УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
"18" вересня 2020 р. м ХарківСправа № 922/2990/20
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Ольшанченка В.І.
розглянувши матеріали
позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Цімеконінвест" (м. Дніпро) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами Траст Центр" (м. Харків) про визнання права власності на знак для товарів та послуг,
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Цімеконінвест" (позивач) надало Господарському суду Харківської області позовну заяву до Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами Траст Центр" (відповідач), в якій просить визнати за Товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Цімеконінвест" (ідентифікаційний код 34916617), що діє від власного імені, за рахунок та в інтересах Пайового венчурного недиверсифікованого закритого інвестиційного фонду "Цімеконтранс" (Код ЄДРІСІ 233749), право власності на знак для товарів і послуг, включаючи майнові та немайнові права, які випливають із Свідоцтва України №65473 від 15.08.2006, з моменту внесення змін до Державного реєстру свідоцтв України на знаки для товарів і послуг. Судові витрати позивач просить покласти на відповідача.
Відповідно до ч. 1 ст. 162 ГПК України у позовній заяві позивач викладає свої вимоги щодо предмета спору та їх обґрунтування.
В ч. 3 ст. 162 ГПК України встановлено перелік того, що повинна містити позовна заява.
Попри те, позовна заява ТОВ "Компанія з управління активами "Цімеконінвест" не містить нормативно - правового обґрунтування позовних вимог.
Крім того, суд зазначає, що в статті 164 ГПК України встановлено перелік документів, що додаються до позовної заяви.
Так, згідно з п. 2 ч. 1 ст. 164 ГПК України до позовної заяви додаються документи, які підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
За приписами ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" за подання до господарського суду позовної заяви майнового характеру розмір судового збору становить 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (2102,00 грн) і не більше 350 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (735700,00 грн), а за подання позовної заяви немайнового характеру - 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (2102,00 грн).
Позивач не надав документи, які підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, про що складений акт Господарського суду Харківської області від 16.09.2020.
Виходячи з вищевикладеного, позивачу необхідно сплатити судовий збір у сумі 2102,00 грн за подання позову до Господарського суду Харківської області.
За таких обставин, позивачем позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164 ГПК України, оскільки позивачем не надано документи, які підтверджують сплату судового збору у встановленому розмірі, або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону, а позовна заява ТОВ "Компанія з управління активами "Цімеконінвест" не містить нормативно - правового обґрунтування позовних вимог.
За таких обставин, суд вважає за необхідне залишити без руху позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Цімеконінвест".
Керуючись статтями 162, 164, 174, 232 - 235 ГПК України,
УХВАЛИВ:
1. Залишити без руху позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Цімеконінвест".
2. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Цімеконінвест" строк 10 днів з дня вручення йому цієї ухвали для усунення недоліків, а саме для подання Господарському суду Харківської області наступних документів: платіжного доручення про сплату судового збору у сумі 2102,00 грн за подання позову до Господарського суду Харківської області або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону; нормативно - правове обґрунтування позовних вимог.
3. Зобов`язати позивача у випадку виправлення зазначених у цій ухвалі недоліків та подання нових доказів невідкладно надіслати відповідні документи відповідачу. Докази про це надати суду.
Роз`яснити, що якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього Кодексу.
Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Повне судове рішення складено та підписано 18.09.2020.
Суддя В.І. Ольшанченко
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі - http:// reyestr.court.gov.ua.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 18.09.2020 |
Оприлюднено | 21.09.2020 |
Номер документу | 91642154 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Ольшанченко В.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні