ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 686/20690/20

Провадження № 2/686/4546/20

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 вересня 2020 року м. Хмельницький

Хмельницький міськрайонний суд

Хмельницької області в складі:

головуючого-судді Бондарчука В.В.,

при секретарі Петльованій Л.В.,

з участю позивача ОСОБА_1 ,

представника відповідача Косюка Р.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні за правилами загального провадження залі суду м. Хмельницького цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до приватного підприємства МЕГАПРОГРЕС про відшкодування шкоди,

встановив:

19 серпня 2020 року ОСОБА_1 звернулася до суду із позовом до відповідача про відшкодування шкоди, посилаючись на те, що у 2018 році під час будівництва багатоквартирного будинку по АДРЕСА_1 , яке здійснює ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕГАПРОГРЕС" стався зсув ґрунту, внаслідок у якого було пошкоджено стіну належного позивачу на праві власності будівлі гаража № НОМЕР_1 , по АДРЕСА_2 . З огляду на викладене, відповідно до ст.1166 ЦК України позивач просить стягнути на її користь 252 548 грн завданої шкоди.

В підготовчому судовому засідання сторонами було подано спільну заяву про затвердження мирової угоди, згідно якої ПП "МЕГАПРОГРЕС" визнає, що під час підготовчих будівельних робіт з вини його працівників стався зсув ґрунту, внаслідок якого було частково зруйновано стіну гаража № НОМЕР_1 по АДРЕСА_2 , у зв`язку із чим шкода буде відшкодована шляхом відновлення стіни гаража у відповідності до технічних характеристик нерухомого майна, які зазначені у технічному паспорті на гараж, станом на 03.07.2007 року. Відновлення буде здійснено працівниками або підрядними робітниками ПП "МЕГАПРОГРЕС" . У випадку неможливості або відмови від виконання робіт по відновленню конструкції гаража ПП "МЕГАПРОГРЕС" зобов`язується сплатити ОСОБА_1 грошові кошти в сумі 30 000 грн. Понесені судові витрати залишаються за кожною із сторін.

Позивач просив подану заяву задовольнити та затвердити текст мирової угоди.

Представник відповідача в судовому засіданні також висловив думку, щодо необхідності затвердження мирової угоди, яка відповідає інтересам усіх сторін.

Дослідивши матеріали справи, суд, враховуючи положення ст.207 ЦПК України вважає, за необхідне затвердити подану сторонами мирову угоду оскільки вона не суперечить закону та не порушує прав та охоронюваних законом інтересів сторін, а провадження у справі закрити.

Керуючись ст. ст. 207 ч. 1, 255 ч.1 п.5, 353, 354 ЦПК України, суд

постановив:

Укладену 21.09.2020 року між ОСОБА_1 (місце проживання АДРЕСА_3 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_2 ) та Приватним підприємством Мегапрогрес (місцезнаходження вул.Кармелюка, 20А с.Лісові Гринівці, Хмельницький район, код ЄДРПОУ 32739403) мирову угоду затвердити, за умовами якої сторони визначили, що:

1.Сторони стверджують, що у 2018 році під час здійснення підготовчих будівельних робіт на об`єкті Будівництво багатоповерхового житлового будинку з підземним паркінгом та вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями по АДРЕСА_1 стався зсув ґрунту під гаражем номер АДРЕСА_4 , внаслідок чого було частково зруйновано стіну гаража. Через руйнацію стіни гараж перебуває у непридатному для використання аварійному стані та потребує часткового відновлення конструкції стіни.

2.За взаємною згодою сторони дійшли згоди, що матеріальна шкода завдана нерухомому майну - гаражу номер АДРЕСА_4 з вини дій працівників приватного підприємства МЕГАПРОГРЕС , оскільки відповідно до договору підряду №21/07 від 03.07.2017р. ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕГАПРОГРЕС" , як підрядник, прийняло на себе обов`язок у відповідності до чинного законодавства та будівельних норм України виконати підготовчі і будівельні роботи згідно вимог затвердженої проектно-кошторисної документації на об`єкті Будівництво багатоповерхового житлового будинку з підземним паркінгом та вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями по АДРЕСА_1 .

3.Сторони вирішили, що заподіяна ОСОБА_1 шкода буде відшкодована Приватним підприємством Мегапрогрес шляхом відновлення стіни гаража АДРЕСА_4 , яка була піддана руйнації, у відповідності до технічних характеристик нерухомого майна, які зазначені у технічному паспорті на гараж станом на 03.07.2007р. Відновлення конструкції стіни гаража здійснюватиметься працівниками або підрядними робітниками приватного підприємства МЕГАПРОГРЕС . У випадку неможливості або відмови від виконання робіт по відновленню конструкцій гаража ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕГАПРОГРЕС" зобов`язується сплатити позивачу ОСОБА_1 грошові кошти у розмірі 30000 ( Тридцять тисяч) гривень.

4.Сторони стверджують, що всі спори щодо відшкодування шкоди, що завдана гаражу № НОМЕР_1 по АДРЕСА_2 , що належить громадянці ОСОБА_1 на підставі рішення Ленінського районного суду м. Вінниці від 16 жовтня 2007 року є врегульованими.

5.Сторони стверджують, що даною мировою угодою не порушено право власності на спірне майно третіх осіб.

6.Сторонам відомі наслідки закриття провадження у справі у зв`язку з укладенням сторонами мирової угоди, що передбачені ст. 256 ЦПК України, згідно положень якої повторне звернення до суду з приводу спору між тими ж самими сторонами, про той самий предмет позову і з тих самих підстав не допускається.

7.Судові витрати, що понесені сторонами у зв`язку із судовим розглядом, залишаються за кожною зі сторін .

8.Ця мирова угода складена на одному аркуші у трьох оригінальних примірниках - по одному для кожної зі сторін і один примірник подається для затвердження до суду.

9.Сторони за спільною згодою та спільним волевиявленням без примусу і стороннього тиску подають цю мирову угоду на затвердження до Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області.

10.Ця мирова угода набуває чинності після її підписання сторонами або їх повноважними представниками та затвердження її ухвалою суду.

У разі невиконання затвердженої судом мирової угоди ухвала суду про затвердження мирової угоди може бути подана для її примусового виконання в порядку, передбаченому законодавством для виконання судових рішень.

Провадження по справі закрити.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Ухвалу може бути оскаржено до Хмельницького апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Ухвалу виготовлено 21 вересня 2020 року.

Суддя:

Дата ухвалення рішення 21.09.2020
Зареєстровано 23.09.2020
Оприлюднено 23.09.2020

Судовий реєстр по справі 686/20690/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 10.12.2020 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області Цивільне
Ухвала від 21.09.2020 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області Цивільне
Ухвала від 20.08.2020 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону