Ухвала
від 26.08.2020 по справі 260/833/20
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про відкладення розгляду справи

26 серпня 2020 рокум. Ужгород№ 260/833/20

Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Ващиліна Р.О.

при секретарі судового засідання Неміш Т.В.

сторони у судове засідання не з`явилися,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області до Забрідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача, Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області про застосування заходів реагування, -

В С Т А Н О В И В:

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області звернулося до Закарпатського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Забрідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, в якому просить зобов`язати Забрідську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області застосувати заходи реагування у вигляді повного зупинення роботи шляхом опечатування входу та відключення від джерел енергоживлення Забрідську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, розташовану за адресою: 90428, Закарпатська область, Хустський район, с. Забрідь, вул. Грушевського, буд. 174 до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

26 серпня 2020 року до Закарпатського окружного адміністративного суду надійшло клопотання представника відповідача про відкладення розгляду справи, аргументоване неможливістю з`явитися в судове засідання у зв`язку із тимчасовою непрацездатністю.

В судове засідання 26 серпня 2020 року сторони не з`явилися.

Позивач та третя особа про причини неявки в судове засідання не повідомили, хоча були належним чином проінформовані про дату, час та місце судового розгляду.

У разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється (ч. 4 ст. 229 КАС України).

З огляду на викладене, з метою забезпечення правильного та всебічного розгляду справи суд вважає за доцільне розгляд справи відкласти.

Керуючись ст. ст. 205, 223, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

У Х В А Л И В:

1. Клопотання представника відповідача про відкладення розгляду справи задовольнити.

2. Розгляд справи за позовом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області до Забрідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача, Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області про застосування заходів реагування - відкласти на 23 вересня 2020 року на 12:00 год. (засідання відбудеться за адресою: 88017, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Загорська, буд. 30).

Ухвала набирає законної сили в порядку, встановленому ст. 256 КАС України. Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Р.О. Ващилін

СудЗакарпатський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення26.08.2020
Оприлюднено28.08.2020
Номер документу91150050
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —260/833/20

Постанова від 03.03.2021

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Матковська Зоряна Мирославівна

Ухвала від 26.01.2021

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Матковська Зоряна Мирославівна

Ухвала від 26.01.2021

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Матковська Зоряна Мирославівна

Рішення від 16.11.2020

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Ващилін Р.О.

Ухвала від 23.09.2020

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Ващилін Р.О.

Ухвала від 26.08.2020

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Ващилін Р.О.

Ухвала від 05.08.2020

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Ващилін Р.О.

Ухвала від 07.05.2020

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Ващилін Р.О.

Ухвала від 06.04.2020

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Ващилін Р.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні