Ухвала
від 16.09.2020 по справі 596/1303/20
ГУСЯТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

"16" вересня 2020 р. Справа № 596/1303/20

Провадження № 2/596/473/2020

Суддя Гусятинського районного суду Тернопільської області Лисюк І.О., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Копичинецької міської ради Гусятинського району Тернопільської області про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 звернувся із позовом про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, посилаючись на те, що ІНФОРМАЦІЯ_1 помер його дядько ОСОБА_2 , після смерті якого відкрилася спадщина на спадкове майно, а саме на земельну ділянку площею 2.74 га. що розташована на території Хоростківської міської ради Гусятинського району Тернопільської області, кадастровий номер 6121611000:01:001:0107 та належала йому на підставі Державного акту на право власності на земельну ділянку, ЯА№ 197406, виданого Гусятинською районною державною адміністрацією 22.06.2005 року.

Він являється єдиним спадкоємцем майна, що належало дядькові, відповідно до заповіту посвідченого 04 квітня 2011 року секретарем виконавчого комітету Сухоставської сільської ради, зареєстрований за №19, та,оскільки ніхто інший не звертався до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини, а також ніхто інший не претендує на зазначене майно.

Після звернення до нотаріальної контори йому було повідомлено, що він пропустив термін для подачі заяви про прийняття спадщини. У зазначені строки він не звернувся до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини, так як вважав, що вже прийняв спадщину, оскільки після смерті дядька вступив в управління спадковим майном, має усі документи на майно, користується та розпоряджаюся ним. Згідно роз`яснень нотаріуса, крім нього ніхто в органи нотаріату не звертався із заявою про прийняття спадщини і спадкова справа не заводилася, у зв`язку із цим просить суд винести рішення, яким визначити йому додатковий строк для подачі заяви про прийняття спадщини за законом, після смерті дядька.

Позовна заява відповідає вимогам 175, 177 ЦПК України. Відсутні підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження.

Тому слід прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі. Справу належить розглядати в порядку загального позовного провадження.

Керуючись ст.ст. 187 ЦПК України ,-

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у цивільній справі та прийняти до розгляду позовну заяву ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , жителя АДРЕСА_1 ) до Копичинецької міської ради Гусятинського району Тернопільської області (м.Копичинці, вул. 22 Січня, 29, Гусятинського району Тернопільської області) про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини.

Розгляд справи проводити за правилами загального позовного провадження.

Підготовче судове засідання призначити на 05 жовтня 2020 року на 09 годину 30 хвилин в приміщенні Гусятинського районного суду Тернопільської області за адресою: селище Гусятин, провулок Героїв Майдану,7 Гусятинського району Тернопільської області.

Відповідачу пропонується подати в Гусятинський районний суд Тернопільської області на протязі п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі відповідно до ст. 191 ЦПК України відзив на позов з наданням доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем. Відзив повинен відповідати вимогам ст.178 ЦПК України.

Документи, які підтверджують надіслання відзиву іншим учасникам справи, додаються до відзиву.

Роз`яснити відповідачу, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ст.178 ЦПК України).

Відповідно до вимог ч.1 ст.193 ЦПК України, відповідач має право пред`явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.

Інформація щодо справи знаходиться на офіційному веб-порталі судової влади України (http://gs.te.court.gov.ua) в мережі Інтернет.

Роз`яснити сторонам, що ухвалення в підготовчому засіданні судового рішення у разі відмови від позову, визнання позову, укладення мирової угоди проводиться в порядку, встановленому статтями 200, 206, 207 ЦПК України.

Копію ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі. Одночасно відповідачу направити копію позовної заяви та доданих до неї документів.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею, і може бути оскаржена лише щодо порушення правил підсудності, в апеляційному порядку, визначеному п.15.5 Розділу XIII Перехідні положення ЦПК України, до Тернопільського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги через суд першої інстанції протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали суду.

В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Гусятинського районного суду

Тернопільської області І.О. Лисюк

СудГусятинський районний суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення16.09.2020
Оприлюднено17.09.2020
Номер документу91584266
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —596/1303/20

Рішення від 26.10.2020

Цивільне

Гусятинський районний суд Тернопільської області

Лисюк І. О.

Ухвала від 05.10.2020

Цивільне

Гусятинський районний суд Тернопільської області

Лисюк І. О.

Ухвала від 16.09.2020

Цивільне

Гусятинський районний суд Тернопільської області

Лисюк І. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні