Справа № 242/6165/19
Провадження № 2/242/332/20
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 жовтня 2020 року м. Селидове
Селидівський міський суд Донецької області в складі головуючого судді Владимирської І.М., за участю секретаря судового засідання Сафронової К.В., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження у відкритому судовому засіданні в м. Селидове цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Фантазія м. Селидове , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: ОСОБА_2 , про захист прав споживачів, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 28.10.2019 року звернулася до суду з позовом до ОСББ Фантазія м. Селидове про захист прав споживачів. В обґрунтування позовних вимог зазначено, що їй на праві власності належить 1/2 частка квартири за адресою: АДРЕСА_1 . Вказана квартира знаходиться у складі багатоквартирного будинку за адресою: АДРЕСА_2 та обслуговується ОСББ Фантазія м. Селидове . Оскільки позивач є непрацюючим пенсіонером та отримує мінімальну пенсію за віком, кожний рік на її звернення надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг. З цією ж метою у 2019 році вона звернулася до УСЗН Селидівської міської ради, але їй було відмолено у наданні субсидії, у зв`язку з тим, що у неї наявна заборгованість з оплати членських внесків на утримання і ремонт приміщень. У зв`язку з чим вона звернулася до відповідача, щоб провести звірку розрахунків. На що позивачу було повідомлено про наявну заборгованість зі сплати членських внесків, яка утворилася із розрахунку всієї площі квартири, навіть тієї частки, яка знаходиться не в її власності. На запити її представника щодо надання інформації про наявність заборгованості по внескам із обґрунтованим розрахунком, копії листа УСЗН Селидівської міської ради про наявність заборгованості, протоколи загальних зборів про встановлення розміру внесків, копії річних звітів з 2013 року та протоколи загальних зборів про затвердження цих звітів, відповідачем було надано лише довідку про наявну заборгованість. Враховуючи вищенаведене, просить суд визнати протиправними дії та бездіяльність ОСББ Фантазія м. Селидове у зв`язку із нарахуванням заборгованості із членских внесків на утримання спільного майна у багатоквартирному будинку на всю загальну площу квартири - 55,8 м. кв., яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 у розмірі 4021 грн. 94 коп., та у зв`язку із не наданням на запит адвоката - Карпенко А.А. від 11.09.2019 року відомостей про розрахунок суми заборгованості по членським внескам на утримання спільного майна у багатоквартирному будинку, річних (фінансових) звітів з 2013 року про діяльність об`єднання та протоколів загальних зборів про затвердження цих звітів; зобов`язати відповідача здійснити розрахунок заборгованості шляхом нарахування внесків і платежів на 1/2 частину квартири, яка належить їй на праві спільної часткової власності, зобов`язати відповідача надати розрахунок суми заборгованості, річні фінансові звіти з 2013 року про діяльність об`єднання та протоколи загальних зборів про затвердження цих звітів.
Ухвалою Селидівського міського суду Донецької області від 01.11.2019 року відкрито провадження у зазначеній цивільній справі та призначено судове засідання в порядку спрощеного провадження.
Ухвалою Селидівського міського суду Донецької області від 28.01.2020 року задоволено клопотання представника відповідача, залучено до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - ОСОБА_2 .
Позивач ОСОБА_1 в судове засіданні не з`явилася, про день, час та місце розгляду справи повідомлена належним чином, надала суду клопотання про слухання справи без її участі та просить суд задовольнити позовні вимоги у повному обсязі.
Представник відповідача ОСОБА_3 в судове засіданні не з`явився, про день, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, надав суду відзив на позовну заяву, в якому позовні вимоги не визнав, зазначив, що позивач не зверталася до загальних зборів із заявою про визначення розміру внесків, таким чином звернення до суду є передчасним. З приводу ненадання інформації на запит адвоката зазначив, що відмова в надані запитуваної інформації не є предметом розгляду у даному спорі та з окремою вимогою з цього приводу адвокат до суду не звертався. Особисто позивач не зверталася до відповідача із запитом про отримання інформації та документів, тому на його думку, відсутній предмет спору в цій частині.
Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору ОСОБА_2 судове засіданні не з`явився, про день, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, надав суду письмові пояснення з приводу позовних вимог, в яких підтримав заявлений ОСОБА_1 позов та проти його задоволення не заперечує.
Дослідивши матеріали справи, вирішивши питання чи мали місце обставини, якими обґрунтовуються позовні вимоги та якими доказами вони підтверджуються, чи є інші фактичні дані, які мають значення для вирішення справи, та докази на їх підтвердження, яку правову норму належить застосувати до цих правовідносин, суд приходить до висновку про те, що позов підлягає задоволенню, виходячи з наступного.
Згідно інформаційної довідки № 181652700 від 19.09.2019 року з Державного реєстру речових прав на нерухоме майна та Реєстру прав власності на нерухоме майно, 1/2 частки квартири, яка знаходиться у складі багатоквартирного будинку за адресою: АДРЕСА_1 , належить на праві спільної часткової власності ОСОБА_1 .
В судовому засіданні встановлено, що інша 1/2 частка квартири, за адресою: АДРЕСА_1 , належить на праві спільної часткової власності ОСОБА_2 .
11.09.2019 року адвокат Карпенко А.А., діючи в інтересах ОСОБА_1 , звернувся до ОСББ Фантазія м. Селидове із адвокатським запитом, в якому просив надати йому інформацію про наявність заборгованості по внескам із обґрунтованим розрахунком, копію листа УСЗН Селидівської міської ради про наявність заборгованості, протоколи загальних зборів про встановлення розміру внесків, копії річних звітів з 2013 року та протоколи загальних зборів про затвердження цих звітів.
Згідно довідки ОСББ Фантазія м. Селидове № 705 від 17.10.2019 року, заборгованість зі сплати членських внесків за адресою: АДРЕСА_1 станом на 01 жовтня 2019 року складає 4021 грн. 94 коп.
Відповідно листа ОСББ Фантазія м. Селидове № 91 від 17.10.2019 року адвокату Карпенку А.А. було повідомлено, що будь-якого виділу або поділу квартири не проведено, а тому нарахування внесків і платежів на утримання квартири проводяться на всю загальну площу квартири, відповідно до встановлених тарифів. Копії належним чином засвідчених документів, надаються.
Згідно протоколу загальних зборів ОСББ Фантазія м. Селидове № 8 від 20.10.2017 року, з 01.11.2017 року було вирішено підвищити розмір членських внесків на 2 грн. 00 коп. за 1 кв.м. загальної площі.
Згідно ч. 1 ст. 4 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку об`єднання створюється для забезпечення і захисту прав співвласників та дотримання їхніх обов`язків, належного утримання та використання спільного майна, забезпечення своєчасного надходження коштів для сплати всіх платежів, передбачених законодавством та статутними документами.
Відповідно до ч. 4 ст. 4 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку основна діяльність об`єднання полягає у здійсненні функцій, що забезпечують реалізацію прав співвласників на володіння та користування спільним майном співвласників, належне утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, сприяння співвласникам в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обгрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов`язань, пов`язаних з діяльністю об`єднання.
Відповідно до ст. 10 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку органами управління об`єднання є загальні збори співвласників, правління, ревізійна комісія об`єднання. Вищим органом управління об`єднання є загальні збори. Загальні збори скликаються і проводяться в порядку, передбаченому цим Законом для установчих зборів, правлінням об`єднання або ініціативною групою з не менш як трьох співвласників. До виключної компетенції загальних зборів співвласників відноситься: затвердження статуту об`єднання, внесення змін до нього; обрання членів правління об`єднання; питання про використання спільного майна; затвердження кошторису, балансу об`єднання та річного звіту; попереднє (до їх укладення) погодження умов договорів, укладених на суму, що перевищує зазначену в статуті об`єднання, договорів, предметом яких є цінні папери, майнові права або спільне майно співвласників чи їх частина; визначення порядку сплати, переліку та розмірів внесків і платежів співвласників; прийняття рішення про реконструкцію та ремонт багатоквартирного будинку або про зведення господарських споруд; визначення розміру матеріального та іншого заохочення голови та членів правління; визначення обмежень на користування спільним майном; обрання та відкликання управителя, затвердження та зміна умов договору з управителем, прийняття рішення про передачу функцій з управління спільним майном багатоквартирного будинку повністю або частково асоціації; прийняття рішень про заснування інших юридичних осіб або участь у товариствах.
Згідно зі ст. 1 Закону України Про житлово-комунальні послуги , житлово-комунальні послуги - результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та/або перебування осіб у житлових і нежитлових приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил, що здійснюється на підставі відповідних договорів про надання житлово-комунальних послуг.
Відповідно до ч. 1 ст. 9 вищезазначеного Закону, споживач здійснює оплату за спожиті житлово-комунальні послуги щомісяця, якщо інший порядок та строк не визначені відповідним договором. Споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору.
Відповідно до ст. 317 ЦК України власникові належать право володіння, користування та розпорядження своїм майном. На зміст права власності не впливають місце проживання власника та місцезнаходження майна.
Частинами 1, 4 ст. 319 ЦК України власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд. Власність зобовязує.
Згідно з ч. 1 ст. 321 ЦК України право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні.
Відповідно до ч. 1 ст. 356 ЦК України власність двох чи більше осіб із визначенням часток кожного з них у праві власності є спільною частковою власністю.
Із матеріалів справи вбачається, що кожен учасник спільної часткової власності володіє не часткою майна в натурі, а часткою в праві власності на спільне майно у цілому. Ці частки є ідеальними й визначаються відповідними відсотками від цілого чи у дробовому виразі.
Відповідно до ч. ч. 1-3 ст. 358 ЦК України право спільної часткової власності здійснюється співвласниками за їхньою згодою. Співвласники можуть домовитися про порядок володіння та користування майном, що є їхньою спільною частковою власністю. Кожен із співвласників має право на надання йому у володіння та користування тієї частини спільного майна в натурі, яка відповідає його частці у праві спільної часткової власності. У разі неможливості цього він має право вимагати від інших співвласників, які володіють, користуються спільним майном, відповідної матеріальної компенсації.
Відповідно до ст. 360 ЦК України співвласник відповідно до своєї частки у праві спільної часткової власності зобов`язаний брати участь у витратах на управління, утримання та збереження спільного майна, у сплаті податків, зборів (обов`язкових платежів), а також нести відповідальність перед третіми особами за зобов`язаннями, пов`язаними із спільним майном.
Згідно зі ст. 66 ЖК Української РСР плата за користування житлом (квартирна плата) обчислюється, виходячи із загальної площі квартири (одноквартирного будинку).
Відповідно до ст. 67 ЖК Української РСР, плата за комунальні послуги (водопостачання, газ, теплова енергія та інші послуги) береться, крім квартирної плати, за затвердженими в установленому порядку тарифами.
Пунктом 5 ч. 2 ст. 7 Закону України Про житлово-комунальні послуги передбачено обов`язок споживача оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.
Відповідно до ст. 179 ЖК Української РСР, користування будинками (квартирами) державного і громадського житлового фонду, фонду житлово-будівельних кооперативів, а також приватного житлового фонду та їх утримання здійснюється з обовязковим додержанням вимог Правил користування приміщеннями жилих будинків і прибудинковими територіями, які затверджуються Кабінетом Міністрів України.
Згідно п. 7 Правил користування приміщенням житлових будинків (в редакції затвердженій Постановою Кабінету Міністрів України від 24.01.2006 року № 45) власник та наймач (орендар) квартири зобов`язаний оплачувати надані житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.
Згідно п. 10 Правил користування приміщеннями житлових будинків передбачено, що мешканці квартири, в якій проживає два і більше співвласники, наймачі (орендарі), мають рівні права на користування підсобними приміщеннями і обладнаннями. Пунктом 10 Правил також встановлено, що у разі, коли між мешканцями квартири відсутня згода щодо оплати житлово-комунальних послуг та інших послуг плата розподіляється: за електроенергію при загальному лічильнику - пропорційно потужності побутового електричного обладнання кожного співвласника, наймача (орендаря); за газ, водопостачання та водовідведення, освітлення підсобних приміщень - за чисельністю зареєстрованих осіб, що проживають у квартирі, житловому приміщенні у гуртожитку; за послуги з централізованого опалення, з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій - за встановленими тарифами відповідно до опалюваної та загальної площі приміщення, яким користується власник, співвласник, наймач (орендар).
Верховний Суд у своїй постанові від 14.08.2019 року у справі № 344/1792/16-ц зазначив, що згідно з ч. 6 ст. 10 Закону України Про приватизацію державного житлового фонду заборгованість власників квартир за укладеними договорами, пов`язаними з утриманням будинку та оплатою комунальних послуг, стягується в судовому порядку.
Власник зобов`язаний утримувати майно, що йому належить, якщо інше не встановлено договором або законом (стаття 322 ЦК України).
Відповідно до статті 356 ЦК України право спільної часткової власності здійснюється співвласниками за їхньою згодою. Співвласники можуть домовитися про порядок володіння та користування майном, що є їхньою спільною частковою власністю.
Співвласник відповідно до своєї частки у праві спільної часткової власності зобов`язаний брати участь у витратах на управління, утримання та збереження спільного майна, у сплаті податків, зборів (обов`язкових платежів), а також нести відповідальність перед третіми особами за зобов`язаннями, пов`язаними із спільним майном (стаття 360 ЦК України).
Отже, кожен із власників спільної часткової власності несе витрати по утриманню майна відповідно до своєї частки у спільному майні.
Якщо у зобов`язанні беруть участь кілька кредиторів або кілька боржників, кожний із кредиторів має право вимагати виконання, а кожний із боржників повинен виконати обов`язок у рівній частці, якщо інше не встановлено договором або актами цивільного законодавства (стаття 540 ЦК України).
Натомість, солідарний обов`язок або солідарна вимога виникають у випадках, встановлених договором або законом, зокрема у разі неподільності предмета зобов`язання (статті 541 ЦК України).
Відповідно до ч. 1 ст. 20 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку частка співвласника у загальному обсязі внесків і платежів на утримання, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирному будинку встановлюється пропорційно до загальної площі квартири (квартир) та/або нежитлових приміщень, що перебувають у його власності.
Таким чином, за відсутності договору, який визначає солідарне зобов`язання або домовленості між співвласниками щодо порядку несення витрат за отримані послуги та не визначення уповноваженого власника квартири, суд приходить до висновку, що позивач повинна сплачувати членські внески на утримання і ремонт приміщень до ОСББ Фантазія м. Селидове в розмірі частки її майна, що перебуває у спільній частковій власності.
У зв`язку з чим, суд приходить до висновку, що позовні вимоги ОСОБА_1 в частині визнання протиправними дії у зв`язку із нарахуванням заборгованості із членських внесків на утримання спільного майна у багатоквартирному будинку на всю загальну площу квартири - 55,8 м. кв., яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 у розмірі 4021 грн. 94 коп. та зобов`язання відповідача здійснити розрахунок заборгованості шляхом нарахування внесків і платежів на 1/2 частину квартири, яка належить їй на праві спільної часткової власності, є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенні.
Вирішуючи позовні вимоги в частині визнання протиправною бездіяльності відповідача щодо ненадання відповіді на запит адвоката - Карпенко А.А. від 11.09.2019 року, а саме відомостей про розрахунок суми заборгованості по членським внескам на утримання спільного майна у багатоквартирному будинку, річних (фінансових) звітів з 2013 року про діяльність об`єднання та протоколів загальних зборів про затвердження цих звітів та зобов`язання відповідача надати розрахунок суми заборгованості, річні фінансові звіти з 2013 року про діяльність об`єднання та протоколи загальних зборів про затвердження цих звітів, слід зазначити наступне.
Відповідно до ст. 14 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку співвласник має право: брати участь в управлінні об`єднанням у порядку, визначеному цим Законом і статутом об`єднання; обирати та бути обраним до складу статутних органів об`єднання; знайомитися з протоколами загальних зборів, робити з них виписки; одержувати в установленому порядку інформацію про діяльність об`єднання; вимагати від статутних органів захисту своїх прав та дотримання співвласниками правил добросусідства; одержувати в установленому статутом порядку інформацію про діяльність асоціації. Об`єднання на вимогу співвласника зобов`язане надати йому для ознайомлення всі свої фінансові звіти . Порядок здійснення прав співвласників визначається законом.
Відповідно до ст. 237 ЦК України представництвом є правовідношення, в якому одна сторона (представник) зобов`язана або має право вчинити правочин від імені другої сторони, яку вона представляє. Представництво виникає на підставі договору, закону, акта органу юридичної особи та з інших підстав, встановлених актами цивільного законодавства.
Згідно ст. 1 Закону України Про адвокатуру та адвокатську діяльність у цьому Законі нижченаведені терміни вживаються в такому значенні: 1) адвокат - фізична особа, яка здійснює адвокатську діяльність на підставах та в порядку, що передбачені цим Законом; 2) адвокатська діяльність - незалежна професійна діяльність адвоката щодо здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 20 Закону України Про адвокатуру та адвокатську діяльність під час здійснення адвокатської діяльності адвокат має право вчиняти будь-які дії, не заборонені законом, правилами адвокатської етики та договором про надання правової допомоги, необхідні для належного виконання договору про надання правової допомоги, зокрема: звертатися з адвокатськими запитами, у тому числі щодо отримання копій документів, до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, підприємств, установ, організацій, громадських об`єднань, а також до фізичних осіб (за згодою таких фізичних осіб).
Згідно ч. 1 ст. 24 Закону України Про адвокатуру та адвокатську діяльність адвокатський запит - письмове звернення адвоката до органу державної влади, органу місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, громадських об`єднань про надання інформації, копій документів, необхідних адвокату для надання правової допомоги клієнту.
Згідно ч 1 ст. 16 ЦК України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу. Способами захисту цивільних прав та інтересів можуть бути: 1) визнання права; 2) визнання правочину недійсним; 3) припинення дії, яка порушує право; 4) відновлення становища, яке існувало до порушення; 5) примусове виконання обов`язку в натурі; 6) зміна правовідношення; 7) припинення правовідношення; 8) відшкодування збитків та інші способи відшкодування майнової шкоди; 9) відшкодування моральної (немайнової) шкоди; 10) визнання незаконними рішення, дій чи бездіяльності органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб. Суд може захистити цивільне право або інтерес іншим способом, що встановлений договором або законом чи судом у визначених законом випадках.
Надаючи оцінку вищевказаним нормам, суд приходить до висновку, що ненадання відомостей про розрахунок суми заборгованості по членським внескам на утримання спільного майна у багатоквартирному будинку, річних (фінансових) звітів з 2013 року про діяльність об`єднання та протоколів загальних зборів про затвердження цих звітів на запит представника позивача, по своїй суті порушує право позивача на отримання вищевказаної інформації. У зв`язку з чим, суд вважає, що позовні вимоги ОСОБА_1 в цій частині є також обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.
У відповідності зі ст. 133 ЦПК України судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи.
З огляду на те, що позивач звільнений від сплати судового збору за подання до суду позовної заяви про стягнення заробітної плати та судом позовні вимоги позивача задоволено повністю, відповідно до ст. 141 ЦПК України з відповідача по справі на користь держави підлягає стягненню судовий збір в розмірі 840 грн. 80 коп..
На підставі вищевикладеного і керуючись ст. ст. 2, 11, 12, 13, 76-81, 141, 259, 263-265, 268 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_1 до Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Фантазія м. Селидове , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: ОСОБА_2 , про захист прав споживачів - задовольнити у повному обсязі.
Визнати протиправними дії Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Фантазія м. Селидове щодо нарахування ОСОБА_1 заборгованості із членських внесків на утримання спільного майна у багатоквартирному будинку на всю загальну площу квартири - 55,8 м. кв., яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 у розмірі 4021 (чотири тисяч двадцять одна) грн. 94 коп.,
Визнати протиправною бездіяльність Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Фантазія м. Селидове щодо ненадання на запит адвоката - Карпенко А.А. від 11.09.2019 року відомостей про розрахунок суми заборгованості по членським внескам на утримання спільного майна у багатоквартирному будинку, річних (фінансових) звітів з 2013 року про діяльність об`єднання та протоколів загальних зборів про затвердження цих звітів.
Зобов`язати Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Фантазія м. Селидове здійснити перерахунок заборгованості ОСОБА_1 по членським внескам на утримання спільного майна у багатоквартирному будинку шляхом нарахування внесків і платежів на 1/2 частину квартири, яка належить їй на праві спільної часткової власності та розташована за адресою: АДРЕСА_1 .
Зобов`язати Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Фантазія м. Селидове надати ОСОБА_1 розрахунок суми заборгованості по членським внескам з утримання спільного майна в багатоквартирному будинку, річні фінансові звіти з 2013 року про діяльність об`єднання та протоколи загальних зборів про затвердження цих звітів.
Стягнути з Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Фантазія м. Селидове (код за ЄДРПОУ 38301509) на користь держави судовий збір у розмірі 840 (вісімсот сорок) грн. 00 коп.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга на рішення суду подається до Донецького апеляційного суду через Селидівський міський суд Донецької області протягом тридцяти днів з дня його проголошення, а після початку її функціонування, безпосередньо до суду апеляційної інстанції. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Позивач: ОСОБА_1 , зареєстроване місце проживання - АДРЕСА_1 , ІПН НОМЕР_1 .
Відповідач: Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Фантазія м. Селидове , юридична адреса - Донецька область, м. Селидове, вул. Маяковського, буд. № 25, код за ЄДРПОУ 38301509.
Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: ОСОБА_2 , зареєстроване місце проживання - АДРЕСА_3 , ІПН НОМЕР_2
Суддя І.М. Владимирська
Суд | Селидівський міський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 26.10.2020 |
Оприлюднено | 04.11.2020 |
Номер документу | 92571623 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Селидівський міський суд Донецької області
Владимирська І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні