А11/234-07
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
01032, м.Київ - 32, вул. Комінтерну, 16.тел. 230-31-77
І м е н е м України
ПОСТАНОВА
"15" серпня 2007 р. Справа № А11/234-07
За позовом Управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі
до Сквирської автомобільної школи ТСО України
про стягнення 3 621 грн. 68 коп.
Суддя –Мальована Л.Я.
позивач – Задерій І.В. –дов. № 1219/01
Представники: від 14.08.2007 р.
відповідач –не з'явився
Обставини справи:
Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом про стягнення з відповідача 3 621 грн. 68 коп. заборгованості по страхових внесках на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
Представник відповідача в судове засідання не з'явився, про що був належним чином повідомлений судом.
Відповідно до вимог ст. 128 КАС України, неприбуття в судове засідання без поважних причин представника сторони або третьої особи, які прибули в судове засідання, або неповідомлення ним про причини неприбуття, не є перешкодою для розгляду справи.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, суд встановив:
Як вбачається з матеріалів справи за відповідачем рахується заборгованість до Управління ПФУ у Сквирському районі в сумі 3 621 грн. 68 коп. за квітень 2007 р., що підтверджується доданим до матеріалів справи розрахунком суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
Судом встановлено, що згідно з п. 17 ст. 14 Закону України „Про систему оподаткування” збір на обов'язкове державне пенсійне страхування належить до загальнодержавних податків і зборів.
Об'єкт оподаткування, коло платників збору, ставки і порядок справляння збору на обов'язкове державне пенсійне страхування врегульовані Законом України „Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування”.
Відповідно до п. 1 ст. 1 Закону України „Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування” відповідач як суб'єкт підприємницької діяльності являється платником збору на обов'язкове державне пенсійне страхування.
Згідно з ч. 2 ст. 106 Закону України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” суми страхових внесків своєчасно не нараховані та (або) не сплачені страхувальниками у строки, визначені статтею 20 вказаного Закону, в тому числі обчислені територіальними органами Пенсійного фонду вважаються простроченою заборгованістю зі сплати страхових внесків (недоїмки) і стягуються з нарахуванням пені та застосуванням фінансових санкцій.
Відповідно до п. 5.1 Інструкції про порядок обчислення і сплати підприємствами, установами, організаціями та громадянами збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, інших платежів, а також обліку їх надходження до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України № 16-6 від 19.10.2001 року та зареєстрованої Міністерством юстиції України 29.11.2001 року за № 998/6189, платники зобов'язані сплачувати до Пенсійного фонду України відповідну суму коштів у порядку та строки визначені чинним законодавством.
За таких обставин позовні вимоги підлягають задоволенню.
Відповідно до ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України, у справах, в яких позивачем є суб'єкт владних повноважень, а відповідачем –фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.
Керуючись ст. ст. 17, 94, 160, 162, 163, п. 6 Прикінцевих та Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
П О С Т А Н О В И В :
Позов задовольнити повністю.
Стягнути з Сквирської автомобільної школи ТСО України, Київська обл., м. Сквира, вул. Р. Люксембург, 74, код ЄДРПОУ 02722861 на користь Управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі, Київська обл., м. Сквира, вул. Богачевського, 18, код ЄДРПОУ 22200739 –3 621 грн. 68 коп. заборгованості по страхових внесках на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
Постанова суду може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через господарський суд Київської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження постанови суду протягом десяти днів з дня складення у повному обсязі та наступної подачі апеляційної скарги на постанову суду протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на постанову суду може бути подана без подання заяви про апеляційне оскарження постанови суду, якщо скарга подається протягом десяти днів з дня складення постанови у повному обсязі.
Постанова суду набирає законної сили після закінчення 10-денного строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у 20-ти денний строк після подання заяви, постанова суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги у встановлений строк постанова суду набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду скарги і залишення її без задоволення, а постанови суду - без змін.
Суддя
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 15.08.2007 |
Оприлюднено | 05.09.2007 |
Номер документу | 912001 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Київської області
Мальована Л.Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні