14/2830а
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
Справа № 14/2830а
"15" серпня 2007 р.
Суддя господарського суду Черкаської області Хабазня Ю.А., розглянувши матеріали адміністративної справи за позовною заявою
позивачадержавної податкової інспекції у місті Черкаси
до відповідачавідкритого акціонерного товариства по ремонту і будівництву об'єктів агропромислового комплексу Черкаської області
третя особана стороні позивача – виконавчий комітет Черкаської міської ради
про припинення юридичної особи, що не пов'язане з банкрутством, -
УСТАНОВИВ:
В другому абзаці резолютивної частини прийнятої у цій справі постанови від 06.08.2007 допущена описка в назві відповідача, яка підлягає виправленню.
Так, замість назви “приватне підприємство „Черкаситехпобутсервіс”” необхідно було вказати назву “відкрите акціонерне товариство по ремонту і будівництву об'єктів агропромислового комплексу Черкаської області”.
Керуючись ст.169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Виправити описку в другому абзаці резолютивної частини прийнятої у цій справі постанови від 06.08.2007, замінивши слова “приватне підприємство „Черкаситехпобутсервіс”” словами “відкрите акціонерне товариство по ремонту і будівництву об'єктів агропромислового комплексу Черкаської області”.
Копію цієї ухвали направити сторонам та державному реєстратору.
Суддя Хабазня Ю.А.
Суд | Господарський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 15.08.2007 |
Оприлюднено | 05.09.2007 |
Номер документу | 909954 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Черкаської області
Хабазня Ю.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні