ВЕРХОВИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа№ 938/434/20

Провадження № 2/938/197/20

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

15 вересня 2020 року селище Верховина

Суддя Верховинського районного суду Івано-Франківської області Чекан Н.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Верховинський завод мінеральних вод Буркут про визнання факту перебування в трудових відносинах між позивачем та відповідачем в період з 26.09.2017 року по 18.05.2018 року, стягнення заборгованості з виплати заробітної плати в сумі 25107 гривень та стягнення компенсації середнього заробітку звільненим працівникам в сумі 90093 гривень,-

ВСТАНОВИВ:

До Верховинського районного суду 03.09.2020 року звернулася ОСОБА_1 до ТзОВ Верховинський завод мінеральних вод Буркут про визнання факту перебування в трудових відносинах між позивачем та відповідачем в період з 26.09.2017 року по 18.05.2018 року, стягнення заборгованості з виплати заробітної плати в сумі 25107 гривень та стягнення компенсації середнього заробітку звільненим працівникам в сумі 90093 гривень.

Ухвалою судді Верховинського районного суду від 08.09.2020 року вказану позовну заяву залишено без руху та надано позивачу 10-денний строк для усунення недоліків, які усунуто.

Згідно з ч.3 ст. 185 ЦПК України якщо позивач виконає вимоги відповідно до ухвали суду про усунення недоліків, то позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду.

У ч.1 ст.187 ЦПК України закріплено, що за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п`яти днів з дня надходження заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому ст. 185 цього Кодексу.

Позивач сплатив судовий збір за подання до суду цієї позовної заяви.

Враховуючи предмет і підставу позову, обсяг і характер доказів, доданих до позовної заяви, позивачем не заявлялося клопотання про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження, розгляд справи слід проводити в порядку загального позовного провадження.

Найменування або ім`я сторін, їх місце знаходження або місце проживання:

ОСОБА_1 - село Ільці, присілок Флесівка, Верховинський район, Івано-Франківська область.

Товариство з обмеженою відповідальністю Верховинський завод мінеральних вод Буркут - селиое Верховина, вул. І.Франка,8, Верховинський район, Івано-Франківська область.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 175-177, 185, 187-192, 260, 261, 353 ЦПК України, суддя,-

ПОСТАНОВИВ:

Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Верховинський завод мінеральних вод Буркут про визнання факту перебування в трудових відносинах між позивачем та відповідачем в період з 26.09.2017 року по 18.05.2018 року, стягнення заборгованості з виплати заробітної плати в сумі 25107 гривень та стягнення компенсації середнього заробітку звільненим працівникам в сумі 90093 гривень.

Розгляд справи провести в порядку загального позовного провадження.

Розпочати підготовче провадження та призначити підготовче засідання в приміщенні Верховинського районного суду 6 жовтня 2020 року на 14 год. 30 хв.

Підготовче судове засідання відбудеться в приміщенні Верховинського районного суду Івано-Франківської області (селище Верховина, вул. Жаб`євська, буд. 76).

Відповідач має право у 15-ти денний строк з дня отримання даної ухвали подати суду відзив на позовну заяву, оформлений згідно з вимогами ст. 178 ЦПК України , із долученням до нього доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем, а також документів що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

Роз`яснити відповідачу, що в разі ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Відповідно до ч.4 ст.178 ЦПК України , копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

На підставі ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.

Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої п`ятої ст.178 ЦПК України , копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої п`ятої ст.178 ЦПК України , копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Роз`яснити учасникам справи право на підставі ч. 7 ст. 7 ЦПК України , звернутись до суду з клопотанням про проведення розгляду справи у закритому судовому засіданні з метою запобігання розголошенню відомостей про інтимні чи інші особисті сторони життя учасників справи або відомостей, що принижують їхню честь і гідність, а також в інших випадках, установлених законом.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, яка розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки: http://court.gov.ua/ .

Виклик свідка здійснюється за заявою учасника справи. У заяві про виклик свідка зазначаються його ім`я, місце проживання (перебування) або місце роботи, обставини, які він може підтвердити. Заява про виклик свідка має бути подана до або під час підготовчого судового засідання.

Забезпечення доказів судом проводиться за правилами, встановленими ст.116-119 ЦПК України .

Попередити учасників справи про недопустимість зловживання процесуальними правами, шляхом подання завідомо безпідставного позову, позову за відсутності предмета спору або у спорі, який має очевидно штучний характер; умисного неповідомлення про осіб, які мають бути залучені до участі у справі, тощо.

Учасники судового процесу та їхні представники повинні добросовісно користуватися процесуальними правами.

У разі, якщо подання скарги, заяви, клопотання буде визнане зловживанням процесуальними правами, суд з урахуванням обставин справи має право залишити без розгляду або повернути скаргу, заяву, клопотання.

Позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.

Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.

Копію ухвали надіслати учасникам справи разом з копією позовної заяви та доданих до неї документів. В підготовче судове засідання викликати учасників справи.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Заперечення на ухвалу, що не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Чекан Н.М.

Дата ухвалення рішення 15.09.2020
Оприлюднено 16.09.2020

Судовий реєстр по справі 938/434/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 18.11.2021 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
Постанова від 22.09.2021 Івано-Франківський апеляційний суд Цивільне
Постанова від 22.09.2021 Івано-Франківський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 25.08.2021 Івано-Франківський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 30.06.2021 Івано-Франківський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 18.06.2021 Івано-Франківський апеляційний суд Цивільне
Рішення від 21.05.2021 Верховинський районний суд Івано-Франківської області Цивільне
Ухвала від 12.05.2021 Верховинський районний суд Івано-Франківської області Цивільне
Ухвала від 26.01.2021 Верховинський районний суд Івано-Франківської області Цивільне
Ухвала від 03.12.2020 Верховинський районний суд Івано-Франківської області Цивільне
Ухвала від 15.09.2020 Верховинський районний суд Івано-Франківської області Цивільне
Ухвала від 08.09.2020 Верховинський районний суд Івано-Франківської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 938/434/20

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону