Господарський суд одеської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
про прийняття до розгляду
заяви кредитора
"26" серпня 2020 р. Справа № 916/1783/20
За заявою кредитора: товариства з обмеженою відповідальністю „Пар Веянс»
до боржника товариства з обмеженою відповідальністю „Транком Сервіс» (65026, м. Одеса, пл. Грецька, 1, код ЄДРПОУ 42545362)
про визнання банкрутом
Суддя Лепеха Г.А.
Встановив:
Ухвалою господарського суду Одеської області від 07.07.2020р. відкрито провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Транком Сервіс» , введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, введено процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Колмикову Т. О.
Після публікації оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Транком Сервіс» від 07.07.2020р. № 64974 з заявою про визнання кредитором до боржника звернулось Головне управління ДПС в Одеській області з вимогами в сумі 7 506 274,22 грн.
Відповідно до ч. 3 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства Господарський суд зобов`язаний прийняти заяву кредитора, подану з дотриманням вимог цього Кодексу та Господарського процесуального кодексу України, про що постановляється ухвала, в якій зазначається дата попереднього засідання суду.
Суд приймає заяву та призначає до розгляду у попередньому засіданні.
Керуючись ст. ст. 45, 46 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву Головного управління ДПС в Одеській області про визнання вимог до боржника в сумі 7 506 274, 22грн. та призначити до розгляду в засіданні суду, призначеному на 08.09.2020р. об 11:15.
Повний текст ухвали складено та підписано 26 серпня 2020 р.
Ухвала набирає законної сили в порядку ч.4 ст. 9 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 235 ГПК України та оскарженню не підлягає.
Суддя Г.А. Лепеха
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 26.08.2020 |
Оприлюднено | 27.08.2020 |
Номер документу | 91142286 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Лепеха Г.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні