Дата документу 12.10.2020
Справа № 937/1200/20
У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 жовтня 2020 року Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області у складі:
головуючого - судді Міщенко Т.М.,
за участі секретаря -Панченко Н.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Мелітополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю Файно Груп про поновлення на роботі та проведення повного розрахунку зарплати, компенсацію за затримку розрахунку і відшкодування моральної шкоди,
за участі: позивача - ОСОБА_1 , представника позивача - ОСОБА_3 , представника відповідачів - адвоката Гаценка О.В.,
встановив:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ФОП ОСОБА_2 та ТОВ Файно Груп про поновлення на роботі та проведення повного розрахунку зарплати, компенсацію за затримку розрахунку і відшкодування моральної шкоди.
В судовому засіданні учасники справи заявили клопотання про затвердження мирової угоди, надавши спільну письмову заяву позивача та відповідачів на наступних умовах:
1. В день затвердження судом угоди адвокат Гаценко О.В., що діє в інтересах ФОП ОСОБА_2 та ТОВ Файно Груп , від імені відповідачів сплачує ОСОБА_1 грошові кошти в сумі 25000 грн.
2. В свою чергу, ОСОБА_1 відмовляється від своїх позовних вимог до ФОП ОСОБА_2 та ТОВ Файно Груп по справі № 937/1200/20.
В судовому засіданні учасники справи повідомили, що зміст прав та обов`язків за цією мировою угодою та її правові наслідки їм відомі. Просили затвердити дану мирову угоду та закрити провадження у справі.
Вислухавши думку сторін, вивчивши мирову угоду та матеріали цивільної справи, суд вбачає підстави для визнання мирової угоди та закриття провадження у справі.
Відповідно до ст. 207 ЦПК України мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов`язків сторін. У мировій угоді сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, що мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб. Сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу.
У разі укладення між сторонами мирової угоди суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі. Закриваючи провадження у справі, суд за клопотанням сторін може постановити ухвалу про визнання мирової угоди. Якщо умови мирової угоди суперечать закону чи порушують права, свободи чи інтереси інших осіб, суд постановляє ухвалу про відмову у визнанні мирової угоди та продовжує судовий розгляд.
Оскільки мирова угода стосується лише прав та обов`язків сторін, не виходить за межі предмету позовних вимог кожного з них, не суперечить закону та не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, суд приходить до переконання про можливість її визнання та закриття провадження у справі з цих підстав.
Наслідки затвердження мирової угоди сторонам роз`яснені та зрозумілі.
Керуючись ст.ст. 141, 207, 208, 247, 255, 260 ЦПК України , суд
ухвалив:
Затвердити мирову угоду, укладену між позивачем - ОСОБА_1 та відповідачами - фізичною особою підприємцем ОСОБА_2 та Товариством з обмеженою відповідальністю Файно Груп .
Стягнути солідарно з фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 та Товариства з обмеженою відповідальністю Файно Груп на користь ОСОБА_1 грошові кошти у сумі 25000 (двадцять п`ять тисяч) гривень.
ОСОБА_1 відмовляється від позовних вимог до фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 та Товариства з обмеженою відповідальністю Файно Груп про поновлення на роботі та проведення повного розрахунку зарплати, компенсацію за затримку розрахунку і відшкодування моральної шкоди.
Провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю Файно Груп про поновлення на роботі та проведення повного розрахунку зарплати, компенсацію за затримку розрахунку і відшкодування моральної шкоди - закрити.
У разі невиконання затвердженої судом мирової угоди ухвала суду про затвердження мирової угоди може бути подана для її примусового виконання в порядку, передбаченому законодавством для виконання судових рішень.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.
Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Запорізького апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали.
Повний текст ухвали складений 12 жовтня 2020 року.
Позивач: ОСОБА_1 , РНОКПП - НОМЕР_1 , мешкає за адресою: АДРЕСА_1 .
Відповідач 1: Фізична особа-підприємець ОСОБА_2 , РНОКПП - НОМЕР_2 , місце проживання: АДРЕСА_2 .
Відповідач 2: Товариство з обмеженою відповідальністю Файно Груп , код ЄДРПОУ 40195770, місцезнаходження: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Черкасова, 12, приміщення 1.
Суддя:
Суд | Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 12.10.2020 |
Оприлюднено | 15.10.2020 |
Номер документу | 92182245 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області
Міщенко Т. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні