номер провадження справи 12/113/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31.08.2020 Справа № 908/1611/20
м.Запоріжжя Запорізької області
Господарський суд Запорізької області у складі Смірнова О.Г.,
розглянувши матеріали справи № 908/1611/20
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "ДЕМІКС" (юридична адреса: 02140, м. Київ, проспект Миколи Бажана, буд. 30, кімната 3, адреса для листування: 49044, м. Дніпро, вул. В. Моссаковського (колишня Клари Цеткін), буд. 1А, поверх 2)
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Ін-Тайм" (69063, м. Запоріжжя, проспект Соборний, буд. 17)
про стягнення 113 636,00 грн.
Без виклику представників сторін
СУТЬ СПОРУ
Товариство з обмеженою відповідальністю "ДЕМІКС" звернулось до Господарського суду Запорізької області з позовною заявою за вих. №2206/20 від 22.06.2020 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Ін-Тайм" про стягнення вартості верстату токарно-гвинторізного FDB Maschinen Turner 320х1000 WM - DPA в сумі 113636,00 грн.
Разом із позовною заявою від позивача надійшло клопотання, за змістом якого останній просить суд розглянути справу у порядку спрощеного позовного провадження з метою швидкого врегулювання спору.
Відповідно до витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 25.06.2020 вищевказану позовну заяву передано для розгляду судді Смірнову О.Г.
Ухвалою суду від 30.06.2020 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі № 908/1611/20, присвоєно справі номер провадження 12/113/20, клопотання позивача про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження задоволено, визначено здійснення розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання. Вказаною ухвалою запропоновано відповідачу не пізніше п`яти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі подати заяву із запереченнями щодо розгляду в порядку спрощеного позовного провадження, проте не пізніше п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі подати відзив на позов із урахуванням вимог ст. 165 ГПК України.
Відповідно до ч. 5, 7 ст. 252 ГПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої із сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін. Клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач має подати в строк для подання відзиву, а позивач - разом з позовом або не пізніше п`яти днів з дня отримання відзиву.
Заперечень щодо розгляду даної справи в порядку спрощеного позовного провадження та клопотань про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням (викликом) від сторін до суду не надходило.
Згідно із ч. 2, 3 ст. 252 ГПК України розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається з відкриття першого судового засідання або через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі, якщо судове засідання не проводиться. Якщо для розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження відповідно до цього Кодексу судове засідання не проводиться, процесуальні дії, строк вчинення яких відповідно до цього Кодексу обмежений першим судовим засіданням у справі, можуть вчинятися протягом тридцяти днів з дня відкриття провадження у справі. Підготовче засідання при розгляді справи у порядку спрощеного провадження не проводиться.
На адресу суду від відповідача надійшло повідомлення пошти з позначкою "за закінченням терміну зберігання".
Так, місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи - підприємця визначається на підставі відомостей, внесених до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (стаття 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" № 755-IV від 15.05.2003).
Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань № 1006828239 станом на 26.06.2020 місцезнаходження відповідача відповідає адресі, на яку направлялась ухвала від 30.06.2020 господарським судом у даній справі, а саме: 69063, м. Запоріжжя, проспект Соборний, буд. 17.
Відповідно до ч. 5 ст. 176 ГПК України ухвала про відкриття провадження у справі надсилається учасникам справи, а також іншим особам, якщо від них витребовуються докази, в порядку, встановленому статтею 242 цього Кодексу, та з додержанням вимог частини четвертої статті 120 цього Кодексу.
Згідно із ч. 1. ст. 242 ГПК України копії повного судового рішення вручаються учасникам справи, які були присутні у судовому засіданні, негайно після проголошення такого рішення.
Частиною 6 (пунктами 4, 5) ст. 242 ГПК України визначено, що днем вручення судового рішення є, зокрема:
- день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, повідомленою цією особою суду;
- день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження , місця проживання чи перебування особи, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси .
Таким чином, відповідача було належним чином повідомлено про розгляд справи № 908/1611/20, а судом створені всі необхідні умови для вирішення спору на принципах змагальності, рівності учасників процесу перед законом відповідно до ст. ст. 7, 8, 13 ГПК України.
Відповідач правом на подання відзиву на позовну заяву у строк, встановлений судом не скористався.
Відповідно до ч. 9 ст. 165 ГПК України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Враховуючи приписи ч. 4 ст. 240 ГПК України, у зв`язку з розглядом справи без повідомлення (виклику) учасників справи, рішення прийнято без його проголошення - 31.08.2020.
Розглянувши та дослідивши матеріали справи, суд встановив.
Позов мотивовано тим, що 28.03.2019 між Товариством з обмеженою відповідальністю "ДЕМІКС", далі Замовник (Відправник або Одержувач), та Товариством з обмеженою відповідальністю "Ін-Тайм", далі Перевізник, був укладений договір про надання послуг з організації перевезення відправлення № ДНП-478, далі Договір, відповідно до відповідно до п. 2.1. - 2.3. якого Замовник надає для перевезення відправлення, а Перевізник організовує та забезпечує їх транспортування та видачу Одержувачу на умовах, передбачених цим договором, Регламентом та Правилами перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні, наказ Мінтрансу № 363 від 14.10.1997 (надалі - Правилами перевезень). Шляхом підписання цього Договору Замовник підтверджує, що він ознайомлений та погоджується з Регламентом, розміщеним на офіційному сайті, і зобов`язується його виконувати. Перевізник має право змінювати Регламент шляхом розміщення зміненого Регламенту на сайті Перевізника.
До вказаного Договору між сторонами був підписаний протокол погодження розбіжностей від 28.03.2019, в якому останні узгодили редакцію пункту 6.12.
Разом з тим сторонами у справі була укладена додаткова угода № 1 від 01.04.2019 до Договору.
Згідно із п. 3.1. Договору прийом відправлення до перевезення від Замовника оформляється разовим договором у вигляді Декларації, в якій наводяться відомості про тип та кількість відправлень, пункт призначення, строк доставки, відомості про Відправника та Одержувача відправлення, платника послуг Перевізника. Декларація оформлюється Перевізником за місцем відправки відправлення. Замовник зобов`язаний перевірити вірність вказаних у Декларації даних та завірити її своїм підписом.
Умовами п. 3.6., 3.7. Договору визначено, що відправлення приймається до перевезення з оголошеною цінністю, при цьому Перевізник має право затребувати документи, що підтверджують його кількість та вартість. Прийом та видача відправлень проводиться на відділеннях Перевізника, Поштоматах або за місцезнаходженням Відправника та (або) Одержувача. Послуга забору відправлення виконується в термін до двох робочих днів з моменту прийняття замовлення на прийом відправлення, а послуга доставки відправлення в термін двох робочих днів з моменту отримання відправлення на відділенні Перевізника в місті призначення.
Згідно із п. 3.11. Договору Одержувач при отриманні відправлення повинен у присутності Перевізника перевірити цілісність пакування та кількість. У разі порушення цілісності пакування або пошкодження відправлення представниками Перевізника та Одержувача складається Акт, у якому відображається стан пакування та відправлення, кількість пошкодженого відправлення. Претензії щодо стану відправлення приймаються Перевізником за наявності цього Акту, документів підтверджуючих вартість відправлення, а також у разі необхідності висновку незалежної експертної оцінки пошкодженого відправлення.
Підпунктами 5.1.2., 5.1.3. п. 5.1. Договору передбачені обов`язки Перевізника, а саме:
- забезпечити своєчасну відправку відправлення до пункту призначення;
- забезпечити збереження відправлення до моменту видачі його Одержувачу.
Відповідно до п. 4.7. Договору Замовник має право за додаткову сплату замовити додаткові послуги, розміщені в Регламенті Перевізника.
Умовами п. п. 6.4., 6.5. Договору визначено, що Перевізник несе матеріальну відповідальність за збереження відправлення від повної або часткової втрати, ушкодження чи псування відправлення у розмірі фактичної шкоди, окрім випадків, передбачених законодавством. Розмір фактичної шкоди встановлюється виходячи із оголошеної Відправником цінності відправлення, але не може перевищувати його фактичної вартості. Мінімальний розмір цінності відправлення оголошений (задекларований) Відправником не може бути меншим за 200,00 (двісті) гривень. Ніякі інші виплати, в тому числі компенсації моральних збитків та неодержаного прибутку, Перевізником не виконуються. Перевізник не несе відповідальність за повну або часткову втрату, ушкодження чи псування відправлення, прострочення доставки відправлення, якщо це трапилось не з вини Перевізника, або внаслідок дії форс-мажорних обставин.
Згідно із п. п. 8.1., 8.2. Договору цей договір вважається укладеним після підписання обома сторонами та діє протягом року з моменту укладення. Якщо жодна із сторін по договору за місяць до закінчення дії договору письмово не підтвердить його закінчення, договір вважається автоматично пролонгованим на кожний наступний рік на тих же умовах.
Позивач в позові вказує, що на виконання умов Договору Відправник (ТОВ ДЕМІКС ) оформив заявку на перевезення вантажу, на підставі чого була оформлена декларація про прийняття вантажу № 0468007462 від 19.12.2019, однак під час перевезення верстату токарно-гвинторізного FDB Maschinen Turner 320х1000 WM - DPA за декларацією № 0468007462 відправлення було пошкоджено, про що отримувачем ОСОБА_1 було складено претензію та акт приймання-передачі. Зазначає, що за фактом пошкоджень Сервісний центр ТОВ Демікс здійснив огляд та оцінку пошкоджень відправлення, про що складено висновок від 10.01.2020. Вказує, що сервісний центр дійшов висновку, що вказаний верстат ремонту не підлягає, загальна сума пошкоджень складала повну вартість верстату, а саме: 113636,00 грн. Позивач зазначає, що в порушення договірних відносин та домовленостей відповідач так більше і не надав жодних послуг позивачу, роботу щодо позивача припинив, на заявки щодо відправлення вантажів не відповідав. Також вказує, що на неодноразові намагання позивача вирішити цю ситуацію мирним шляхом відповідач уникав взятих на себе Договором зобов`язань, на електронні листи не відповідав, дзвінки ігнорував, на претензію не відповів, веб-сайт не працює. Вважає, що відповідач зобов`язаний сплатити йому вартість верстату в сумі 113636,00 грн.
Так, на виконання умов Договору Перевізник (відповідач) прийняв від Замовника (позивача) відправлення, що було оформлено підписаною між ними декларацією про прийняття вантажу № 0468007462 від 19.12.2019.
Зі змісту вищевказаної декларації вбачається, що до перевезення прийнятий інструмент та електроінструмент вагою 590,000 кг оголошеною цінністю 113636,00 грн., одержувачем якого є ОСОБА_1 .
З матеріалів справи вбачається, що під час приймання вантажу одержувачем ( ОСОБА_1 ) були виявлені пошкодження вантажу, у зв`язку з чим за участю Одержувача та Перевізника (відповідача) був складений та підписаний акт приймання-передачі від 24.12.2019, копія якого міститься у справі. У вказаному акті зазначено, що відправлення - станок токарний, який надійшов за декларацією № 0468007462 пошкоджений, а саме виявлені: численні пошкодження на фронтальній частині товару у зв`язку з перекиданням.
Матеріали справи свідчать, що позивач надіслав на адресу відповідача претензію за вих. № 14/01 від 14.01.2020, в якій з огляду на неможливість доведення товару до заводського вигляду та товарного стану просив відповідача компенсувати вартість товару в розмірі 113636,00 грн. протягом тридцяти днів з моменту одержання цієї претензії. Факт надіслання вказаної претензії разом з претензією ОСОБА_1 від 24.12.2019, копією акту приймання-передачі та відмови від отримання вантажу, а також висновку від 10.01.2020 підтверджується описом вкладення від 17.01.2020, фіскальним чеком від 17.01.2020.
Втім, відповідь на вказану претензію з боку відповідача в матеріалах справи відсутня.
Судом дана належна правова кваліфікація правовідносинам сторін. За своєю правовою природою між сторонами укладено договір перевезення вантажу. Відповідно до вимог Господарського кодексу України договір вважається укладеним у випадку досягнення сторонами умов щодо його предмету, строку та ціни. Сторони досягли всіх суттєвих умов відносно вказаного виду договору, тобто встановили його предмет, умови перевезення, визначили порядок розрахунків і розмір плати за перевезення вантажу, а тому відповідно до вимог ст. ст. 638, 639, 909 ЦК України та ст. ст. 180, 181, 307 ГК України, він вважається укладеним згідно частини 7 статті 181 ГК України, а саме подія, до якої прагнули сторони відбулася.
Згідно із ч. 1 ст. 909 ЦК України за договором перевезення вантажу одна сторона (перевізник) зобов`язується доставити довірений їй другою стороною (відправником) вантаж до пункту призначення та видати його особі, яка має право на одержання вантажу (одержувачеві), а відправник зобов`язується сплатити за перевезення вантажу встановлену плату.
Частиною 1 ст. 307 ГК України визначено, що за договором перевезення вантажу одна сторона (перевізник) зобов`язується доставити ввірений їй другою стороною (вантажовідправником) вантаж до пункту призначення в установлений законодавством чи договором строк та видати його уповноваженій на одержання вантажу особі (вантажоодержувачу), а вантажовідправник зобов`язується сплатити за перевезення вантажу встановлену плату.
Приписами ст. 919 ЦК України визначено, що перевізник зобов`язаний доставити вантаж, пасажира, багаж, пошту до пункту призначення у строк, встановлений договором, якщо інший строк не встановлений транспортними кодексами (статутами), іншими нормативно-правовими актами та правилами, що видаються відповідно до них, а в разі відсутності таких строків - у розумний строк. Вантаж, не виданий одержувачеві на його вимогу протягом тридцяти днів після спливу строку його доставки, якщо більш тривалий строк не встановлений договором, транспортними кодексами (статутами), вважається втраченим.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 924 ЦК України перевізник відповідає за збереження вантажу, багажу, пошти з моменту прийняття їх до перевезення та до видачі одержувачеві, якщо не доведе, що втрата, нестача, псування або пошкодження вантажу, багажу, пошти сталися внаслідок обставин, яким перевізник не міг запобігти та усунення яких від нього не залежало. Перевізник відповідає за втрату, нестачу, псування або пошкодження прийнятих до перевезення вантажу, багажу, пошти у розмірі фактичної шкоди, якщо не доведе, що це сталося не з його вини.
Статтею 52 Закону України Про автомобільний транспорт № 2344-ІІІ від 05.04.2001 визначено, що автомобільний перевізник зобов`язаний, зокрема:
забезпечити виконання умов договору про перевезення вантажу автомобільним транспортом у межах, визначених договором та законодавством;
забезпечити збереження вантажу, прийнятого до перевезення, до передачі вантажовласнику (уповноваженій ним особі) в пункті призначення;
відшкодовувати замовнику збитки за пошкодження або псування вантажу, часткову чи повну його втрату, а також збитки, завдані внаслідок несвоєчасної доставки вантажу.
Як свідчать матеріали справи, на виконання умов Договору Перевізник (відповідач) прийняв від Замовника (позивача) відправлення, що було оформлено підписаною між ними декларацією про прийняття вантажу № 0468007462 від 19.12.2019.
Зі змісту вищевказаної декларації вбачається, що до перевезення прийнятий інструмент та електроінструмент вагою 590,000 кг оголошеною цінністю 113636,00 грн., одержувачем якого є ОСОБА_1 .
Докази у справі свідчать про те, що під час приймання вантажу одержувачем ( ОСОБА_1 ) були виявлені пошкодження вантажу, що підтверджується складеним за участю Одержувача та Перевізника (відповідача) та підписаним ними актом приймання-передачі від 24.12.2019. У вказаному акті зазначено, що відправлення - станок токарний, який надійшов за декларацією № 0468007462 пошкоджений, а саме виявлені: численні пошкодження на фронтальній частині товару у зв`язку з перекиданням.
Відповідно до п. 15.1., 15.3. Правил перевезення вантажів автомобільним транспортом в Україні, затвердженими наказом Міністерства транспорту України № 363 від 14.10.1997 у разі зіпсуття або пошкодження вантажу, а також у разі розбіжностей між Перевізником і вантажовідправником (вантажоодержувачем) обставини, які можуть служити підставою для матеріальної відповідальності, оформляються актом, що може бути складений у паперовій або електронній формі, за формою, що наведена в додатку 4. Записи в акті засвідчуються підписами вантажовідправника (вантажоодержувача) і водія. Односторонні записи в акті як вантажовідправника (вантажоодержувача), так і водія вважаються недійсними.
Отже, підписавши вказаний акт приймання-передачі від 24.12.2019 відповідач визнав факт наявності пошкоджень вантажу.
В матеріалах справи міститься висновок огляду пошкоджень верстату токарно-гвинторізного FDB Maschinen Turner 320х1000 WM - DPA від 10.01.2020, складений майстром з проведення ремонту Сервісного центру ТОВ Демікс . У вказаному висновку зазначено, що після детального огляду та діагностики було встановлено що верстат падав на передню (лицьову) частину, де є явно виражені сліди удару на рукоятках зміни швидкості обертання шпинделя, зігнутий захист патрона, пошкоджено бічний захист передньої балки, лопнув корпус притискної планки каретки, після падіння порушилась геометрія верстата. Також вказано, що з огляду на неможливість доведення товару до заводського вигляду та товарного стану, а також у зв`язку із неможливістю усунути всі недоліки, які б могли дозволити продати товар кінцевому споживачу, товар не підлягає ремонту.
Матеріали справи свідчать, що позивач надіслав на адресу. Факт надіслання вказаної претензії разом з претензією ОСОБА_1 від 24.12.2019, копією акту приймання-передачі та відмови від отримання вантажу, а також висновку від 10.01.2020 підтверджується описом вкладення від 17.01.2020, фіскальним чеком від 17.01.2020.
Відповідь на претензію за вих. № 14/01 від 14.01.2020, в якій з огляду на неможливість доведення товару до заводського вигляду та товарного стану позивач просив компенсувати вартість товару в розмірі 113636,00 грн. з боку відповідача в матеріалах справи відсутня.
Таким чином, наявні в матеріалах справи докази свідчать про те, що вантаж від позивача був прийнятий до відправлення відповідачем, проте під час перевезення пошкоджений.
Відповідно до ч. 1, 3 ст. 314 ГК України перевізник несе відповідальність за втрату, нестачу та пошкодження прийнятого до перевезення вантажу, якщо не доведе, що втрата, нестача або пошкодження сталися не з його вини. За шкоду, заподіяну при перевезенні вантажу, перевізник відповідає:
у разі втрати або нестачі вантажу - в розмірі вартості вантажу, який втрачено або якого не вистачає;
у разі пошкодження вантажу - в розмірі суми, на яку зменшилася його вартість;
у разі втрати вантажу, зданого до перевезення з оголошенням його цінності, - у розмірі оголошеної цінності, якщо не буде доведено, що вона є нижчою від дійсної вартості вантажу.
Умовами п. 6.4. Договору сторони визначили, що Перевізник несе матеріальну відповідальність за збереження відправлення від повної або часткової втрати, ушкодження чи псування відправлення у розмірі фактичної шкоди, окрім випадків, передбачених законодавством. Розмір фактичної шкоди встановлюється виходячи із оголошеної Відправником цінності відправлення, але не може перевищувати його фактичної вартості. Мінімальний розмір цінності відправлення оголошений (задекларований) Відправником не може бути меншим за 200,00 (двісті) гривень. Ніякі інші виплати, в тому числі компенсації моральних збитків та неодержаного прибутку, Перевізником не виконуються.
Таким чином, оскільки прийнятий відповідачем від позивача до відправлення вантаж відповідно до декларації № 0468007462 від 19.12.2019 є пошкодженим саме під час здійснення перевезення, тобто з вини Перевізника, відтак в силу умов п. 6.4. Договору відповідач зобов`язаний відшкодувати позивачу завдану шкоду у зв`язку з пошкодженням вантажу виходячи із оголошеної Відправником цінності відправлення, тобто в розмірі 113636,00 грн.
Фактичні обставини справи та докази на їх підтвердження свідчать, що відповідач не виконав обов`язок щодо забезпечення збереження відправлення до моменту видачі його одержувачу, передбачений п.п. 5.1.3. п 5.1. Договору.
В силу загальної норми, передбаченої у статті 599 ЦК України, та спеціальної норми, визначеної у частині першій ст. 193 ГК України, суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться.
Відповідно до ч. 1 ст. 74 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили згідно вимог ч. 2 статті 86 ГПК України. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.
Позивач довів суду факт порушення з боку відповідача своїх зобов`язань за Договором, а саме: незабезпечення збереження відправлення до моменту видачі його одержувачу, довів факт завдання шкоди відповідачем у зв`язку із пошкодженням вантажу під час здійснення перевезення та вину відповідача у пошкодженні вантажу.
Відповідач докази належного виконання своїх обов`язків за Договором, докази відшкодування вартості пошкодженого вантажу суду не надав, заявлених до нього вимог не спростував.
За таких обставин, позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "ДЕМІКС" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Ін-Тайм" про стягнення вартості верстату токарно-гвинторізного FDB Maschinen Turner 320х1000 WM - DPA в сумі 113636,00 грн. обґрунтовані та підлягають задоволенню.
Витрати зі сплати судового збору в сумі 2102,00 грн. покладаються на відповідача у справі - Товариство з обмеженою відповідальністю "Ін-Тайм" відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 129 ГПК України.
Керуючись ст. ст. 7, 8, 13, 74, 86, 123, 126, 129, 233, 236, 238, ч. 4 ст. 240, 247-252 ГПК України, суд
В И Р І Ш И В
1. Позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "ДЕМІКС" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Ін-Тайм" задовольнити.
2. Стягнути Товариства з обмеженою відповідальністю "Ін-Тайм", 69063, м. Запоріжжя, проспект Соборний, буд. 17, ідентифікаційний код 32061200, на користь:
- Товариства з обмеженою відповідальністю "ДЕМІКС" (юридична адреса: 02140, м. Київ, проспект Миколи Бажана, буд. 30, кімната 3, адреса для листування: 49044, м. Дніпро, вул. В. Моссаковського (колишня Клари Цеткін), буд. 1А, поверх 2, ідентифікаційний код 24438416) вартість верстату токарно-гвинторізного FDB Maschinen Turner 320х1000 WM - DPA в сумі 113636 (сто тринадцять тисяч шістсот тридцять шість) грн. 00 коп., витрати зі сплати судового збору в сумі 2102 (дві тисячі сто дві) грн. 00 коп., видавши наказ.
Повне рішення оформлено і підписано у відповідності до вимог ст. ст. 240, 241 ГПК України 04.09.2020 року.
Суддя О.Г. Смірнов
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 31.08.2020 |
Оприлюднено | 07.09.2020 |
Номер документу | 91337139 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Смірнов О.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні