Справа № 629/3105/20
Провадження № 2-с/629/61/20
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 серпня 2020 року суддя Лозівський міськрайонний суд Харківської області Смірнова Н.А., розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу від 03 серпня 2020 року, виданого за заявою Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку 33 Богатиря про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з утримання будинків та прибудинкової території, управління багатоквартирним будинком,-
в с т а н о в и в:
03 серпня 2020 року Лозівським міськрайонним судом Харківської області був виданий судовий наказ за заявою Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку 33 Богатиря про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з утримання будинків та прибудинкової території, управління багатоквартирним будинком.
Заявник ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про скасування вищезазначеного судового наказу, посилаючись на те, що нею 17 листопада 2018 року було придбано квартири за адресою: АДРЕСА_1 , а заборгованість нараховано з 2017 року.
Суддя, дослідивши матеріали заяви про скасування судового наказу, дійшов наступного висновку.
Згідно з ч.3 ст. 170 ЦПК України заява про скасування судового наказу має містити: 1) найменування суду, до якого подається заява; 2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника для фізичних осіб - громадян України; 3) ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) представника боржника, якщо заява подається представником, його місце проживання або місцезнаходження; 4) наказ, що оспорюється; 5) зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача.
Разом з тим, в найменуванні та резолютивній частині заяви заявник зазначає про скасування судового наказу від 04 серпня 2020 року. З матеріалів справи вбачається, що спорюваний судовий наказ виданий 03 серпня 2020 року, а не 04 серпня 2020 року, як зазначає заявник.
В порушення вимог ч.3 ст.170 ЦПК заявником не додано наказ, що оспорюється, не зазначено про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача.
Крім того, до заяви про скасування судового наказу не додано належних доказів на підтвердження викладених у заяві обставин та на які посилається заявник у своїй заяві, а саме договір купівлі-продажу квартири.
Відповідно до п. 1 ч. 5 ст. 170 ЦПК України , до заяви про скасування судового наказу додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 4 Закону України Про судовий збір , судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Згідно до ч. 2 ст. 4 Закону України Про судовий збір , ставки судового збору встановлюються у таких розмірах: заяви про скасування судового наказу - 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто 105,10 грн.
З наданої заявником заяви про скасування судового наказу вбачається відсутність документу, що підтверджує сплату судового збору.
Відповідно до ч. 6 ст. 170 ЦПК України , у разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення без розгляду не пізніше двох днів з дня її надходження до суду.
На підставі викладеного, суд приходить до висновку, що заяву про скасування судового наказу необхідно повернути заявнику.
Керуючись ст.ст. 170 , 258 , 259 , 260 ЦПК України , суддя, -
у х в а л и в:
Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу від 03 серпня 2020 року, виданого за заявою Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку 33 Богатиря про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з утримання будинків та прибудинкової території, управління багатоквартирним будинком, повернути заявнику без розгляду.
Роз`яснити заявнику, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку безпосередньо до Харківського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги в п`ятнадцятиденний строк з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Н.А.Смірнова
Суд | Лозівський міськрайонний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 27.08.2020 |
Оприлюднено | 28.08.2020 |
Номер документу | 91182333 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Лозівський міськрайонний суд Харківської області
Смірнова Н. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні