Справа № 444/2796/20
Провадження № 2/444/1073/2020
УХВАЛА
про залишення позову без руху
27 жовтня 2020 року суддя Жовківського районного суду Львівської області Олещук М. М., вивчивши матеріали позовної заяви за позовом ОСОБА_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , до Зіболківської сільської ради Жовківського району Львівської області, юридична адреса: 80360, село Зіболки, вулиця Чучвари, будинок № 1, код ЄДРПОУ 04372135, Жовківського району Львівської області, ОСОБА_2 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 , про скасування рішення органу приватизації та визнання недійсним свідоцтва про право власності на будинок ,-
ВСТАНОВИВ :
В Жовківський районний суд Львівської області надійшла позовна заява позивача ОСОБА_1 до відповідачів Зіболківської сільської ради Жовківського району Львівської області, ОСОБА_2 про скасування рішення органу приватизації та визнання недійсним свідоцтва про право власності на будинок .
Вивчивши матеріали позовної заяви, приходжу до переконання, що така подана без додержання вимог, викладених у ст.ст.175 ЦПК України.
Відповідно до пунктів 2, 6, 7 ч. 3 ст.175 ЦПК України, позовна заява повинна містити: повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти; відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов`язковий досудовий порядок урегулювання спору; відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися.
Даних вимог позивачем не виконано.
Відповідно до частин 2, 4, 5 ст. 95 ЦПК України, письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
Вимоги до документів, у тому числі позовної заяви та документів, які подаються до позовної заяви, як докази, повинні відповідати вимогам Національного стандарту України Державна уніфікована система організаційно-розпорядчої документації ДСТУ 4163-2003, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 7 квітня 2003 року № 55.
Пунктами 5.26, 5.27 зазначеного вище стандарту передбачено, що відмітка про засвідчення копії документа складається: зі слів Згідно з оригіналом , назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії, яка проставляється нижче підпису.
Додані до позовної заяви копії документів всупереч вимогам пунктів 5.26, 5.27 ДСТУ 4163-2003, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 07.04.2003 року № 55, ст. 95, ст. 177 ЦПК України є не засвідченими належним чином.
Відповідно до ч.1 ст.185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Відповідно до ч.2 ст.185 ЦПК України, в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи вищенаведене, приходжу до переконання, що позовну заяву ОСОБА_1 про скасування рішення органу приватизації та визнання недійсним свідоцтва про право власності на будинок , належить залишити без руху та надати заявнику строк для усунення зазначених вище недоліків.
Керуючись ст.ст. 175, 177, 185 ЦПК України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Зіболківської сільської ради Жовківського району Львівської області, ОСОБА_2 про скасування рішення органу приватизації та визнання недійсним свідоцтва про право власності на будинок - залишити без руху , надавши позивачу строк для усунення зазначених в описовій частині ухвали недоліків терміном 10 (десять) днів з дня отримання ухвали.
В разі невиконання вимог судді про усунення недоліків в наданий строк, відповідно до вимог ст.185 ЦПК України, позовна заява буде вважатись неподаною та повернута позивачу зі всіма доданими до неї документами.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та в апеляційному порядку не оскаржується.
Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Олещук М. М.
Суд | Жовківський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 27.10.2020 |
Оприлюднено | 28.10.2020 |
Номер документу | 92447187 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Жовківський районний суд Львівської області
Олещук М. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні