ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
"27" жовтня 2020 р. Справа№ 910/18914/19
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Козир Т.П.
суддів: Коробенка Г.П.
Чорногуза М.Г.
вивчивши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю Сієста-Шоп
на рішення Господарського суду міста Києва від 06.08.2020 (повне рішення складено 14.08.2020)
у справі №910/18914/19 (суддя Демидов О.В.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Сієста-Шоп
до Акціонерного товариства комерційного банку Приватбанк
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Товариство з обмеженою відповідальністю СТАРМА
про визнання договору недійсним,
УСТАНОВИВ:
Рішенням Господарського суду міста Києва від 06 серпня 2020 року у задоволенні позову відмовлено.
Не погоджуючись з прийнятим рішенням суду, Товариство з обмеженою відповідальністю Сієста-Шоп 08.09.2020 подало апеляційну скаргу, у якій просить скасувати оскаржуване рішення та постановити нове, яким позовні вимоги задовольнити повністю.
Крім того, заявлено клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження, яке мотивоване тим, що повний текст оскаржуваного рішення заявник не отримав, також посилався на впроваджені у регіоні (Закарпатська область) жорсткі карантинні заходи.
29.09.2020 матеріали справи, разом з апеляційною скаргою, надійшли до Північного апеляційного господарського суду та згідно Витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями передані на розгляд колегії суддів у складі головуючого судді Іоннікової І.А., суддів Разіної Т.І., Тарасенко К.В.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 05 жовтня 2020 року задоволено заяву судді Іоннікової І.А. про самовідвід від розгляду справи. Справу передано на повторний автоматизований розподіл.
Згідно Витягу з протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 20.10.2020 справа передана на розгляд колегії суддів у складі головуючого судді Козир Т.П., суддів Коробенка Г.П., Кравчука Г.А.
Згідно Витягу з протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 26.10.2020, у зв`язку із перебуванням судді Кравчука Г.А. на лікарняному, для розгляду справи сформовано колегію суддів у складі головуючого судді Козир Т.П., суддів Коробенка Г.П., Чорногуза М.Г.
Розглянувши клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження, Північний апеляційний господарський суд вважає його таким, що підлягає задоволенню, оскільки повний текст оскаржуваного рішення суду складено 14.08.2020, отримано заявником 25.08.2020, що підтверджується поштовим повідомленням про вручення, апеляційна скарга подана 08.09.2020, тобто, з додержанням зазначеного у ст.256 ГПК України строку.
Апеляційна скарга подана з додержанням вимог Господарського процесуального кодексу України.
Заперечень проти відкриття апеляційного провадження на час постановлення даної ухвали до суду не надійшло.
Вивчивши матеріали апеляційної скарги, суд визнає подані матеріали достатніми для відкриття апеляційного провадження та призначення справи до розгляду.
Керуючись ст. ст.119, 234, 262, 263, 267, 268, 270 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд,
У Х В А Л И В :
1. Поновити пропущений процесуальний строк на апеляційне оскарження.
2. Відкрити апеляційне провадження.
3. Розгляд апеляційної скарги призначити на 19 листопада 2020року о 14год. 40 хв. в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1- А, зал судових засідань №8.
4. Копію даної ухвали надіслати учасникам апеляційного провадження до відома.
5. Учасники справи протягом п`ятнадцяти календарних днів з дня вручення даної ухвали мають право подати відзив на апеляційну скаргу. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
6. Заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених ГПК України.
7. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що нез`явлення їх представників в судове засідання не є перешкодою розгляду апеляційної скарги по суті.
8. Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від судового рішення.
Головуючий суддя Т.П. Козир
Судді Г.П. Коробенко
М.Г. Чорногуз
Суд | Житомирський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 27.10.2020 |
Оприлюднено | 29.10.2020 |
Номер документу | 92469437 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Козир Т.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні