ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа № 320/5782/18

УХВАЛА

18 серпня 2020 року м. Київ

Шостий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: судді-доповідача Бабенка К.А., суддів: Степанюка А.Г., Чаку Є.В., розглянувши Клопотання Державного підприємства Племінний завод Плосківський про відстрочення сплати судового збору у справі за адміністративним позовом Головного управління ДФС у Київській області до Державного підприємства Племінний завод Плосківський про стягнення податкового боргу, -

В С Т А Н О В И В:

Рішенням Київського окружного адміністративного суду від 30 червня 2020 року адміністративний позов задоволено повністю.

Не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням, Відповідачем подано апеляційну скаргу, в якій він просить судове рішення суду першої інстанції скасувати, та ухвалити нове судове рішення, яким у задоволенні позовних вимог відмовити повністю.

Відповідачем до апеляційної скарги додано Клопотання про відстрочення сплати судового збору у зв`язку з відсутністю можливості сплати судового збору.

Дійсно, відповідно до частини першої ст. 133 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою зменшити розмір належних до оплати судових витрат чи звільнити від їх оплати повністю або частково, чи відстрочити або розстрочити сплату судових витрат на визначений строк.

Проте, згідно зі ст. 8 Закону України Про судовий збір від 08 липня 2011 року №3674-VI, враховуючи майновий стан сторони, суд може своєю ухвалою за її клопотанням відстрочити або розстрочити сплату судового збору на певний строк, але не довше ніж до ухвалення судового рішення у справі за таких умов: розмір судового збору перевищує 5 відсотків розміру річного доходу позивача - фізичної особи за попередній календарний рік; або позивачами є: військовослужбовці; батьки, які мають дитину віком до чотирнадцяти років або дитину з інвалідністю, якщо інший з батьків ухиляється від сплати аліментів; одинокі матері (батьки), які мають дитину віком до чотирнадцяти років або дитину з інвалідністю; члени малозабезпеченої чи багатодітної сім`ї; особа, яка діє в інтересах малолітніх чи неповнолітніх осіб та осіб, які визнані судом недієздатними чи дієздатність яких обмежена; або предметом позову є захист соціальних, трудових, сімейних, житлових прав, відшкодування шкоди здоров`ю; суд може зменшити розмір судового збору або звільнити від його сплати на підставі, зазначеній у частині першій цієї статті, у зв`язку з чим колегія суддів відмовляє Відповідачу у відстроченні плати судового збору.

Керуючись ст. 133, частиною другою ст. 321, частиною другою ст. 325 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

У Х В А Л И В:

Відмовити Державному підприємству Племінний завод Плосківський у відстроченні сплати судового збору.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Бабенко К.А.

Судді: Степанюк А.Г.

Чаку Є.В.

Дата ухвалення рішення 18.08.2020
Зареєстровано 19.08.2020
Оприлюднено 20.08.2020

Судовий реєстр по справі 320/5782/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 03.11.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 29.10.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 04.09.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 18.08.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 18.08.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 30.06.2020 Київський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 22.11.2018 Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області Цивільне
Ухвала від 05.11.2018 Київський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 14.08.2018 Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону