Україна
Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
23 жовтня 2020 р. Справа №200/8167/20-а
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов`янськ, вул. Добровольського, 1
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Мозговая Н.А., розглянувши матеріали зустрічної позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю Акрополіс до Головного управління ДПС у Донецькій області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень - рішень від 24.07.2019 року №0005881405, від 24.07.2019 року №0005891405,-
ВСТАНОВИВ:
02 вересня 2020 року позивач, Головне управління ДПС у Донецькій області (код ЄДРПОУ: 43142826, місцезнаходження: Донецька область, м. Маріуполь, вулиця Італійська, 59), звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю «АКРОПОЛІС» (код ЄДРПОУ: 13517532, місцезнаходження: Донецька область, м. Маріуполь, вулиця Виноградна, 17-А) про стягнення з платника податків податкового боргу на суму 27 361,00 грн.
Ухвалою суду від 07.09.2020 року відкрито провадження у справі № 200/8167/20-а в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи.
23.09.2020 року представник Товариства з обмеженою відповідальністю «АКРОПОЛІС» через відділ діловодства та документообігу суду надав зустрічну позовну заяву, у якій просив визнати протиправним та скасувати податкові повідомлення - рішення від 24.07.2019 року №0005881405, від 24.07.2019 року № 0005891405.
Встановивши, що вказана зустрічна позовна заява подана без додержання вимог передбачених ст.ст. 160, 161 КАС України, суд своєю ухвалою від 29.09.2020 року залишив її без руху, надавши позивачеві строк для усунення недоліків.
21.10.2020 року від ТОВ АКРОПОЛІС до суду надійшли матеріали щодо усунення недоліків зустрічного позову.
Дослідивши надані суду матеріали, суд приходить до висновку, що зустрічний позов відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161 КАС України. Підстав для залишення зустрічного позову без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження, визначених КАС України, не встановлено.
З огляду на викладене, існують підстави для прийняття вищевказаного зустрічного позову до розгляду.
Положеннями частини 2 ст. 177 КАС України закріплено, що зустрічний позов приймається до спільного розгляду з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов`язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема, коли вони виникають з одних правовідносин або коли задоволення зустрічного позову може виключити повністю або частково задоволення первісного позову.
Згідно із ч. 3 ст. 177 КАС України, вимоги за зустрічним позовом ухвалою суду об`єднуються в одне провадження з первісним позовом.
У зв`язку із наведеним, враховуючи, що обидва позови взаємопов`язані і спільний їх розгляд є доцільним, виникають з одних правовідносин, та задоволення зустрічного позову може виключити повністю або частково задоволення первісного позову, суд приходить до висновку про прийняття зустрічного позову до спільного розгляду з первісним позовом, та об`єднання вимог за зустрічним позовом в одне провадження з первісним позовом.
Згідно із ч. 4 ст. 177 КАС України, у випадку подання зустрічного позову у справі, яка розглядається за правилами спрощеного позовного провадження, суд постановляє ухвалу про перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.
У зв`язку із наведеним, враховуючи, що зустрічний позов поданий у справі яка розглядається за правилами спрощеного позовного провадження, суд доходить висновку про перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.
Керуючись статтями 160,161,169,171,177,179, 256, 260, 262, 294 КАС України суд,-
УХВАЛИВ:
1.Зустрічний позов Товариства з обмеженою відповідальністю АКРОПОЛІС (код ЄДРПОУ: 13517532, місцезнаходження: Донецька область, м. Маріуполь, вулиця Виноградна, 17-А) до Головного управління ДПС у Донецькій області (код ЄДРПОУ: 43142826, місцезнаходження: Донецька область, м. Маріуполь, вулиця Італійська, 59) про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень - рішень від 24.07.2019 року №0005881405, від 24.07.2019 року № 0005891405, прийняти до спільного розгляду з первісним позовом Головного управління ДПС у Донецькій області (код ЄДРПОУ: 43142826, місцезнаходження: Донецька область, м. Маріуполь, вулиця Італійська, 59) до Товариства з обмеженою відповідальністю АКРОПОЛІС (код ЄДРПОУ: 13517532, місцезнаходження: Донецька область, м. Маріуполь, вулиця Виноградна, 17-А) про стягнення з платника податків податкового боргу на суму 27 361,00 грн.
2.Вимоги за зустрічним позовом об`єднати в одне провадження з первісним позовом.
3.Перейти до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.
4.Повідомити учасників справи, що проведення підготовчого засідання у справі відбудеться 02 листопада 2020 року об 11 год. 00 хв. в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду, за адресою: 84112, Донецька область, м. Слов`янськ, вул. Добровольського, буд. 1.
5.Встановити Головному управлінню ДПС у Донецькій області п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на зустрічну позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 162 КАС України.
5. Зобов`язати учасників справи надати:
- повноваження на представника згідно зі статтями 58, 59 Кодексу адміністративного судочинства України з визначенням права вчинення кожної окремої процесуальної дії;
Явка представників сторін у судове засідання не є обов`язковою.
Інформація про права та обов`язки сторін та інших осіб, які беруть участь у справі передбачені статтями 44, 47, 51 Кодексу адміністративного судочинства України зазначені в додатку до ухвали.
Адміністративна справа розглядатиметься Донецьким окружним адміністративним судом у складі судді Мозгової Наталії Анатоліївни одноособово.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http:// court.gov.ua.
Копію ухвали надіслати учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.А. Мозговая
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.10.2020 |
Оприлюднено | 26.10.2020 |
Номер документу | 92377900 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Мозговая Н.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні