1,2, м. Дніпропетровськ ) у сумі 125804790,50грн., ОСОБА_2 у сумі 50027640,95грн.; ТОВ "ОФІС НА БАРИКАДНІЙ" (вул. Барикадна, буд. 11-А, м. Дніпропетровськ, код ЄДРПОУ 34823088) у сумі 150 000,00грн.; Державного воєнізованого гірничорятувального (аварійно - рятувального ) загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій (вул. Кобилянського, 223-а, м. Кривій Ріг, код ЄДРПОУ 33873405) у сумі 131715,77грн.; ТОВ "Синтиз" ( вул. Кирпична, буд. 13, м. Синельникове, Дніпропетровська область, код ЄДРПОУ 34195668 ) у сумі 70064,15грн.; ТОВ "Науково -виробниче об`єднання" "Етна" ( вул. 40 років Рад. України, 63-А, кв. 14, м. Запоріжжя, код ЄДРПОУ 24511828 ) у сумі 386907,20грн..; ПАТ "Херсонгаз" ( вул. Поповича, 3, м. Херсон, код ЄДРПОУ 03355353) у сумі 1595679,10грн.
Шоста черга - 531 799,19грн. з них: 525 244,09 грн. штрафні санкції - ПАТ "Херсонгаз" та 6555,10грн. пеня - ДПІ у м. Херсоні ГУ ДФС Херсонської області.
Забезпечені вимоги - ОСОБА_2 , внесено окремо до реєстру як забезпечені заставою майна Боржника в сумі 5824662,13 грн. На теперішній час вимоги забезпеченого кредитора погашено.
- іпотека - відповідно до свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 26.10.2005 року серія САА № 796846, виданого на підставі рішення виконавчого комітету від 18.10.2005 року № 497, а саме „А" будівля технологічної служби, загальною площею 400,0 кв.м.; „Б" здравпункт, загальною площею 100,7 кв.м.; „Б1" дільниця КІП, загальною площею 63,6 кв.м.; „В1,В2" клуб, загальною площею 429,6 кв.м..; "Г"- туалет ; "Д6"-гараж
;"Л" гараж ; "Д" механічний цех; "Д5" будівля збуту; "Е" їдальня- адмінкорпус , загальною площею 771,7 кв.м.;"Ж" прибудова до водонапірної башти; "Ж1" навіс; "Ж2" сарай; "З" магазин, загальною площею 152,6 кв.м.;"И" вхід у підвал; "К" адміністративно - побутовий корпус, загальною площею 1864,2 кв.м.;"М" будівля охорони; "МІ" склад, "М2" склад; "МЗ" навіс, "Р2" навіс, "Н" ремстройдільниця, загальною площею 404,3 кв.м.; "О" вагова; "01"- навіс; "П2" навіс;"П,Ш" насосна станція; "С" обмоточна, загальною площею 396,9, кв.м.; "Р" склад; "Р1" склад, загальною площею 669,8 КВ.М.; "ТЗ" склад; "РЗ" склад; "СІ" електроцех; "Т" склад електроцеха; "ТІ" склад електроцеха; "42" гараж; "Т2" гараж; "У" градирня; "У1" вхід до мазутосховища; "Ф" компресорна загальною площею - 280,1 кв.м.;"Ф1" трансформаторна; "X" ГРП; "ІД" мийка; "Ч" ГТЦ; "41" цех;"ЧЗ" підсобне приміщення; "З" будівля; "Ш,Ш1" туалети;"Щ" склад ГЗМ; "Щ1" склад вапна; "ЬІ" вузол вантаження - бункер; "Е2" склад; "ЕЗ" склад; "Є" піч; "Ю" щитова; "101,Ю2" будівля для завантаження; "ЮЗ" вхід до галереї; "Ю4" бункер приймання щебня; "Я" помольне відділення; "Я1" бункер; "Я2" дробільне відділення; "ЯЗ" адмінбудівля цеху; "Я4" прибудова;"Я7" прибудова;"Я5" підстанція; "Я6" котельня; "Я8" автоклавне відділення;"Я9,Я10,ЯП" пресове відділення; "№1а" хвіртка; "Я13,Я14" цеха; "№1,3,4,6,7,9" ворота; "№2,5,8" огорожа; "№9а" квітник;"№10" підвал; "ТП" трансформаторна; "№12,27а" залізниця; "№13" підвал для КІП; "№14,15" мазутосховище; "№16" сховище; "№17,24а" підземна ємність; "№19" галерея; "№20,25" бункер; "№21,22" труби; "№23" вузкоколейна залізниця; "№1" мостіння; "№26" пірс; "№27" шламовідстойник; "№28" водозабір; "Я 12" прибудова до головного корпусу; "№24" підкрановий шлях портального крану;
- застава (договір застави основних засобів придбаних за контрактом № Е -2410071ЖК від 14.02.2008р.)
Строки відновлення платоспроможності боржника
№ з/п Найменування заходу Кінцевий строк виконання
1. Проведення продажу майна боржника Протягом 3 місяців з дня затвердження Змін до Плану санації
2. Протокол проведення аукціону Протягом п`яти календарних днів з дня отримання оператором протоколу, оператор аукціону підписує протокол та розміщує (опубліковує) в системі та повертає переможцю особливо або через представника чи надсилає засобами зв`язку на поштову адресу переможця.
Розрахунки з покупцем за придбане майно Переможець аукціону зобов`язаний на підставі протоколу про проведення аукціону сплатити запропоновану ним ціну на рахунок боржника, протягом 10 робочих днів з дня оприлюднення в електронній торговій системі інформації про результат аукціону. За умови сплати покупцем не меньш як 50 % належної до сплати суми строк оплати продовжується на 10 календарних днів.
Передача майна та реєстрація права власності після повної оплати запропонованої ціни покупцем. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для видачі свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціоні) та державної реєстрації права власності на майно або майнове право в порядку передбаченому законодавством України.
5. Укладення мирової угоди Протягом 11 місяців з дня затвердження Змін до Плану санації
6. Розрахунки з кредиторами Протягом 11 місяців з дня затвердження змін до Плану санації
7. Звіт керуючого санацією перед комітетом кредиторів та судом щоквартально протягом періоду санації боржника
ПОГАШЕННЯ ВИМОГ КРЕДИТОРІВ
З урахуванням черговості визначеної ст. 45 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом визначається такий порядок погашення вимог кредиторів.
Забезпечені кредитори
Вимоги забезпеченого кредитора ОСОБА_2 погашені за рахунок грошових коштів, отриманих від господарської діяльності Боржника. Перша черга, а саме:
- заробітна плата в сумі 991 444,02 грн.- станом на теперішній час погашена;
- судовий збір, відповідно до реєстру вимог кредиторів- 13 398,00 грн. - станом на теперішній час погашено;
- виплата основної грошової винагороди арбітражному керуючому здійснюються у відповідності до ухвали господарського суду Херсонської області від 24.12.2014р.;
- виплата керуючому санацією відбувається щомісячно в розмірі заробітної плати керівника боржника.
Кредитори, вимоги яких включені до 4 черги реєстру вимог кредиторів
1. ТОВ „Метизний завод „Шплінт" ЄДПРОУ 368261264 51909, Дніпропетровська обл.,м. Дніпродзержи нськ,3-й Баглійський провулок, 1-Ж, -815 923,69грн.-04.09.2021р.
2. ТОВ „Науково-виробниче об`єднання „ЕТНА" ЄДРПОУ 24511828, 69035, м. Запоріжжя, вул. 40років Рад.України, 63-А, кв.14, 386 907,20-буде погашено 193453,60 грн.-04.09.2021р.
3. Управління пенсійного фонду в м. Херсоні, ЄДРПОУ 37960171, 73000, м. Херсон, вул. Комкова, 76-а, 151695,79 грн.- 04.09.2021р.
4 ТОВ „Діалог Плюс", ЄДРПОУ 21921336 49044, м. Дніпро, вул. Барикадна, буд.11А, 800000,00 грн. -04.09.2021р.
5 ТОВ „ОФІС на Барикадній" ЄДРПОУ 34823088 49044, м.Дніпро, вул. Барикадна, буд.11А, 150 000,00 грн. -04.09.2021р,
6 ПАТ „Херсонгаз" ЄДРПОУ 03355353, 73036, м. Херсон, вул. Поповича,3,
1 595 679,10 грн. -04.09.2021р.
7 ТОВ „Синтиз", ЄДРПОУ 34195668, 52500, Дніпропетровська обл., м.Синельников вул.Кирпична, буд.13, 70 064,15 грн. -04.09.2021р.
8 US STEEL AND TUBES CORPORATION (поштова адреса: 51909 м. Дніпро, вул. Барикадна, 11 -А, офіс 1,2, 102718450,00 грн. .-04.09.2021р.
9 OSCEOLO HOLDINGS LTD (поштова адреса: 51909 м. Дніпро, вул. Барикадна, 11 -А, офіс 1,2) 125804790,00 грн. - 04.09.2021р.
10 ОСОБА_2 , ІПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_4 , 50027640,95 грн. -04.09.2021р.
11 Державний воєнізований гірничо рятувальний загін 50002, м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського,223-а, 131715,77 грн.-04.09.2021р.
Кредитори, вимоги яких включені до 6 черги реєстру вимог кредиторів
1. ПАТ „Херсонгаз" ЄДРПОУ 03355353, 73036, м. Херсон, вул. Поповича,3, 524244,09 грн.-04.09.2021р.
2. ДПІ у м. Херсоні ГУ ДФС Херсонської області 73008, м. Херсон, вул. І.Кулика, 143- А, 6555,10 грн. -04.09.2021р.
VII. ПРОГНОЗ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ НАСЛІДКІВ ПРОВЕДЕНОЇ САНАЦІЇ
Реалізація зазначених санаційних заходів забезпечить, в строк до 04.09.202 Ір.року повне погашення кредиторської заборгованості підприємства, та повне погашення заборгованості із заробітної плати (погашення заборгованості із заробітної плати буде проходити рівномірно протягом процедури санації); повного відновлення платоспроможності та припиненню провадження у справі про банкрутство.
VIII. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
Зміни до плану санації набирають чинності після його схвалення комітетом кредиторів, та з моменту його затвердження судом, що розглядає справу про банкрутство.
3. Копію ухвали надіслати усім учасникам справи.
Ухвала набрала законної сили 07.08.2020р. та може бути оскаржена
в порядку та строки відповідно до ст.ст.256-259 ГПК України .
Суддя Т.Г. Пінтеліна
Суд | Господарський суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 07.08.2020 |
Оприлюднено | 17.08.2020 |
Номер документу | 90985280 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні