Ухвала
від 19.08.2020 по справі 580/1002/20
ЧЕРКАСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про передачу справи за підсудністю

19 серпня 2020 року справа № 580/1002/20

м. Черкаси

Черкаський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Гаврилюка В.О.,

секретар судового засідання - Попельнуха Ю.І.,

за участю представників:

позивача - не з`явився,

відповідача - не з`явився,

розглядаючи за правилами загального позовного провадження у підготовчому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС у Черкаській області до приватного підприємства «Поліське» про стягнення коштів з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника,

встановив:

Головне управління ДПС у Черкаській області (далі - Головне управління, позивач) подало позов, в якому просить стягнути з рахунків у банках, обслуговуючих приватне підприємство «Поліське» (далі - підприємство, відповідач) кошти на користь бюджету через Головне управління ДПС у Черкаській області податковий борг в сумі 1325677,69 грн.

Ухвалою судді Черкаського окружного адміністративного суду від 30.03.2020 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у адміністративній справі, вирішено здійснювати розгляд адміністративної справи за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання у справі.

Ухвалою Черкаського окружного адміністративного суду від 13.08.2020 продовжено трок проведення підготовчого провадження у справі № 580/1002/20 на тридцять днів.

15 травня та 13 серпня 2020 року представник позивача подав до суду клопотання про передачу справи до Волинського окружного адміністративного суду та просив дані клопотання розглянути без його участі.

Позивач, належним чином повідомлений про дату, час та місце судового засідання до зали судового засідання свого представника не направ, клопотання про розгляд справи за його відсутності в матеріалах справи відсутнє.

Під час підготовчого провадження суд дійшов висновку про необхідність передачі справи за підсудністю, виходячи з наступного.

Частиною 2 статті 25 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що позови до юридичних осіб пред`являються в суд за їхнім місцезнаходженням згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Як свідчать матеріали справи, станом на 19.08.2020 місцезнаходженням ПП «Поліське» є: 45006, Волинська область, м. Ковель, вул. Холмська, 46Б, що підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи відбулася 16.03.2020, тобто до відкриття провадження у адміністративній справі.

Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 29 Кодексу адміністративного судочинства України суд передає адміністративну справу на розгляд іншого адміністративного суду, якщо після відкриття провадження у справі суд встановить, що справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.

За таких обставин, суд дійшов висновку, що справу слід передати за підсудністю до Волинського окружного адміністративного суду.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 236, 241, 248, 256, 262, 263, 291, 296 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

ухвалив:

Адміністративну справу № 580/1002/20 за позовом Головного управління ДПС у Черкаській області до приватного підприємства «Поліське» про стягнення коштів з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника передати на розгляд до Волинського окружного адміністративного суду (43025, м. Луцьк, вул. Словацького, 3).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, однак може бути оскаржена в апеляційному порядку до Шостого апеляційного адміністративного суду через Черкаський окружний адміністративний суд у строк, встановлений статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України з урахуванням вимог пункту 3 розділу VI Прикінцеві положення Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала складена в повному обсязі та підписана 19.08.2020.

Суддя В.О. Гаврилюк

СудЧеркаський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення19.08.2020
Оприлюднено25.08.2020
Номер документу91074630
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —580/1002/20

Рішення від 20.10.2020

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Ксензюк Андрій Ярославович

Рішення від 20.10.2020

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Ксензюк Андрій Ярославович

Ухвала від 23.09.2020

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Ксензюк Андрій Ярославович

Ухвала від 14.09.2020

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Ксензюк Андрій Ярославович

Ухвала від 19.08.2020

Адміністративне

Черкаський окружний адміністративний суд

В.О. Гаврилюк

Ухвала від 13.08.2020

Адміністративне

Черкаський окружний адміністративний суд

В.О. Гаврилюк

Ухвала від 31.07.2020

Адміністративне

Черкаський окружний адміністративний суд

В.О. Гаврилюк

Ухвала від 30.03.2020

Адміністративне

Черкаський окружний адміністративний суд

В.О. Гаврилюк

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні