Ухвала
від 10.09.2020 по справі 229/2603/20
ДРУЖКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЄУН 229/2603/20

Провадження № 2-во/229/36/20

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 вересня 2020 року м. Дружківка

Суддя Дружківського міського суду Донецької області Грубник О.М., розглянувши питання про виправлення помилки за заявою представниці ОСББ Кристал у судовому наказі, виданого за заявою Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Кристал" про стягнення заборгованості за послуги з утримання будинку,

В С Т А Н О В И В:

09 червня 2020 року представниця ОСББ Кристал звернулася до суду із заявою про видачу судового наказу щодо стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території. 09 липня 2020 року судовим наказом Дружківського міського суду було стягнено з ОСОБА_1 на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Кристал" заборгованість за послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території за період з 01 жовтня 2019 року по 01 березня 2020 року у розмірі 319 грн. 95 коп., три відсотки річних у розмірі 04 грн. 76 коп., а також судовий збір у розмірі 210 грн. 20 коп. 08 вересня 2020 року представниця заявника звернулася до суду із заявою про виправлення помилки у судовому наказі. Так, при виготовленні тексту наказу було допущено помилку в імені боржниці - ОСОБА_2 . Тобто замість вірного ОСОБА_2 було вказано ОСОБА_1 . Просить виправити помилку.

Суд може внести виправлення до судового наказу, визнати його таким, що не підлягає виконанню, або відстрочити або розстрочити виконання судового наказу в порядку, встановленому статтями 432, 435 цього Кодексу (ст. 173 ЦПК України).

Допущена помилка в наказі суду є технічною та її виправлення не впливає на зміст наказу, а тому зазначена помилка підлягає виправленню.

Суд, вивчивши матеріали справи, вважає що в наказі суду допущена помилка, а також, що виправлення помилки не змінює резолютивної частини даного наказу, тому допущена помилка підлягає виправленню.

Керуючись ст.ст. 173,260-261 ЦПК України, суд

П О С Т А Н О В И В:

Задовольнити заяву представниці ОСББ Кристал про виправлення помилки у судовому наказі від 09 липня 2020 року № 229/2603/20, № 2-н/229/444/2020 по справі за заявою Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Кристал" про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості за послуги з утримання будинку.

Внести виправлення до судового наказу Дружківського міського суду Донецької області від 09 липня 2020 року №229/2603/20, № 2-н/229/444/2020 а саме: в абзаці першому та другому резолютивної частини судового наказу зазначити вірно ім`я боржниці ОСОБА_2 , замість невірного ОСОБА_1 .

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.

Суддя: О. М. Грубник

СудДружківський міський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення10.09.2020
Оприлюднено14.09.2020
Номер документу91452185
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —229/2603/20

Ухвала від 10.09.2020

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Грубник О. М.

Судовий наказ від 09.07.2020

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Грубник О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні