ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
61022, м. Харків, пр. Науки, 5, тел.:(057) 702-07-99, факс: (057) 702-08-52,
гаряча лінія: (096) 068-16-02, E-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua,
код ЄДРПОУ: 03499901, UA628999980313141206083020002
У Х В А Л А
07.09.2020р. Справа № 905/1339/20 Позивач: Акціонерне товариство "Українська залізниця" (місцезнаходження: 03150, м.Київ, вул. Єжи Гедройця, буд. 5, ідентифікаційний код : 40075815) в особі філії "Енергозбут" (місцезнаходження: 01135, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 97; ідентифікаційний код : 40150221); адреса для направлення кореспонденції: ВП "Донецьке регіональне відділення "Енергозбут" філії "Енергозбут" АТ "Українська залізниця" (місцезнаходження: 85302, Донецька обл., м. Покровськ, вул. Залізнична, буд. 139)
до відповідача: Командитного товариства "Товариство з обмеженою відповідальністю "Стронгком" (місцезнаходження: 84402, Донецька область, м. Лиман, вул. Оборони, будинок 232,; ідентифікаційний код 01235202)
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача: фізична особа-підприємець Мартиненко Ольга Сергіївна (місцезнаходження: АДРЕСА_1 ,; ідентифікаційний код НОМЕР_1 )
про визнання договору про спільне використання технологічних електричних мереж укладеним.
Суддя Матюхін В.І.
14.07.2020 Акціонерне товариство "Українська залізниця" звернулось до господарського суду Донецької області з позовом до Командитного товариства "Товариство з обмеженою відповідальністю "Стронгком" про визнання договору про спільне використання технологічних електричних мереж укладеним.
Ухвалою господарського суду Донецької області від 12.08.2020 підготовче засідання призначено на 10.09.2020 року о 12:20 год.
До господарського суду Донецької області 31.08.2020 від позивача Акціонерного товариства "Українська залізниця" надійшла заява про проведення судового засідання, призначеного на 12:20 год. 10.09.2020, в режимі відеоконференції.
03.09.2020р. від відповідача Командитного товариства "Товариство з обмеженою відповідальністю "Стронгком" до суду надійшла заява про проведення усіх судових засідань по справі в режимі відеоконференції.
Відповідно до ст.197 Господарського процесуального кодексу України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості , про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Відеоконференція, у якій беруть участь учасники справи, фіксується судом, який розглядає справу , за допомогою технічних засобів відео- та звукозапису. Відео- та звукозапис відеоконференції зберігається в матеріалах справи.
Судом встановлено, що господарський суду Донецької області не має технічної можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції о 12:20 год. 10.09.2020 , оскільки усі зали, призначені для проведення відеоконференцій, на цей час зарезервовані.
Також суд констатує, що згідно ст.197 Господарського процесуального кодексу України клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції учасником справи подається на конкретне судове засідання (уже призначене), а не усі засідання, які відбудуться по справі.
Враховуючи вищенаведене і керуючись ст.197 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
УХВАЛИВ:
Заяву Акціонерного товариство "Українська залізниця" про проведення судового засідання о 12:20 год. 10.09.2020 в режимі відеоконференції, залишити без задоволення.
Заяву Командитного товариства "Товариство з обмеженою відповідальністю "Стронгком" про проведення усіх судових засідань по справі, у тому числі судового засідання о 12:20 год. 10.09.2020 в режимі відеоконференції, залишити без задоволення.
Ухвала набрала законної сили з дати її постановлення (підписання) та оскарженню не підлягає.
Інформацію по справі що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://dn.arbitr.gov.ua .
Суддя В.І. Матюхін
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 07.09.2020 |
Оприлюднено | 09.09.2020 |
Номер документу | 91369473 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Матюхін Володимир Іванович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні