Справа №127/19484/20
Провадження №1-кс/127/8711/20
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 вересня 2020 року м. Вінниця
Вінницький міський суд Вінницької області
в складі:
слідчого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2
розглянувши увідкритому судовомузасіданні клопотання старшого слідчого СВ Вінницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області старший лейтенант поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до документів,-
ВСТАНОВИВ:
Старший слідчий СВ Вінницького відділуполіції Головногоуправління Національноїполіції уВінницькій областістарший лейтенантполіції ОСОБА_3 звернувсядо суду з клопотанням про тимчасовий доступ до документів АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 »
Клопотання мотивовано тим, що старшим слідчим СВ Вінницького відділуполіції Головногоуправління Національноїполіції уВінницькій областістарший лейтенантомполіції ОСОБА_3 ,внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42019020110000073 від 19.06.2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст.190 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що особа, представляючись ОСОБА_4 , шляхом обману, під виглядом надання послуг з придбання закордоном легкових автомобілів та подальшої їх доставки на територію України, 12.05.2019 перебуваючи на території м. Вінниці, отримала від ОСОБА_5 грошові кошти в сумі 92 400 доларів США. В подальшому взяті на саме зобов`язання не виконала та зникла в невідомому напрямку не відповідаючи на телефонні дзвінки..
В ході досудового розслідування було встановлено, що частину коштів ОСОБА_5 перераховував з банківської картки « ІНФОРМАЦІЯ_1 » № НОМЕР_1 належної його тещі ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Вказані документи мають суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, містять інформацію про обставини, що підлягають доказуванню, та події кримінального правопорушення, є важливою для встановлення винних осіб. При цьому неможливо іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
На підставі викладеного,слідчий просить надати дозвіл на тимчасовий доступ до документів
В судове засідання слідчий не з`явився, подав заяву про розгляд клопотання у його відсутність.
Представник АТ КБ« ІНФОРМАЦІЯ_1 » не з`явився, про день, час та місце розгляду справи був повідомлений завчасно та належним чином, тому відповідно до ч. 4 ст.163КПК України клопотання розглядається у його відсутність.
Дослідивши матеріали клопотання слідчого, слідчий суддя дійшов наступного висновку.
Відповідно до ч. 4 ст. 107 КПК України, фіксування задопомогою технічнихзасобів кримінальногопровадження підчас розглядупитань слідчимсуддею,крім вирішенняпитання пропроведення негласнихслідчих (розшукових)дій,та всуді підчас судовогопровадження єобов`язковим.У разінеприбуття всудове засіданнявсіх осіб,які берутьучасть усудовому провадженні,чи вразі,якщо відповіднодо положеньцього Кодексусудове провадженняздійснюється судомза відсутностіосіб,фіксування задопомогою технічнихзасобів кримінальногопровадження всуді нездійснюється.
Враховуючи те, що учасники процесуальної дії не з`явились в судове засідання, слідчий суддя вважає за можливим розглянути дане клопотання без застосування технічних засобів фіксування.
Згідно ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Відповідно до ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу.
Частиною 6 ст. 163 КПК України передбачено, що слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п`ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містять в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Так як іншим способом неможливо отримати документи та речі зазначені у клопотанні , тому слідчий суддя вважає за необхідне надати дозвіл на тимчасовий доступ до документів АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 »
Таким чином, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання слідчого підлягає задоволенню.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 159, 160, 161,162,163,164, 309, 395 КПК України, слідчий суддя,-
УХВАЛИВ:
Клопотання задовольнити.
Надати дозвіл старшому слідчому Вінницького ВП Головного управління Національної поліції у Вінницькій області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_3 на тимчасовий доступ та можливість вилучення документів АТ КБ« ІНФОРМАЦІЯ_1 » (юридичнаадреса: АДРЕСА_1 ) у друкованому та електронному вигляді, які містять інформацію у вигляді даних про власника банківської картки № НОМЕР_1 в період часу з 00: 00 год. 01.11.2018 по теперішній час.
У разі невиконання даної ухвали, за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів, суд має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Ухвала залишається в силі протягом двох місяців з дня її постановлення.
Слідчий суддя
Суд | Вінницький міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 17.09.2020 |
Оприлюднено | 03.06.2024 |
Номер документу | 91833105 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Вінницький міський суд Вінницької області
Вишар І. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні