Ухвала
від 10.09.2020 по справі 906/513/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Господарський суд

Житомирської області


10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,

E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"10" вересня 2020 р. м. Житомир Справа № 906/513/20

Господарський суд Житомирської області у складі:

судді: Кудряшової Ю.В.

розглядаючи справу за позовом: Керівника Коростенської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Овруцької районної державної адміністрації

до 1) Радомишльського міжрайонного управління водного господарства

2) Фізичної особи-підприємця Овдієнка Михайла Володимировича

про визнання недійсним договору

за участю представників сторін:

від позивача: не прибув,

від відповідача - 1 : не прибув,

від відповідача - 2 : не прибув,

прокурор: Цеміна Н.Ю., службове посвідчення № 036458 від 30.11.2015.

ВСТАНОВИВ:

Прокурор в інтересах держави в особі позивача звернувся до суду з позовом про визнання недійсним договору №1 від 27.06.2018 на здійснення біологічної меліорації водосховища с. Словечно, укладеного між Радомишльським міжрайонним управлінням водного господарства та Фізичною особою-підприємцем Овдієнком Михайлом Володимировичем з предметом послуги - утримання в належному стані та здійснення заходів для екологічного оздоровлення водного об`єкту площею 62,8813 га, площею водного дзеркала 52,8137 га, розташованого в с. Словечно Овруцького району Житомирської області Словечанської сільської об`єднаної територіальної громади.

Господарським судом ухвалою від 10.07.2020 закрито підготовче провадження та призначено справу № 906/513/20 до судового розгляду по суті; судове засідання призначено на 10.09.2020 о 11:00.

25.08.2020 на адресу суду надійшло клопотання позивача за вх. № 19664 про розгляд справи №906/513/20 без участі їх представника, за наявними в матеріалах справи документами.

В судовому засіданні 10.09.2020 прокурор доповіла суть позовних вимог та надала пояснення по суті спору.

Представники позивача та відповідача в судове засідання не прибули.

Згідно з приписами ч.1 та ч.5 ст.216 ГПК України, суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених частиною другою статті 202 цього Кодексу. Якщо розгляд справи було відкладено, суд продовжує провадження у справі зі стадії, на якій розгляд справи було відкладено. У випадку відкладення розгляду справи під час її розгляду по суті суд може почати розгляд справи по суті спочатку.

З метою повного, всебічного і об`єктивного розгляду справи, господарський суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи по суті на іншу дату.

Керуючись ст.ст. 120, 195, 216, 202 ГПК України, господарський суд,

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи по суті на "01" жовтня 2020 р. о 11:00

Судове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Житомирської області, за адресою: м. Житомир, майдан Путятинський 3/65, в залі судових засідань № 412

2. Повідомити сторони про судове засідання

При направленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі відповідно до ст. 60 Господарського процесуального кодексу України документи, що підтверджують повноваження представників.

3. Роз`яснити сторонам та третій особі, що відповідно ч.1 ст. 202 ГПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначних цією статтею.

4. Копію даної ухвали надіслати сторонам у справі.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://zt.arbitr.gov.ua/sud5007/

Ухвала набрала законної сили в день прийняття та оскарженню не підлягає.

Ухвала суду підписана: 17.09.2020

Суддя Кудряшова Ю.В.

Друк. :

1 - в справу

2 - позивачу Овруцькій РДА: 11101, Житомирська обл., м. Овруч, вул. Тараса Шевченка, 31А (рек. з повід.)

3, 4 - відповідачам (рек. з повід.)

5 - Коростенській місцевій прокуратурі (реком. з повід.)

6 - Прокуратурі Житомирської області

СудГосподарський суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення10.09.2020
Оприлюднено21.09.2020
Номер документу91621064
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —906/513/20

Рішення від 01.10.2020

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Кудряшова Ю.В.

Ухвала від 10.09.2020

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Кудряшова Ю.В.

Ухвала від 10.07.2020

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Кудряшова Ю.В.

Ухвала від 25.06.2020

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Кудряшова Ю.В.

Ухвала від 25.05.2020

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Кудряшова Ю.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні