Ухвала
від 05.11.2020 по справі 143/1167/20
ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 143/1167/20

УХВАЛА

Іменем України

05.11.2020 м. Погребище

Суддя Погребищенського районного суду Вінницької області Сич С. М., оглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Акціонерного товариства Перший Український Міжнародний Банк , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Хара Наталія Станіславівна, приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Клітченко Оксана Анатоліївна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню повністю , -

Встановив:

05 жовтня 2020 року до Погребищенського районного суду Вінницької області звернувся ОСОБА_1 із позовною заявою до Акціонерного товариства Перший Український Міжнародний Банк , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Хара Наталія Станіславівна, приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Клітченко Оксана Анатоліївна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню повністю.

Ухвалою Погребищенського районного суду Вінницької області від 08.10.2020 року вказану позовну заяву залишено без руху та надано десятиденний строк з дня вручення копії ухвали про залишення заяви без руху для виправлення недоліків заяви.

Відповідно до повідомлення про вручення поштового відправлення № 2220000728478 позивач ОСОБА_1 отримав копію ухвали про залишення позову без руху, проте не зазначив дату отримання (а.с. 24).

Згідно із результатами відстеження поштового відправлення, отриманого з офіційного веб-сайта Укрпошта, відправлення вручено особисто 16.10.2020 року (а.с. 26).

Станом на 05.11.2020 року позивач недоліки не усунув.

Суддя, вивчивши матеріали цивільного позову, встановив наступне.

Згідно із ч. 3 ст. 185 ЦПК України якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

Зважаючи на те, що позивач ОСОБА_1 не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений суддею, то позовна заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

Керуючись ч. 3 ст.185, ст. 260 ЦПК України, суддя, -

Ухвалив:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Акціонерного товариства Перший Український Міжнародний Банк , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Хара Наталія Станіславівна, приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Клітченко Оксана Анатоліївна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню повністю , - повернути позивачеві.

Роз`яснити позивачу, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення до Вінницького апеляційного суду через Погребищенський районний суд Вінницької області.

Суддя

СудПогребищенський районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення05.11.2020
Оприлюднено06.11.2020
Номер документу92667135
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —143/1167/20

Ухвала від 05.11.2020

Цивільне

Погребищенський районний суд Вінницької області

Сич С. М.

Ухвала від 08.10.2020

Цивільне

Погребищенський районний суд Вінницької області

Сич С. М.

Ухвала від 06.10.2020

Цивільне

Погребищенський районний суд Вінницької області

Сич С. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні