Ухвала
від 23.09.2020 по справі 2-а-121/2010
НОВОПСКОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата документу 23.09.2020

ЄУ № 2-а-121/2010

Провадження №2-аво/942/2/20

У Х В А Л А

23 вересня 2020 року смт. Новопсков

Луганської області

Новопсковський районний суд Луганської області у складі головуючого судді Стеценко О.С., розглянувши у порядку письмового провадження заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в постанові Новопсковського районного суду Луганської області від 24 лютого 2010 року по адміністративній справі ЄУ №2-а-121/2010 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Новопсковському районі Луганської області про визнання дій неправомірними та про зобов`язання провести перерахунок пенсії ,

ВСТАНОВИВ:

22.09.2020 заявник звернувся до Новопсковського районного суду Луганської області з заявою про виправлення описки в постанові Новопсковського районного суду Луганської області від 24 лютого 2010 року по адміністративній справі ЄУ №2-а-121/2010 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Новопсковському районі Луганської області про визнання дій неправомірними та про зобов`язання провести перерахунок пенсії .

В своїй заяві заявник вказує, що у вищезазначеній постанові допущено описку, а саме: в резолютивній частині постанови не вірно зазначено повне найменування боржника Управління Пенсійного Фонду України у Новопсковському районі замість правильного Управління Пенсійного Фонду України в Новопсковському районі Луганської області . Зазначену помилку просить виправити.

Відповідно до ч.4 ст.229 КАС України, у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Дослідивши матеріали справи, ознайомившись з заявою та доказами до неї, суд дійшов наступних висновків.

Відповідно до постанови Новопсковського районного суду Луганської області від 24.02.2010 по справі №2-а-121/2010 позовні вимоги ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Новопсковському районі Луганської області про визнання дій неправомірними та про зобов`язання провести перерахунок пенсії задоволено повністю.

В даній постанові суду допущено описку, а саме: в абзаці третьому резолютивної частини невірно зазначено назву відповідача, замість правильного Управління Пенсійного Фонду України в Новопсковському районі Луганської області зазначено Управління Пенсійного фонду України у Новопсковському районі .

Невірне зазначення назви відповідача підтверджується листом Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) від 26.06.2020, надісланим ОСОБА_1 .

Відповідно до ст. 253 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів з дня її надходження. Ухвалу суду про внесення виправлень у судове рішення чи відмову у внесенні виправлень може бути оскаржено.

Описка - це зроблена судом механічна (мимовільна, випадкова) граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово-вербального викладу (помилка у правописі, у розділових знаках тощо). Це помилки зумовлені неправильним написанням слів, цифр тощо. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. Не є описками граматичні помилки, які не спотворюють текст судового рішення та не призводять до його неправильного сприймання: неправильне розташування розділових знаків, невірні відмінки слів тощо. Опискою вважається також помилка у найменуванні органу чи особи, у назві та реквізитах рішення тощо.

Таким чином, заява про виправлення описки в постанові суду підлягає задоволенню, а вказана описка підлягають виправленню, оскільки вона є технічною та не впливає на зміст постанови.

Керуючись ст.ст. 243, 248, 253, 256 КАС України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в постанові Новопсковського районного суду Луганської області від 24 лютого 2010 року по справі ЄУ №2-а-121/2010 задовольнити.

Виправити описку в резолютивній частині постанови Новопсковського районного суду Луганської області від 24 лютого 2010 року по справі ЄУ №2-а-121/2010 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Новопсковському районі Луганської області про визнання дій неправомірними та про зобов`язання провести перерахунок пенсії, виклавши абзац третій резолютивної частини постанови абзацом наступного змісту:

Зобов`язати Управління Пенсійного Фонду України в Новопсковському районі Луганської області провести перерахунок та виплату ОСОБА_1 державної пенсії, як інваліду 2-ї групи, 1 категорії, щодо захворювання якого встановлено зв`язок з Чорнобильською катастрофою в розмірі 8 мінімальних пенсій за віком, та щомісячної додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров`ю в розмірі 75% мінімальної пенсії за віком з 01.11.2009 .

Ухвала є невід`ємною частиною постанови Новопсковського районного суду Луганської області від 24 лютого 2010 року по справі ЄУ № 2-а-121/2010 .

Ухвала може бути оскаржена до Першого апеляційного адміністративного судушляхом подачі апеляційної скарги через Новопсковський районний суд Луганської області протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує строк на апеляційне оскарження обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя: О.С. Стеценко

СудНовопсковський районний суд Луганської області
Дата ухвалення рішення23.09.2020
Оприлюднено24.09.2020
Номер документу91728115
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2-а-121/2010

Ухвала від 23.09.2020

Адміністративне

Новопсковський районний суд Луганської області

Стеценко О. С.

Ухвала від 04.08.2020

Адміністративне

Енергодарський міський суд Запорізької області

Бульба О. М.

Ухвала від 02.09.2019

Адміністративне

Енергодарський міський суд Запорізької області

Бульба О. М.

Ухвала від 08.02.2019

Адміністративне

Енергодарський міський суд Запорізької області

Куценко М. О.

Ухвала від 08.01.2019

Адміністративне

Енергодарський міський суд Запорізької області

Куценко М. О.

Постанова від 07.02.2010

Адміністративне

Немирівський районний суд Вінницької області

Слободяник Т. В.

Постанова від 12.04.2010

Адміністративне

Бучацький районний суд Тернопільської області

Гордєєв В. О.

Постанова від 06.02.2010

Адміністративне

Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області

Мазур Н. В.

Постанова від 04.08.2010

Адміністративне

Тиврівський районний суд Вінницької області

Кіосак Н. О.

Ухвала від 23.10.2017

Адміністративне

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області

Тучинська Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні