КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД У Х В А Л А

про призначення судового засідання

15 вересня 2020 року 320/5337/20

Суддя Київського окружного адміністративного суду Лисенко В.І., розглянувши в місті Києві матеріали адміністративної справи Головного управління Державної податкової служби у Київській області до акціонерного товариства "ЗАВОД "ТОЧМАШ" про стягнення податкового боргу,

в с т а н о в и в:

До Київського окружного адміністративного суду звернувся Головне управління Державної податкової служби у Київській області з позовом до АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАВОД "ТОЧМАШ" у якому просить суд стягнути з рахунків у банках, що обслуговують Акціонерне товариство "Завод Точмаш" (код ЄДРПОУ 19277566) - 545 657,44 грн в рахунок погашення податкового боргу з орендної плати за землю з юридичних осіб.

Ухвалою суду від 30.06.2020 відкрито спрощене позовне провадження без проведення судового засідання в даній адміністративній справі.

Через канцелярію суду надійшло клопотання від представника відповідача про розгляд справи у порядку загального позовного провадження у відкритому судовому засіданні із повідомленням сторін.

Вирішуючи вказане клопотання, повно та всебічно дослідивши матеріали справи суд зазначає наступне.

Відповідно до частини першої статті 257 КАС України, за правилами спрощеного позовного провадження розглядаються справи незначної складності.

Згідно частини третьої статті 257 КАС України при вирішенні питання про розгляд справи за правилами спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: значення справи для сторін; обраний позивачем спосіб захисту; категорію та складність справи; обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначати експертизу, викликати свідків тощо; кількість сторін та інших учасників справи; чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.

Дослідивши клопотання відповідача, наявні матеріали справи, суд дійшов висновку, що враховуючи обставини правовідносин, їх складність та доказову базу, для повного, всебічного та ґрунтовного вирішення спору по суті, можливим є розгляд даної адміністративної справи з проведенням судового засідання у порядку загального позовного провадження.

Згідно частини шостої статті 260 КАС України, якщо суд вирішив розглянути справу в порядку спрощеного позовного провадження, але в подальшому постановив ухвалу про розгляд справи за правилами загального позовного провадження, розгляд справи починається зі стадії відкриття провадження у справі. У такому випадку повернення до розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження не допускається.

Керуючись статтями 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

у х в а л и в:

1. Клопотання Головного управління ДПС у Київській області задовольнити.

2. Справу розглядати за правилами загального провадження.

Призначити підготовче судове засідання на 05 жовтня 2020 року о 13:30.

Судове засідання відбуватиметься в приміщенні Київського окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 2-й під`їзд, 10-й поверх).

3. Викликати для участі в судовому засіданні сторони (їх представників).

3. Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Лисенко В.І.

Дата ухвалення рішення 15.09.2020
Зареєстровано 17.09.2020
Оприлюднено 18.09.2020

Судовий реєстр по справі 320/5337/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 22.03.2021 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 28.12.2020 Київський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 15.09.2020 Київський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 30.06.2020 Київський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону