ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
31.08.2020 Справа№ 914/2163/20
Суддя господарського суду Львівської області Мазовіта А.Б., розглянувши матеріали
за позовом:Товариства з обмеженою відповідальністю Хмелі-Сунелі , м.Львів; до відповідача:Фізичної особи-підприємця Конахович Катерини Сергіївни, м.Львів; про:припинення порушення прав інтелектуальної власності.
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю Хмелі-Сунелі , м.Львів звернулося до Господарського суду Львівської області із позовом до Фізичної особи-підприємця Конахович Катерини Сергіївни, м.Львів про припинення порушення прав інтелектуальної власності.
Відповідно до підпункту 16 п.1 розділу ХІ Господарського процесуального кодексу України до початку роботи Вищого суду з питань інтелектуальної власності справи щодо прав інтелектуальної власності розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу, судами відповідно до правил юрисдикції (підвідомчості, підсудності), які діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Згідно з ч.4 ст.16 Господарського процесуального кодексу України (в редакції, що діяла до 15.12.2017р.), справи у спорах про порушення майнових прав інтелектуальної власності розглядаються господарським судом за місцем вчинення порушення.
Як зазначено позивачем у позовній заяві, згідно умов укладеного між останніми договору про надання дозволу на використання об`єктів права інтелектуальної власності №15/1 від 19.05.2017 позивач надав відповідачу строковий дозвіл на використання об`єктів права інтелектуальної власності для відкриття та діяльності ресторанів ТМ Хінкальня грузинський ресторан за адресою м.Ужгород, вул.Фединця, 12а.
Як стверджує позивач, в результаті перевірки ресторану, проведеної позивачем 07.07.2020, було виявлено суттєві порушення договору про надання дозволу на використання об`єктів права інтелектуальної власності №15/1 від 19.05.2017. Листом від 09.07.2020, який був отриманий відповідачем 13.07.2020, позивач повідомив відповідача про розірвання договору.
Однак, як стверджує позивач, відповідач і надалі продовжує використовувати у своїй діяльності знак для товарів і послуг Хінкальня грузинський ресторан та промислові зразки, не припинив діяльність ресторану за адресою м.Ужгород, вул.Фединця, 12а, не зняв вивіски, що підтверджується доказами, долученими до позовної заяви.
За таких обставин ймовірне порушення прав інтелектуальної власності позивача могло мати місце на території Закарпатської області.
Згідно ст.31 ГПК України, суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо, зокрема, справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.
З огляду на вищенаведене, відповідно до п. 1 ст. 31 ГПК України матеріали справи слід надіслати за підсудністю в Господарський суд Закарпатської області (88000, м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а).
Враховуючи вищевикладене та керуючись п.1 ст. 31 ГПК України, суд
У Х В А Л И В :
1. Матеріали справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Хмелі-Сунелі до фізичної особи-підприємця Конахович Катерини Сергіївни про припинення порушення прав інтелектуальної власності надіслати в Господарський суд Закарпатської області (88000, м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а) за підсудністю.
Ухвала набирає законної сили в порядку та строк, передбачені ст. 235 ГПК України
Ухвалу може бути оскаржено до Західного апеляційного господарського суду в порядку та строки, передбачені ст.ст.255-257 ГПК України.
Ухвалу підписано 31.08.2020.
Суддя А.Б. Мазовіта
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 31.08.2020 |
Оприлюднено | 04.09.2020 |
Номер документу | 91290086 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Мазовіта А.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні