СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
"01" вересня 2020 р. Справа № 480/5062/20
Сумський окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді Шевченко І.Г. розглянувши у приміщенні суду в м. Суми заяву представника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області про залишення без розгляду позову Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Шлях" про тимчасове припинення виробництва,-
В С Т А Н О В И В:
До суду звернулося Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області з позовною заявою до товариства з обмеженою відповідальністю "Шлях", в якому просило тимчасово припинити виробництво та/або обіг харчових продуктів ТОВ Шлях (юридична адреса: 41856, Сумська обл., Білопільський район, смт. Ульянівка, вул.Зарічна, 2, код ЄДРПОУ 32603527) до повного усунення порушень, зазначених в приписі від 23.07.2020 року №30.
Ухвалою від 11.08.2020 позовну заяву було залишено без руху з наданням строку позивачу для усунення недоліків позовної заяви.
Ухвалою від 28.08.2020 позовну заяву було повернуто позивачу оскільки недоліки позовної заяви не були усунуті.
31.08.2020 до суду надійшла заява представника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області про залишення без розгляду даного позову, яка мотивована тим, що відповідачем усунуто порушення, зазначені в приписі від 23.07.2020 року №30.
Перевіривши матеріали справи та доводи поданої заяви представника позивача, суд повертає її без розгляду з наступних підстав.
Відповідно до ч.ч.1,2 ст.166 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) при розгляді справи судом учасники справи викладають свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення, міркування тощо щодо процесуальних питань у заявах та клопотаннях, а також запереченнях проти заяв і клопотань (ч.1); заяви, клопотання і заперечення подаються в письмовій або усній формі. У випадках, визначених цим Кодексом, заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі (ч.2).
Загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення визначає стаття 167 КАС України.
Так, згідно з ч.1 ст.167 КАС України будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити: 1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України; 2) найменування суду, до якого вона подається; 3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі; 4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника; 5) підстави заяви (клопотання, заперечення); 6) перелік документів та інших доказів (за наявності), що додаються до заяви (клопотання, заперечення); 7) інші відомості, які вимагаються цим Кодексом.
Як вбачається зі змісту поданої заяви, представник позивача просить залишити без розгляду позовну заяву, яка вже повернута йому ухвалою суду від 28.08.2020.
З урахуванням зазначеного вимоги представника позивача, викладені у заяві про залишення позову без розгляду є необґрунтованими.
Відповідно до ч. 2 ст. 167 Кодексу адміністративного судочинства України якщо заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої цієї статті і ці недоліки не дають можливості її розглянути, або якщо вона є очевидно безпідставною та необґрунтованою, суд повертає таку заяву (клопотання, заперечення) заявнику без розгляду.
Таким чином, суд повертає без розгляду заяву представника позивача про залишення позову без розгляду як таку, що є очевидно безпідставною та необґрунтованою.
Керуючись ст.ст. 166, 167, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В:
Заяву представника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області про залишення без розгляду позову Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Шлях" про тимчасове припинення виробництва повернути заявнику без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена в апеляційному порядку до Другого апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Суддя І.Г. Шевченко
Суд | Сумський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 01.09.2020 |
Оприлюднено | 03.09.2020 |
Номер документу | 91248183 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Сумський окружний адміністративний суд
І.Г. Шевченко
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні