"29" вересня 2020 р. Справа № 363/3656/20
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 вересня 2020 року суддя Вишгородського районного суду Київської області Рудюк О.Д. розглянувши матеріали які надійшли від Головного управління Держпраці у Київській області відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Грабово, Кодимського району, Одеської області, проживаючого: АДРЕСА_1 , щодо якого складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною 1 статті 41 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
Як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення №КВ 925/57/АВ/П/ПТ від 07.09.2020 року, ОСОБА_1 , вчинив адміністративне правопорушення, передбачене статтею 49 КЗпП, а саме: під час інспекційного відвідування станом на 02.09.2020 року у ПРАТ Вишгороденергобудтранс на вимогу працівника ОСОБА_2 не надана довідка про його роботу на даному підприємстві за період з 1987 року по 1988 рік, що є порушенням статті 49 КЗпП України.
Вважаю, що протокол про адміністративне правопорушення має бути повернутий до органу, яким його було направлено до Вишгородського районного суду Київської області - для належного оформлення, виходячи з наступного.
Протокол про адміністративне правопорушення - це офіційний документ і до нього висуваються певні вимоги.
Відповідно до ст.256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім`я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі. Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності; при наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами. У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання.
У даному випадку протокол про адміністративне правопорушення не у повній мірі відповідає вимогам ст.256 КУпАП, а саме: в протоколі про адміністративне правопорушення не зазначено час та місце вчинення адміністративного правопорушення, а також незаповнена графа свідки правопорушення, якщо такі є.
За таких обставин вважаю, що адміністративний матеріал має бути повернутий до Державної служби України з питань праці головного управління Держпраці у Київській області - для належного оформлення.
На підставі викладеного, керуючись ст.256 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний матеріал відносно ОСОБА_1 за ч.1 ст.41 КУпАП повернути до Державної служби України з питань праці головного управління Держпраці у Київській області - для належного оформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя О.Д.Рудюк
Суд | Вишгородський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 29.09.2020 |
Оприлюднено | 21.10.2020 |
Номер документу | 92289455 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Вишгородський районний суд Київської області
Рудюк О. Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні