Єдиний унікальний номер: 225/4553/20
Номер провадження: 2-а/225/25/2020
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(про відкриття провадження у справі)
21 серпня 2020 року м. Торецьк
Суддя Дзержинського міського суду Донецької області Довженко О.В., перевіривши на відповідність вимогам ст.ст. 160, 161, 172 КАС України адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Адміністративної комісії при виконкомі Щербинівської селищної ради (місцезнаходження: Донецька область, м.Торецьк, смт. Щербинівка, вул. Центральна, 4) про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовною заявою про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.
Позовна заява підсудна Дзержинському міському суду Донецької області, як адміністративному суду, подана з дотриманням вимог ст.ст. 160 , 161 , 169-170 КАС України, підстави для повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
Позовну заяву належить розглядати за правилами адміністративного судочинства з дотриманням особливостей, визначених у ст. 286 КАС України.
Окрім того, в прохальній частині позову ОСОБА_2 звертаєтьсядо суду з клопотанням про витребування у Адміністративної комісії при виконкомі Щербинівської селищної ради адміністративний матеріал відносно ОСОБА_2 за ч. 2 ст. 156 КУпАП .
Відповідно до ч. 4 ст. 9 КАС України, суд вживає визначені законом заходи, необхідні для з`ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи.
Згідно з ч. 3 ст. 80 КАС України, про витребування доказів за власною ініціативою або за клопотанням учасника справи, або про відмову у витребуванні доказів суд постановляє ухвалу.
В свою чергу, за приписами ч.ч. 1 та 2 ст. 94 КАС України, письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору. Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не визначено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього
Отже, зважаючи на те, що запитувані матеріали мають значення для з`ясування обставин адміністративної справи та, як наслідок, для повного, всебічного та об`єктивного вирішення спору, суд вважає за необхідне витребувати у відповідача наступні докази: адміністративний матеріал відносно ОСОБА_2 , складений за ч. 2 ст. 156 КУпАП .
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 9, ч.ч. 1, 2 ст. 94, 160-172, 268, 269, 286 КАС України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Відкрити провадження в адміністративній справі №225/4553/20 за адміністративним позовом ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ) до Адміністративної комісії при виконкомі Щербинівської селищної ради (місцезнаходження: Донецька область, м.Торецьк, смт. Щербинівка, вул. Центральна, 4) про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.
Розгляд справи призначити до розгляду на 13 год. 00 хв. 07.09.2020 року в приміщенні Дзержинського міського суду Донецької області, за адресою: м.Торецьк Донецької області, вул.Дружби,4.
Витребувати у Адміністративної комісії при виконкомі Щербинівської селищної ради адміністративний матеріал відносно ОСОБА_2 за ч. 2 ст. 156 КУпАП.
Відповідно до ч. 1 ст. 268 КАС України, негайно повідомити відповідача та інших учасників справи шляхом направлення тексту повістки на офіційну електронну адресу, а за її відсутності - кур`єром або за відомими суду номером телефону, факсу, електронною поштою чи іншим технічним засобом зв`язку.
Відповідно до ч. 2 ст. 269 КАС України, копії позовної заяви та доданих до неї документів направити відповідачу й іншим учасникам справи на офіційну електронну адресу, а за її відсутності - електронною поштою, якщо така відома суду, або надати для ознайомлення в судовому засіданні.
Роз`яснити відповідачеві по справі про його право у п`ятиденний строк з дня одержання копії ухвали та копій документів подати відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 162 КАС України і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову; позивачу, іншим відповідачам, третім особам - копію відзиву та доданих до нього документів. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Попередити відповідача, що неподання суб`єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову (ч. 4 ст. 159 КАС України).
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України http://dgm.dn.court.gov.ua E-mail: inbox@dgm.dn.court.gov.ua .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.В. Довженко
Суд | Дзержинський міський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 21.08.2020 |
Оприлюднено | 25.08.2020 |
Номер документу | 91101482 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дзержинський міський суд Донецької області
Довженко О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні