Ухвала
від 16.09.2020 по справі 911/2666/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"16" вересня 2020 р. м. Київ Справа № 911/2666/20

Суддя Карпечкін Т.П., розглянувши позовну заяву і додані до неї документи

Комунального підприємства теплових мереж Бориспільтепломережа

до Товариства з обмеженою відповідальністю Центр розвитку дитини Країна мрій

про стягнення 20 880,17 грн.

встановив:

До Господарського суду Київської області 14.09.2020 року надійшла позовна заява Комунального підприємства теплових мереж Бориспільтепломережа до Товариства з обмеженою відповідальністю Центр розвитку дитини Країна мрій про стягнення 20 880,17 грн.

Подана позовна заява не відповідає вимогам розділу ІІІ Господарського процесуального кодексу України з наступних підстав.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 162 Господарського процесуального кодексу України позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; правові підстави позову.

Проте, позивачем не викладено всіх обставин в обґрунтування позовних вимог, а саме не зазначено які рахунки (дата та номер рахунку, сума по рахунку) були виставлені відповідачу на оплату, на підставі яких актів здачі прийняття робіт (надання послуг) відповідачем були прийняті надані позивачем послуги (дата та номер акту, сума наданих послуг по акту), не зазначено настання строку оплати по кожному спірному акту (дд.мм.рр.), не зазначено які з спірних актів і коли оплачені (дата, сума, платіжне доручення, призначення платежу), як і не зазначено які акти за спірним Договором не оплачені на момент звернення до суду.

Окрім того, позивачем не зазначено норм законодавства, які регулюють спірні відносини, що виникли саме з договору про надання послуг.

У відповідності до п. 7 ч. 3 ст. 162 Господарського процесуального кодексу України позовна заява повинна містити, зокрема відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися.

Однак, всупереч наведеним вимогам закону позовна заява не містить відомостей про вжиття/невжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви.

Таким чином, позовна заява подана з порушенням п. п. 5, 7 ч. 3 ст. 162 Господарського процесуального кодексу України.

Згідно з ч. 1 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Згідно з ч. 2 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Враховуючи вищевикладене та керуючись 162, 164, 174, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Позовну заяву Комунального підприємства теплових мереж Бориспільтепломережа до Товариства з обмеженою відповідальністю Центр розвитку дитини Країна мрій про стягнення 20 880,17 грн. залишити без руху.

2. Запропонувати позивачу усунути недоліки позовної заяви шляхом подання до суду:

- обгрунтованих письмових пояснень щодо того які рахунки (дата та номер рахунку, сума по рахунку) були виставлені відповідачу на оплату, на підставі яких актів здачі прийняття робіт (надання послуг) відповідачем були прийняті надані позивачем послуги (дата та номер акту, сума наданих послуг по акту), настання строку оплати по кожному спірному акту (дд.мм.рр.), які з спірних актів і коли оплачені (дата, сума, платіжне доручення, призначення платежу), які акти за спірним Договором не оплачені на момент звернення до суду;

- обгрунтованих письмових пояснень із зазначенням правових підстав позову, які регулюють спірні відносини, що виникли з договору про надання послуг;

- відомостей про вжиття/невжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви.

3. На підставі ст. 174 Господарського процесуального кодексу України встановити позивачу десятиденний строк на усунення недоліків, перебіг якого, в силу положень ст. 116 Господарського процесуального кодексу України, розпочинається з дня наступного за днем вручення даної ухвали.

4. Зобов`язати позивача заяву про усунення недоліків разом з доданими до неї документами надіслати відповідачу, докази надіслання надати суду.

5 . Копію ухвали Господарського суду Київської області надіслати позивачу.

6. Згідно ч. 2 ст. 235 Господарського процесуального кодексу України дана ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

7. Відповідно до приписів ст. 255 Господарського процесуального кодексу України дана ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Суддя Т.П. Карпечкін

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення16.09.2020
Оприлюднено18.09.2020
Номер документу91588686
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/2666/20

Рішення від 23.12.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Рішення від 23.12.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 23.10.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 16.09.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні