Ухвала
від 20.10.2020 по справі 280/5572/20
ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ЗАЛУЧЕННЯ ТРЕТІХ ОСІБ

20 жовтня 2020 року Справа № 280/5572/20 м. Запоріжжя

Запорізький окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді Сіпаки А.В., при секретарі судового засідання Гопки Л.І.

за участю сторін :

представника позивача - Череповського В.П.

представника відповідача - Степченкова В.Д.

представника третіх осіб: Товариства з обмеженою відповідальністю «Глобус» , Товариства з обмеженою відповідальністю «Вариор» , Приватного підприємства «Антіас» - Ганчевої М.А.

представника третьої особи Приватного підприємства «РКП МАЯК» - Щасливого О.Р.

розглянувши у підготовчому судовому засіданні за правилами загального позовного провадження адміністративну справу

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Почерк"

до Державного агенства рибного господарства України

треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Приватне підприємство «Приватне мале підприємство «Азов - 3000» , фізична особа-підприємець ОСОБА_1 , Колективне підприємство «Генічеський рибколгосп «Ревхвиля» , Товариство з обмеженою відповідальністю «Дюкар» , Товариство з обмеженою відповідальністю «Вариор» , Товариство з обмеженою відповідальністю «Глобус» , Приватне підприємство «Антіас» , Приватне підприємство «РКП МАЯК» , Приватне підприємство «МАРФІШ» , фізична особа-підприємець ОСОБА_2

про визнання протиправним та скасування наказу,

ВСТАНОВИВ:

До Запорізького окружного адміністративного суду надійшов позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Почерк" (далі - позивач) до Державного агенства рибного господарства України (далі - відповідач), в якому позивач просить суд визнати протиправним та скасувати наказ азовського басейнового управління Державного агенства рибного господарства від 07.08.2020 №117-ОД «Про розподіл між користувачами кількості драг з механізованим способом використання для промислу бичків у відкритій частині Азовського моря» .

Ухвалою від 25.08.2020 відкрито загальне позовне провадження в адміністративній справі та призначено підготовче засідання на 15.09.2020. Також, зазначеною ухвалою суду витребувано у Державного агенства рибного господарства України докази.

Ухвалою суду від 15.09.2020 залучити до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача Приватне підприємство«Приватне мале підприємство «Азов - 3000» , Фізичнуособу-підприємця ОСОБА_1 , Колективне підприємство «Генічеський рибколгосп «Ревхвиля» , Товариство з обмеженою відповідальністю «Дюкар» , Товариство з обмеженою відповідальністю «Вариор» , Товариство з обмеженою відповідальністю «Глобус» , Приватне підприємство «Антіас» , Приватне підприємство «РКП МАЯК» , Приватне підприємство «МАРФІШ» , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_2 .

15.09.2020 у підготовчому засіданні було оголошено перерву до 20.10.2020.

До суду від представників Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтерфіш Плюс» Приватного підприємства «Юртика» , Товариства з обмеженою відповідальністю «Сервіс Маш» , Приватного підприємства «ЮТЕ» надійшли клопотання про вступ до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача.

Також, представником відповідача подано клопотання про залучити до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Товариство з обмеженою відповідальністю «Технопарк Донбас» , Товариство з обмеженою відповідальністю «ТД Рнбпром» , Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтерфіш Плюс» , Товариство з обмеженою відповідальністю « CK Шкіпер» , Приватне підприємство «Юртика» , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_3 , Товариство з обмеженою відповідальністю «Сервіс Маш» , Приватне підприємство «ЮТЕ» , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_4 , Приватне підприємство «Група науково-промислових досліджень» , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_5 , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_6 , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_7 , Товариство з обмеженою відповідальністю «РКП 9 Вал» , Товариство з обмеженою відповідальністю «Драганфіш» , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_8 ..

Всі клопотання аналогічно обґрунтовані, зокрема, зазначено, що рішення, яке буде прийнято за результатом розгляду позову, у будь-якому разі вплине на права та інтереси осіб, які подали клопотання, та їх подальшу господарську діяльність оскільки, уразі скасування оскаржуваного наказу користувачі будуть зобов`язані припинити промисловий лов бичка, що негативно вплине на їх фінансовий стан.

У підготовчому засідання представник відповідача підтримав подане клопотання.

Представник позивача не заперечував.

Представники третіх осіб Товариства з обмеженою відповідальністю «Глобус» , Товариства з обмеженою відповідальністю «Вариор» , Приватного підприємства «Антіас» та Приватного підприємства «РКП МАЯК» підтримали клопотання представника відповідача та просили задовольнити його.

Інші учасники розгляду справи у підготовче засідання призначене на 20.10.2020 не прибули. Про дату, час і місце проведення підготовчого засідання повідомлялись належним чином.

Від представників третіх осіб Приватного підприємства «МАРФІШ» , Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 та Товариства з обмеженою відповідальністю «Дюкар» до суду надійшли заяви про перенесення судового засідання на іншу дату.

Від третьої особи - Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 надійшла заява про проведення засідання призначеного на 22.10.2020 без його участі. Аналогічна заява надійшла і від представника Приватного підприємства «Приватне мале підприємство «Азов - 3000» .

Суд, заслухавши думку учасників справи, дослідивши матеріали справи розглянувши питання про залучення до участі у справі третіх осіб, зазначає наступне.

Відповідно до положень ч.2 ст.49 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов`язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням учасників справи. Якщо адміністративний суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до судового розгляду встановить, що судове рішення може вплинути на права та обов`язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору. Вступ третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, не має наслідком розгляд адміністративної справи спочатку.

З матеріалів справи встановлено, що предметом судового розгляду даної справи є наказ азовського басейнового управління Державного агенства рибного господарства від 07.08.2020 №117-ОД «Про розподіл між користувачами кількості драг з механізованим способом використання для промислу бичків у відкритій частині Азовського моря» .

За таких обставин, суд дійшов висновку, що рішення в даній справі може вплинути на права, свободи, інтереси або обов`язки Товариство з обмеженою відповідальністю «Технопарк Донбас» , Товариство з обмеженою відповідальністю «ТД Рнбпром» , Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтерфіш Плюс» , Товариство з обмеженою відповідальністю « CK Шкіпер» , Приватне підприємство «Юртика» , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_3 , Товариство з обмеженою відповідальністю «Сервіс Маш» , Приватне підприємство «ЮТЕ» , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_4 , Приватне підприємство «Група науково-промислових досліджень» , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_5 , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_6 , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_7 , Товариство з обмеженою відповідальністю «РКП 9 Вал» , Товариство з обмеженою відповідальністю «Драганфіш» , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_8 оскільки, оскаржуваним у цій справі рішенням, між вказаними вище особами, вирішено питання щодо розподілу різноглибинних кількості драг з механізованим способом використання для промислу бичків в Азовському морі.

Враховуючи, викладене суд вважає за необхідне залучити Товариство з обмеженою відповідальністю «Технопарк Донбас» , Товариство з обмеженою відповідальністю «ТД Рнбпром» , Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтерфіш Плюс» , Товариство з обмеженою відповідальністю « CK Шкіпер» , Приватне підприємство «Юртика» , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_3 , Товариство з обмеженою відповідальністю «Сервіс Маш» , Приватне підприємство «ЮТЕ» , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_4 , Приватне підприємство «Група науково-промислових досліджень» , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_5 , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_6 , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_7 , Товариство з обмеженою відповідальністю «РКП 9 Вал» , Товариство з обмеженою відповідальністю «Драганфіш» , Фізичну особу-підприємця ОСОБА_8 до участі у справі в в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача. Та у зв`язку з цим зобов`язати позивача направити на адресу третіх осіб копію позовної заяви із доданими до неї документами. Докази надіслання надати до суду.

Керуючись статтями 49, 243, 248, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

УХВАЛИВ:

Залучити до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Технопарк Донбас» (87450, Донецька область, смт. Ялта, пров. Донбаський, 14, код ЄДРПОУ 32397693)

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТД Рнбпром» (08132, Київська область, м. Вишневе, вул. Промислова 5, ЄДРПОУ 32846847)

Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтерфіш Плюс» (87450, Донецька область, смт. Ялта, вул. Курортна, 30, ЄДРПОУ 33161470)

Товариство з обмеженою відповідальністю « CK Шкіпер» (73000, м. Херсон, Придніпровський спуск 8, ЄДРПОУ 33014984)

Приватне підприємство «Юртика» (71100, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Мічурина 130, ЄДРПОУ 20741112)

Фізичну особу-підприємця ОСОБА_3 ( АДРЕСА_1 , ІНН НОМЕР_1 )

Товариство з обмеженою відповідальністю «Сервіс Маш» (03660, м. Київ, пр.Академіка Палладіна, буд, 44. к.8, ЄДРПОУ 36376787)

Приватне підприємство «ЮТЕ» (71100, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Італійська 7 кв. 6, ЄДРПОУ 32924233)

Фізичну особу-підприємця ОСОБА_4 ( АДРЕСА_2 , ІНН НОМЕР_2 )

Приватне підприємство «Група науково-промислових досліджень» (71101, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Кабельників 138 а, ЄДРПОУ 32972994)

Фізичну особу-підприємця ОСОБА_5 ( АДРЕСА_3 , ІНН НОМЕР_3 )

Фізичну особу-підприємця ОСОБА_6 ( АДРЕСА_4 , ІНН НОМЕР_4 )

Фізичну особу-підприємця ОСОБА_7 ( АДРЕСА_5 . ІНН НОМЕР_5 )

Товариство з обмеженою відповідальністю «РКП 9 Вал» (71100, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Захисників України оф.2, ЄДРПОУ 39405862)

Товариство з обмеженою відповідальністю «Драганфіш» (87521, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Велика морська 46, ЄДРПОУ 38673668)

Фізичну особу-підприємця ОСОБА_8 ( АДРЕСА_6 , ІНН НОМЕР_6 )

Роз`яснити третім особам, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, що вони мають право подати письмові пояснення щодо позову або відзиву, дотримуючись, вимог ст. 165 КАС України.

Зобов`язати позивача направити на адреси третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача копію позовної заяви із доданими до неї документами. Докази надіслання надати до суду.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту проголошення.

Повний текст ухвали складено та підписано 22.10.2020.

Суддя А.В. Сіпака

Дата ухвалення рішення20.10.2020
Оприлюднено23.10.2020
Номер документу92348462
СудочинствоАдміністративне
Сутьвизнання протиправним та скасування наказу

Судовий реєстр по справі —280/5572/20

Постанова від 02.06.2021

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Божко Л.А.

Постанова від 02.06.2021

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Божко Л.А.

Ухвала від 31.05.2021

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Божко Л.А.

Ухвала від 10.02.2021

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Божко Л.А.

Ухвала від 10.02.2021

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Божко Л.А.

Рішення від 23.12.2020

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Сіпака Андрій Васильович

Рішення від 23.12.2020

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Сіпака Андрій Васильович

Ухвала від 20.10.2020

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Сіпака Андрій Васильович

Ухвала від 20.10.2020

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Сіпака Андрій Васильович

Ухвала від 15.09.2020

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Сіпака Андрій Васильович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні