Справа № 353/751/20
Провадження № 2/353/321/20
У Х В А Л А
01 вересня 2020 рокум.Тлумач
Суддя Тлумацького районного суду Івано-Франківської області Мотрук Л.І., ознайомившись з матеріалами справи за позовом ОСОБА_1 (місце проживання АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 (місце проживання АДРЕСА_2 ), Олешівської сільської ради Тлумацького району Івано-Франківської області (місце знаходження с. Олешів, вул. Центральна, 26а, Тлумацький район, Івано-Франківська область)про визнання права власності на земельну ділянку у порядку спадкування, -
в с т а н о в и в :
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідачів про визнання права власності на земельну ділянку у порядку спадкування. Підствою звернення позивача до суду з позовом є відсутність правовстановлюючого документа на спадкове майно, що унеможливлює оформлення спадщини в нотаріальному порядку.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.175-177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб`єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції Тлумацького районного суду Івано-Франківської області.
Окрім цього, позивач просила суд витребувати у Тлумацької державної нотаріальної контори Івано-Франківської області копію спадкової справи №145/2010.
З огляду на відсутність підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження приходжу до висновку про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі.
Відповідно до ч. 4 ст. 274 ЦПК України дана справа не може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження.
А тому, справа буде розглядатися за правилами загального позовного провадження, у рамках якого слід провести підготовче засідання з повідомленням учасників справи.
Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї.
Дослідивши клопотання позивача про витребування доказів, вважаю, що його слід задовольнити та витребувати у Тлумацької державної нотаріальної контори Івано-Франківської області копію спадкової справи № 145/2010, у разі її відкриття та витяг про реєстрацію в спадковому реєстрі спадкової справи, зокрема щодо майна ОСОБА_3 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 , останнє місце проживання якого було с. Антонівка Тлумацького району Івано-Франківської області.
Керуючись ст.84, 187, 189-191, 260 ЦПК України,
П О С Т А Н О В И В :
Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 (місце проживання АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 (місце проживання АДРЕСА_2 ), Олешівської сільської ради Тлумацького району Івано-Франківської області (місце знаходження с. Олешів, вул. Центральна, 26а, Тлумацький район, Івано-Франківська область)про визнання права власності на земельну ділянку у порядку спадкування.
Розгляд справи проводити в порядку загального позовного провадження.
Підготовче судове засідання по справі призначити у відкритому судовому засіданні в приміщенні Тлумацького районного суду Івано-Франківської області на 10 год. 00 хв. 15 вересня 2020 року.
Витребувати у Тлумацької державної нотаріальної контори Івано-Франківської області копію спадкової справи № 145/2010, у разі її відкриття, та витяг про реєстрацію в спадковому реєстрі спадкової справи, зокрема щодо майна ОСОБА_3 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 , останнє місце проживання якого було с. Антонівка Тлумацького району Івано-Франківської області. Тлумацькій державній нотаріальній конторі Івано-Франківської області до 14 версеня 2020 року надіслати на адресу Тлумацького районного суду Івано-Франківської області належним чином посвідчену копію спадкової справи, у разі її відкриття, та витяг про реєстрацію в спадковому реєстрі спадкової справи.
Встановити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України)
Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.
Копію ухвали, позовної заяви та доданих до неї документів надіслати відповідачам, а копію ухвали позивачу, Тлумацькій державній нотаріальній конторі Івано-Франківської області.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою:
http://tl.if.court.gov.ua/sud0916/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
СуддяЛ. І. Мотрук
Суд | Тлумацький районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 01.09.2020 |
Оприлюднено | 03.09.2020 |
Номер документу | 91245331 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Тлумацький районний суд Івано-Франківської області
Мотрук Л. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні