Справа №155/1189/20
Провадження №2/155/776/20
ГОРОХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
05.10.2020 м. Горохів
Суддя Горохівського районного суду Волинської області Санакоєв Д.Т.,
при секретарі судового засідання Федонюк О.М.
розглянувши у підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про визнання права власності на спадкове майно ,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з позовною заявою до відповідачів про визнання права власності на спадкове майно.
Підготовче судове засідання по вказаній справі було призначено на 05 жовтня 2020 року.
Позивач в судове засідання не з`явився, однак подав до суду письмове клопотання в якому просить розгляд справи проводити у його відсутності, заявлені позовні вимоги підтримує в повному обсязі та просить їх задовольнити, не заперечує проти заочного розгляду справи.
Відповідачі в підготовче судове засідання не з`явилися, проте подали до суду письмові заяви про розгляд справи без їх участі, щодо задоволення заявлених вимог не заперечували.
Оскільки сторони в судове засідання не з`явились, відповідно до ч.2 ст.247 ЦПК України, фіксація судового засідання з допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Дослідивши матеріали справи, приходжу до наступного висновку.
Ухвалою суду від 09 вересня 2020 року було витребувано від Горохівської державної нотаріальної контори інформаційну довідку із спадкового реєстру та спадкову справу, з якої вбачається, що спадкоємцями першої черги по смерті спадкодавця, окрім позивача та відповідачів також є його діти - ОСОБА_4 та ОСОБА_2 .
Відповідно до ч.3 ст. 53 ЦПК України, якщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення суду може вплинути на права та обов`язки осіб, що не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.
На підставі ст. 53 ЦПК України, враховуючи межі та зміст позовних вимог по даній цивільній справі, вважаю за необхідне залучити до участі у справі в якості третіх осіб, на стороні відповідача, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору - ОСОБА_4 та ОСОБА_2 , оскільки прийняття рішення у справі може вплинути на їх права або обов`язки щодо спадкового майна.
Роз`яснити, що треті особи, які не заявляють самостійних вимог, мають процесуальні права і обов`язки, встановлені статтею 43 ЦПК України .
Керуючись ст.53 ЦПК України,
П О С Т А Н О В И В:
Залучити до участі в справі за позовом за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про визнання права власності на спадкове майно , в якості третіх осіб на стороні відповідача, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору - ОСОБА_4 та ОСОБА_2 .
Відкласти підготовче засідання по справі на 11 год. 30 хв. 21 жовтня 2020 року, у приміщенні Горохівського районного суду Волинської області (Волинська область, м. Горохів, вул. Шевченка, 29).
Направити третім особам, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору копію даної ухвали та копію позовної заяви з доданим до неї документами.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням http://gr.vl.court.gov.ua/sud0302/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Cуддя Горохівського районного суду
Волинської області Д.Т. Санакоєв
Суд | Горохівський районний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 05.10.2020 |
Оприлюднено | 06.10.2020 |
Номер документу | 91974423 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Горохівський районний суд Волинської області
Санакоєв Д. Т.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні