ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
24 вересня 2020 року м. Черкаси справа № 925/618/19
Господарський суд Черкаської області у складі судді Грачова В.М., розглянувши заяву Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях про заміну сторони виконавчого провадження у справі № 925/618/19 за позовом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області до фізичної особи-підприємця Кожушка Дмитра Миколайовича про розірвання договору,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням господарського суду Черкаської області від 13.09.2019 року, позов Регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області задоволено повністю, розірвано договір оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до державної власності від 03.10.2016 року № 1661 укладеного між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Черкаській області та фізичною особою - підприємцем Кожушко Дмитром Миколайовичем, стягнено з фізичної особи - підприємця Кожушка Дмитра Миколайовича 1921 грн. судових витрат.
На виконання рішення суду від 13.09.2019 року видано відповідний наказ від 18.10.2019 року, який пред`явлено стягувачем до примусового виконання.
27.08.2020 року Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях в особі свого представника звернувся в господарський суд Черкаської області із заявою про заміну сторони виконавчого провадження (вх. № 13122/20), в якій просив замінити стягувача - Регіональне відділення Фонду державного майна України по Черкаській області на його правонаступника - Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях, у зв`язку з реорганізацією Регіональних відділень Фонду державного майна України відповідно до наказу Фонду державного майна України №786 від 05.08.2019 року.
Відповідно до ч. 2, ч. 3 ст. 334 ГПК України заява про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець.
Суд розглядає заяву про заміну сторони її правонаступником у десятиденний строк з дня її надходження до суду у судовому засіданні з повідомленням учасників справи та заінтересованих осіб.
Неявка учасників справи та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження.
Керуючись ст.ст 42, 52, 234, ч. 2 ст.176, 334 ГПК України, господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Заяву Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях про заміну сторони виконавчого провадження призначити до розгляду у судове засідання на 11 год. 15 хв. 01 листопада 2020 року . Засідання провести в приміщенні господарського суду Черкаської області, м. Черкаси, бул. Шевченка, 307, зал № 220.
2. Повідомити про розгляд заяви сторони, Придніпровський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).
3. Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/.
Суддя В.М. Грачов
Суд | Господарський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 24.09.2020 |
Оприлюднено | 25.09.2020 |
Номер документу | 91748076 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Черкаської області
Грачов В.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні